שרשור חתונות..

sapir161

New member
שרשור חתונות..

שכל אחד יכתוב פה עם מי הוא התחתן חחחח.. מי שלא התחתן שיכתוב עם מי הוא היה רוצה...

shirel 1211

New member
החתונות שלי../images/Emo41.gif

שיראל
שלומי הייתי מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד רוצה ואני כבר אישתו, למרות שהוא לא יודע... חחח אז הנה בעלי האהוב: שיראל
רועי וינברג= משפחת וינברג...

סליחה?! ../images/Emo23.gif

חחח, מה קרה את מחוברת ואת לא אומרת כלום?! אני לא אתחתן איתו רק בגללך! חחח אנ כרגע צעירה מדי בשביל לחשוב על זה! ואל תשכחי להזמין אותי לחתונה שלך אחרת אני אגנוב לך אותו!
חחח

אם לא ברור:

אני אתן לך להתחתן איתו! אני אחשוב של להתחתן עם פירו!!!!!!
ואז יהיה אפשר לעשות חתונה כפולה..... (למרות שאני רוצה חתונה לבד... אז בהפרש של שבוע!!! חחח)

1dana1

New member
חחחחחחחחחח קרעת אותייי חחחחחחחחחחחח

כועסת עלייךך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אדוההההה תפסיקיי להיות כזאת שרוטהההההההההה חחחחחחחחחח חחחחחחחח
אפילו אם אני רוצה אי אפשר לכעוס עליך.. !! חחחחחח איזה מאמיי אופס... איזה מואה חחחחחח.. ולכי תתחתני עם פירו.. אחר כך תתחשבני איתי על זה שהתחתנתי עם הראלוש חחח חחח אני עדיין פה שפוכה על זה שחשבת שאני כועסת עליך.. חחחח

חחחחחחחחח

אדוה + פירו = אהבה לנצח
דנה + הראל = אהבה לנצח עד שאדוה תכנס לעניינים! חחח, סתאאאאאאם! אני רוצה להיות הידידה הכי טובה שלו... לא אשתו!!! אדוה + אורנלדו בלום = אהבה לנצח
אהמ... קשה לי להחליט... אורנלדו או פירו? (אולי בעתיד יהיה כמו בתנ"ך רק ההיפך: לנשים מותר להתחתן עם שני גברים בו זמנים!!! אם כן, אני עם פירו ואורנלדו!!!) חחח

1dana1

New member
האמת.. אורלנדו יותר שווה ../images/Emo23.gif

עצה מחברה
והמאהב שלי זה רן..

חחח

אני אתחתן אז רק עם אורנלדו
|מאוהבת קשותתת| !!! חחח, אבל עדיין יהיו לנו ילדים מושלמים!!! אני מדמיינת לי שני בנים אורלנדואים קטנים... ושתי בנות אדוותית קטנות... חחח, איזה חמודים/דות

1dana1

New member
חחחח .. חבל זה רק חלומות ../images/Emo10.gif

חרא... מאני רוצה ילדים סקעתיים קטנים ומושלמים !!!!!!!
הלכתי להתקלח תכף אחזוררר

לפעמים חלומות מתגשמים! ../images/Emo13.gif

ובינתיים - שווה לחלום!!!!!!!!!!! בהצלחה במקלחת... חחח חכי חכי, עוש שתינו נלך לטיולים ביחד עם הילדים הסקעתיים והדניים שלך. ושני הבנים האורנלדואיים שלי, והבנות האדוותיות שלי! חחח

1dana1

New member
חח חזרתי מהמקלחת חחח ../images/Emo25.gif

חחחח.. אני מסיכמה לטייל עם הילדים שלי ושלך אבל בתנאי שגם הולכים לראות את הסרט על האנשים הכי מושלמים בעולם,.. שמעתי שהשחקנים הם הראל ואורלנדו.. מכירה אותם?

בטח שמכירה! חחח

הידיד הכי טוב שלי, ובעלי!!! שני מושלמים בסרט אחד?! רק שאני לא אתעלף באמצע...

1dana1

New member
רק שאני לא ימות באמצע..!!

חוץ מזה.. מה הסיכוי שנצא בריאות וחיות מהסרט הזה.???

למעלה