שרשור חדש

שרשור חדש

עם איזה מפורסמים נפגשתם? אני יכולה להגיד לכם עם מי אני נפגשתי: 1.רוני 2.רן דנקר 3.נינט טייב 4.מאיה בוסקילה 5.הראל סקעת 6.הראל מויאל 7.ואגם רודברג ממני, נינט מלכת האינטרנט

yuviz

New member
אף אחד! והנה סיבות

1. רוני- פוזות, צבועה, לירון. 2. רן דנקר- חביב אבל... לא 3. נינט טייב- פוזות.. פרה.. שרה יפה ובעצם זאת הסיבה העיקרית למה לא! 4. מאיה בוסקילה- כנראה הסיליקון חסם לה ת'אוזניים והיא לא שומעת איך היא שרההה... לירן ואושרי-זה לא אישי! 5. הראל סקעת- יותר מידי מעריצות.. הכי טוב זה לעריץ מישו דיסקרטי.. כמו את _____... 6. הראל מויאל- יותר מידי מעריצות.. בלה בלה בלה והמשך כמו למעלה ^^^ 7. אגם רודברג פוזות.. סיליקון.. פרחה.. והכי חשוב! מכוערת... ומה משותף לכולם? הם מהפסטיגל! ואני מעריצה מושבעת של פסטיבל המחולות. סתם... אני קצת התחרפנתי תעזבו.. אל תתעמקו בזה

אתושששש

New member
אני פגשתי את..

פסטיגל: 1. רן דנקר 2. נינט טייב 3. רוני דואני 4. הראל מויאל---->איתו גם דיברתי בפסטיגלל.!!!
5. הראל סקעת 6. אגם רודברג 7. עודד מנשה 8. טוביה צפיר 9. שלישית פרוזק 10. אורנה ומשה דץ אלדין 11. תום אבני 12. צביקה הדר 13. הדס מורנו 14. אלי יצפאן 15. נטע הבר 16. שירלי לילו וכל שאר הכוכבים שהופיעו.. וחצמזה פגשתי באמת באמת פנים מול פנים את.. מיכל טרוויג ממשחק החיים הבלונדינית (שכחתי איך קראו לה שם)..

אההה חשבתי שהתכוונתם לפגוש ממש

פנים מול פנים.. אבל אם אתם מתכוונים את מי ראיתי? אז את כל מי שהשתתף בפסטיגל חחחחח

ayeltush1

New member
אני פגשתי את...

את שירי מימון שהיא היתה באילת ודיברתי איתה חצי שעה וזה בדוק על השעון חחחח את סקעת,מויאל,עדי כהן, פגשתי בהופעה שעשו באילת ופגשתי מלא מפורסמים אבל היחיד שאני מתה ליפגוש שזה החלום שלי שבקרוב מאוד הוא מתגשם זה יובלוש המושלפ שלי (יובל אברמוביץ) אני יכולה לספר שאני מדברת איתו במייל כבר שנה והוא שלח לי מכתב עד הבית משהו יפה ומושקע אמאא הוא נשמעעעעע סוף סוף יצא לי לדבר איתו בטלפון לפני כמה זמן הוא מסר לי ד"ש ברדיו אילת הוא אמר ד"ש לאיילת בחורה מקסימה שהכרתי אמאאאא איזה מושלם והוא התכתב איתי בצאט שהיה שם איתי ועם עוד כמה וזהו ואני מטורפת עליו רצח ואני רוצה ליפגוש אותו כבר חח הוא מנסה להרגיע אותי במייל הוא כתב לי שהוא יבוא לבקר אותי באילת ובטלפון הוא אמר לי שעוד מעט ניפגש שאני לא ידאג אין הוא נשמה חח סליחה על המגילהההההההה

יובל באמת מדהים...

לא אני יודעת מניסיון אישי, אבל הוא נראה בנאדם טוב, ומדהים כזה... וגם הוא מצחיק בטירוף...

ayeltush1

New member
הוא סופר מדהים......

ועוד משהו לכל מי שחושב שיובל אברמוביץ הומו או פדופיל זה מזה לא נכון ותשנו תגישה שלכם עליו כי זה לא יפה בקטע של ההומו הוא לא אחד כזה תאמינו לי שהוא לא אוהב לשחק תהומו אבל זה משהוא קיבל והוא אוהב את זה בקטע של הומור בלבד ואני יודעת משאני אומרת הוא בעצמו אמר את זה מיליון פעם בת דודה שלו אמרה לי ככה שאני לא סתם אומרת בקשר לאנשים שחושבים שהוא פדופיל רדו מזה חח הוא לא כזה הוא אוהב תמעריצות שלו אבל זה לא אומר שהוא פדופיל הלוואי וככה כולם היו כמוהו לפי משהבנתי אמרו לי שהוא שהוא מדפיס מיילים ששולחות לו המעריצות ושומר את כל הדברים שמעריצים מכינים לואז יש כאלה שחושבים שהוא פדופיל אז זה לא נכון הוא פשוט בנאדם מאמי ומתוק וסליחה שאני מזבלת לכם תשכל עליו פשוט מעצבן אותי שאנשים שאולים אותי עם הוא הומו או פדופיל הוא מושלם ואני לא מבינה למה אתם עדיין לא חברים בקהילה שלו אנשים רק שתידעו שהוא עוקף את נינט ורן בהרבה יותר הוא הרבה יותר מפוסם וכוכב ממשהם אתם חושבים אני לא יגיד לכם את מי לעריץ ולא תעשו משבא לכם רק חבל שאתם לא רואים גם את יובל כי הוא באמת אחד כזה שאכפת לו ממש ממעריצים ולא כמו שאר השחקנים הסנובים שאתם ממעריצים ושוב סליחה על המגילהההההההההההההה

ayeltush1

New member
ופגשתי גם את

עומר ברנע וליאון רודברג המתוקים פעמים פגשתי אותם ועומר ברנע הביא לי חולצה שלו חחח זה היה מצחיק (הם כוכבי עשתי המכוערת למי שמכיר) זה סיפור ארוך אז על תתשאלו איך חח ואת צפיקה פיק פגשתי חחחחחחחח זה היה סיוט חחח ואת שרון מיכחי אותי שרון חח וחצי מערוץ הילדים שעשו הופעות וההיתי גם בששטוס אז פגשתי את רובם חח יש מלא אין לי כח לירשום

המפורסת היחידה שפגשתי היא

סופרת שאף אחד לא שמע עליה!! פגשתי אותה לפני איזה 10 שנים שהייתי קטן פגשתי אותה בשדה תעופה בחו"ל (לא זוכר איפה) והיא הבטיחה לי שהיא תרשום עלי ספר!!! ועד היום לא מצאתי את הספר הזה!!! סעמק!!

yuviz

New member
כי עיזבי.. סיבות שלי!

אני לא כזו רעה, אני פשוט חושבת שזה סתם פוזות.. כשחושבים על זה נינט ורן חמודים..

למעלה