שרשור חוויות מהעיסוי/טיפול שבועי:

חן M

New member
שרשור חוויות מהעיסוי/טיפול שבועי:

בשרשור זה תוכלו לספר על חוויות שחוויתם או תחוו במהלך השבוע כמטפלים או מטופלים, את ההודעות הללו שרשרו לשרשור זה. ספרו על העיסוי המפנק
, על העיסוי המרגיע
, על העיסוי הממריץ
, על הלקוח הנחמד/בעייתי
/
, על הטיפול שעזר לכם להחלים
... או כל מה שעולה לכם וקשור בחוויה שבועית שעברתם או תעברו במשך השבוע תשרשרו לשרשור זה. תודה.

Spiritualized

New member
יש לי חוויה

השבוע נתקלתי בזוקף גב הכי תפוס שקיים על הפלנטה... הגיע לקוח, כל הגוף רפוי וגמיש להפליא, אבל מה? זוקף שמאל שלו מרגיש כמו איזה מיתר מתוח שעומד להקרע כל רגע... אם אני מרחיק אותו מעמוד השדרה בפריקשן בחלק הלומברי - זה זז עד לצוואר! אשכרה אפשר היה להכניס את האצבע בין קבוצה אחת של זוקפים,לשניה ולשלישית... בקיצר - you should've been there....

טוב ... אתמול היה לי אחלה פינוק

השבוע האחרון עובר עליי בלחץ אדיר, גם נפשי וגם פיזי ... נולדו לי תאומות מקסימות בחודש שעבר והשבוע אנחנו עושים להם מסיבונת למשפחה ולחברים הקרובים. כל ההכנות, ההתרגשות, חוסר השינה המטורף שפוקד אותנו לאחרונה, העבודה הלחוצה, וכו וכו יצרו אצלי לחצים אדירים בגוף. ממש אחד הפעמים הבודדות שהרגשתי את הכתפיים שלי צועקות לבורא "בבקשה ממך, תגיד לטל שידאג לנו לפינוק" ... לאחר ששמעתי אותם ואת הגב התחתון שלי בצעקות הנוראיות, החלטתי לבקש מאישתי היקרה שתעסה לי את הגב בדרך שאסביר לה (כיוון שיהא מתלמדת ועדיין לא מכירה את כל סוגי הטיפולים הרפואיים). לאחר הסבר קצר והדרך שבה אני רוצה את הטיפול ... הבאתי קרם גוף (משהו שאני מכין) חיממנו אותו מעט וקיבלתי עיסוי רפואי משולב על הכתפיים המסכנות שלי שסחבו וסבלו קשות לאחרונה .... לאחר פינוק של כחצי שעה על הכתפיים, קיבלתי עוד רבע שעה התייחסות לגב התחתון והכליות .... כאן הסתיים הטיפול האדיר שהיה משולב בעיסוי רפואי, ברקמות עמוק ומעט שוודי (שילוב מפוצץ). אני חייב לציין שהיא הייתה אדירה ... ואם היא קוראת את ההודעה הזאת, אז שתדע שאני אוהב אותה מאוד ומודה לך על הפינוק המעולה. בכל פעם שאני מקבל עיסוי, גם ממטפל גם ממטפלת - אפילו מאישתי, אני מסיק מסקנות לגבי הטיפול. אין כמו לקבל טיפול מפנק ממשהו שאהבים ... יום טוב לכולם טל

כיסופון

New member
../images/Emo140.gif הרבה מזל טוב

תאומות! אחלה..... תתכונן להרבה לילות ללא שינה....... אך לא נורא בת בבית אור בבית....

תודה תודה ... ../images/Emo140.gif

אני כבר חודש שלם לא ישן - אני מצפה לעוד לילות כאלה?

0 אור 0

New member
מזל טוב

תצפה לעוד הרבה לילות כאלה, והכי חשוב שתפנק את האמא כפל כפלים - באמת כל הכבוד לה, שאחרי לידה ועם כל הקושי שלה מצאה את הזמן לפנק גם אותך

הילהל

New member
../images/Emo49.gif כל הכבוד לרעייתך

אם אני זוכרת את עצמי נכון אחרי הלידות (ואחת מהן לא מספיק רחוקה כדי לשכוח) אני היא הזועקת לפינוק ומי שינסה להזעיק אותי... כדאי שיעשה את זה מרחוק ואחרי שלקח קורס בטכניקות הגנה. ולי יש ק תינוק אחד כל פעם. מקסים בעיני שהיא מסוגלת למצוא כוח לעזור לך. אני מניחה שזה הדדי. שיהיה לכם רוב הנאה מההורות.

חן M

New member
../images/Emo9.gifהשבוע קיבלתי

עיסוי רקמות עמוק והיה ממש כיף ומשחרר.. הגעתי עם גב תפוס ויצאתי כמעט כמו חדש, אני יודע שלא כל אחד אוהב טיפול שכזה כי הוא לרוב די מכאיב אך אני די התרגלתי לזה ואני מרגיש שהטיפול מאוד אפקטיבי לי. אני חייב לציין שבתור מטפל,מאמן כושר ומתאמן אני מרגיש שהגוף שלי צריך לקבל מסאז' מידי שבוע.... אם רק 10% מהאנשים במדינה היו מבינים את זה כמונו אז היה לנו לא מעט פרנסה מה שמעיד על הפוטנציאל של התחום שרחוק מאוד מרוויה.

למעלה