שרשור טריידים פוטנציאלים

בן הNלך

New member
שרשור טריידים פוטנציאלים

רצה שמועה שבוסטון וסקרמנטו מדברות על טרייד של רונדו-דריק וויליאמס+מקלמור
אז נכנסתי לטרייד משין וזה מה שחשבתי:
http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=k9fcu9b

בוסטון שולחת את רונדו, גרין, באס וגריס ג'ונסון
מקבלת את רודי גיי, דריק וויליאמס ומקלמור ובחירות דראפט (נראה לי שיש לסקרמנטו רק 2 בחירות דראפט סיבוב שני)

סקרמנטו:
קאזינס-ת'ומפסון-גרין-סטאוסקס-רונדו
רג'י אוונס-באס-\לנדרי-כריס ג'ונסון-ג'ייסון טרי\אלינגטון-קוליסון
מקבלים כוכב בדמות רונדו, מחליפים את החוזה הגרוע של גיי בגרין שייתן פחות או יותר אותו דבר, מקבלים את באס (חוזה נגמר+ניסיון) ואת כריס ג'ונסון (שהם יכולים להוריד אם לא רוצים אותו)

בוסטון:
סופגים את החוזה הגרוע של גיי (חוזה נגמר) + מקבלים 2 פרוספקטים צעירים שאין לדעת לאן יתקדמו אם בכלל.
נפטרים מבאס וגרין ולא מסתכנים בלאבד את רונדו לחינם ...

ד"א אפשר לשחק עם הטרייד הזה, אם בוסטון רוצים אפשר לשלוח את פבאריני ולהוריד גם משכורות על הדרך
או אולי את ג'ואל אנטוני אם זה מסתדר עם המשכורות

לא מבין למה לסקרמנטו לעשות דבר כזה

כן, רונדו הוא השחקן הכי טוב בטרייד הזה, אבל הוא כבר הבהיר מספר פעמים שהוא לא מוכן להאריך חוזה בסקרמנטו ואני פשוט לא רואה אותו נשאר שם. אז יוצא שהם מאבדים את מקלמור שהוא פרוספקט חביב ואת ג'ף גרין בחוזה לשנתיים שלא כל כך מתאים לקבוצה בבנייה, כל השאר פחות רלוונטיים והם במילא לא מתחזקים מהטרייד הזה כדי להגיע לפלייאוף. קיצור אני לא רואה יתרונות בשבילם כאן.
&nbsp
לגבי בוסטון, אני חושב שאפשר לקבל יותר על רונדו.

Puskas

New member
לא בשביל להיות קטנוני

אבל רודי גיי היה יותר ממצוין בסקרמנטו שנה שעברה.. קלע הרבה ובאחוז מצוין לשם שינוי..
אני חושב שהוא נכס טוב יותר מגרין (תמיד היה אבל במיוחד עכשיו).
באס זה חוזה זבל של שחקן זבל שלא שווה אפילו כמשלים משכורות והוא לא ברמה של דריק וויליאמס לטעמי.
בכללי אני חושב שהטרייד המקורי הגיוני הרבה יותר.. הסלטיקס מקבלים שחקן קו אחורי לספסל וגבוה מצוין וסקרמנטו מקבלים מנהיג.

Lechoke Lames

New member
מי זה אותו גבוה מצויין?

אני מקווה שאתה לא מדבר על דרק וויליאמס, כי הוא שחקן מאכזב ביותר שגם כשהוא בפוקוס לא מצטיין בשום דבר. ורוב הזמן הוא לא בפוקוס. הוא אחד השחקנים עם הפער הכי גדול בין כשרון לבין ביצועים בפועל.

Puskas

New member
דריק היה טוב מאוד שנה שעברה

הוא הגיע בטרייד תמורת אמבה א-מוטה (שבעצמו הגיע בטרייד לקינגס בקיץ) ועזר מאוד לקו הקדמי.
השנה לדעתי הוא יהיה שחקן של דאבל דאבל עם מעל 5 רב'.

Lechoke Lames

New member
אני לא יודע כמה אתה עוקב אחר משחקים של סקרמנטו...

אבל להוציא הברקות בודדות (בעיקר לפני שרודי גיי הגיע), הוא היה חלש מאוד. זה לפחות מה שאני ראיתי (וכמזוכיסט ראיתי משחקים רבים שלהם), וזה גם הקונצנזוס באתרים כמו kingsfans.com ו-sactownroyalty.com.

לא ראיתי מרונדו בנתיים איזושהי אינדיקציה לזה שהוא מנהיג

ברור לכולם שפירס וגארנט היו המנהיגים של בוסטון ובעונה האחרונה רונדו בעיקר ישב בחוץ. וכמו שכבר ציינתי הודעה קודמת, כל זה לא רלוונטי כמו רונדו לא יישאר בסקרמנטו ואז מה שהם קיבלו זה עונה אחת של רונדו והם במילא לא יגיעו לפלייאוף.

בן הNלך

New member
גם הלייקרס ביצעו טרייד כדי להביא את דוויט

וחשבו שהוא ישאר אבל הוא לא נשאר .. דברים כאלו קורים ויקרו כל הזמן.
במידה וסקרמנטו מהמרים שהם יכולים להשאיר את רונדו - הטרייד עובר לדעתך?

הלייקרס זה הלייקרס, והם הניחו שהם יהיו תחרותיים

ולכן חשבו שלוס אנג'לס + קבוצה טובה + יותר כסף = דוויט נשאר. הקבוצה לא הייתה כל כך טובה ודוויט הסכים לוותר על כסף ולכן הם טעו בהימור שלהם. אצל סקרמנטו המצב שונה. זאת לא עיר נוצצת והקבוצה לא טובה. אולי זה שהם יוכלו להציע יותר כסף יוכל לעזור להם אבל אני בספק אם ישתלם להם לתת את הסופר מקס לרונדו כמעט בגיל 30 אחרי פציעה משמעותית יחסית, למרות שזה עוד איכשהו סביר, במיוחד אם לרונדו תהיה עונת חזרה מוצלחת.
&nbsp
בכל מקרה, אם סקרמנטו מצליחים להשאיר את רונדו בחוזה מתאים, אז לדעתי כן הטרייד הזה משתלם להם. במקום בוסטון בכל מקרה הייתי אומר לא, כי רונדו שחקן מספיק טוב שתחפש עליו טרייד יותר טוב או תחפש S&T אחרי זה ולא תתפשר על תרומה כל כך זניחה כמו מקלמור שעם כל הכבוד עדיין לא הראה שהוא אפילו שחקן NBA לגיטימי. הוא פרוספקט נחמד אבל לא מספיק.

Puskas

New member
הקטע הוא שהמחיר שווה את זה

אני לגמרי לוקח בחשבון שהוא לא יישאר מעבר לשנה הזו, מצד שני, מקלמור ו-וויליאמס הם לא אובדן גדול מדי לעתיד לטעמי..
אני מעריך את וויליאמס וחושב שהוא PF פותח צעיר וראוי בהחלט אבל הצ'אנס של לראות את בוגי רץ עם רכז של Pass first mentality כמו רונדו, זה משהו מסקרן מאוד.. אני חושב שהקינגס יכולים לקפוץ חזק למעלה לעונה של מעל 40 ניצחונות אחרי טרייד כזה (הם גם הביאו קלעי על מהדראפט, סטאוסקס שיפרח ליד שחקן כמו רונדו).
קבוצה של רונדו-גיי-בוגי עם קולינס שחקן שישי תהיה כוח שחובה להתייחס אליו לטעמי.

Lechoke Lames

New member
עם זה אני מסכים לגמרי

בשביל רונדו, אפילו ללא התחייבות להארכת חוזה, אני הייתי נותן בשמחה את מקלמור, וויליאמס ואפילו בחירות דראפט. במקביל הייתי מנסה להביא את החבר הטוב שלו ג'וש סמית ולהפטר מחלק מהפאוור פורוורדס של הקבוצה, במיוחד לאנדרי ותומפסון. את מורלנד ואוואנס הייתי משאיר, כמו גם את אייסי, אבל הוא כבר הלך.

אני חושב שאם הקינגס מביאים את ג'וש סמית, גם הוא וגם רונדו נשארים. ביחד עם בוגי וגיי זו קבוצת פלייאוף לגיטימית. גם במערב.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אפילו אני שאני ממש לא חסיד של רונדו

הייתי עושה את הטרייד הזה.
&nbsp
האמת שהשילוב של רונדו עם בוגי מאוד מסקרן בעיניי, הבעיה ששנייהם לא כל כך לסודרים בראש ולא הייתי רוצה להיות המאמן שצריך להשתלט עלייהם

Puskas

New member
בוגי התיישר לא רע כבר

שאק הצטרף בתפקיד קטן להנהלה החדשה של הקינגס בקיץ שעבר ואני לא יודע עד כמה הוא מעורב או לא מעורב בקטע המקצועי אבל זה לא ניראה לי מקרי שבעונה הראשונה של שאק בצוות, בוגי מתיישר, מתבגר, משחק חכם יותר ומרשי בטירוף..
אולי זה סתם מקרה קלאסי של פוסט הוק ארגו פרופטר הוק אבל ניראה לי שיש משהו מעבר.

אבל גיי עובר בטרייד, אז איך תקבל רונדו-גיי-בוגי?

ומיזה קולינס, דארן קוליסון? הוא לא יותר מרכז מחליף חביב.
&nbsp
סקרמנטו אחרי הטרייד הזה עדיין לא שווה פלייאוף במערב והיא סתם מוותרת על נכסים ולא באמת מקבלת שום דבר. נכון, הנכסים לא משמעותיים כמו שכבר ציינתי ולכן זה לא נורא ואולי שווה את ההימור. אני בכל מקרה חושב שגם בוסטון לא צריכה לקחת את הטרייד הזה.

Lechoke Lames

New member
באף אחת מהשמועות לא ראיתי טרייד שכולל את גיי

הוא וקאזינס הם שני השחקנים שהקינגס בונים עליהם לשנים הקרובות. כל שאר הסגל רלוונטי לטריידים, וכך גם בחירות דראפט עתידיות.

Puskas

New member
התייחסתי לטרייד המקורי

מקלמור ו-וויליאמס תמורת רונדו.. זה נדמה לי מה שהבחור אמר שנמצא כרגע על השולחן בחיים האמתיים.
וכם קוליסון.. איך הגעתי לקולינס? מילא :)
בכל מקרה, הוא יותר מרכז חביב, בתקופות שהוא שחק רכז פותח בקבוצות שונות הוא היה מעולה ושם מספרים מצוינים הלוח.
כמובן שלאור זה ש-90% מהזמן הוא המחליף של פול (בשתי קבוצות שונות אגב..) זה פוגע במספרים.

חשבתי שאנחנו מדברים על טרייד שהציע בן המלך.

בכל מקרה, אני לא חושב שקוליסון היה רכז פותח טוב.
&nbsp
בתור רוקי לא בנו עליו יותר מידי ואז פול נפצע והוא קיבל את תפקיד הרכז הפותח והיה טוב מאוד. למרות זאת ההורנטס שלחו אותו בטרייד ומאז הוא לא הצליח לשחזר את ההצלחה. הגיע לאינדי ואיבד את תפקיד הרכז הפותח לג'ורג' היל ומשם בטרייד נוסף לדאלאס לשנה לא מוצלחת בכלל כשאפילו סופסל לכמה שבועות במקום דרק פישר בגיל 82. בקליפרס, שוב לצד כריס פול הוא חווה עונה לא רעה.
&nbsp
אני חושב שאפשר ללמוד מזה די בבירור שהוא לא רכז פותח לגיטימי בליגה, אלא שחקן ספסל שצריך לנצל נגד מצ'אפים ספציפיים ולדקות יחסית מעטות. ובכל מקרה גם ככזה, הוא לא אחד שעושה את ההבדל.
&nbsp
בקשר לטרייד, אם עכשיו אנחנו מדברים על הטרייד שרשמת בהודעה האחרונה, כלומר וויליאמס+מקלמור על רונדו אז אני חושב שזה טרייד משתלם לקינגס ואפילו לא בעל סיכון גדול כל כך (אין פה בחירה כמו בטרייד מההודעה הראשית וגם לא החוזה לשנתיים של גרין) והייתי הולך עליו במקומם. עדיין לא במקום בוסטון. דרק וויליאמס הוא סתם פילר, היה לו כמה הבלחות אחרי הטרייד אבל זהו, ובן מקלמור הוא רוקי עם פוטנציאל שלא הראה מספיק בשביל טרייד סטרייט אפ על רונדו שהוא כמובן ברמה אחרת.

בן הNלך

New member
זה לא חוכמה גדולה

להיות מצויין בסקרמנטו ...
אני חושב שאתה מזלזל יותר מדי בבאס, לא צריך להגזים!
ברור שהוא לא איזה PF מטורף אבל בהחלט יש לו את היתרונות שלו והוא כן יכול לתרום לסקרמנטו.

למעלה