** שרשור כמעט אחה"צ היום ה79 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פלוידיאנית

Well-known member
אם מישהו הצליח להבין, נישמח מאד לתקציר המשימה הזאת. מי נגד מי, מתי, למה וכמה

Aye123

Well-known member
אני בדיליי ולא ראיתי אם כבר ציינו את זה פה אבל בכל זאת- בואו נפרגן לגלגול עם קמפיין ראשון שקיבלה עליו כמעט 100,000₪ 😮👏🏼👏🏼👏🏼
(חכם לפרסם את הסכום כשהיא רק יצאה, ששאר ההצעות שיגיעו לא יהיו פחות מזה חחח)
איך אני שמחה בשבילה! מגיע לה, שרק תצליח💜

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני בדיליי ולא ראיתי אם כבר ציינו את זה פה אבל בכל זאת- בואו נפרגן לגלגול עם קמפיין ראשון שקיבלה עליו כמעט 100,000₪ 😮👏🏼👏🏼👏🏼
(פירסמו את הסכום בכוונה, כנראה כדי שהשאר לא יציעו סכום נמוך מזה חחח) איך אני שמחה בשבילה! מגיע לה 👏🏼💜 שרק תצליח
ציינו את זה שהיה לה במזל טוב ורק הצלחה בחיים
אבל כמו שאמרתי קודם תפרגנו לכולם כי יש עוד דיירים בבית שקיבלו קמפיינים וחוזים של עוד שנה נוספת

Aye123

Well-known member
ציינו את זה שהיה לה במזל טוב ורק הצלחה בחיים
אבל כמו שאמרתי קודם תפרגנו לכולם כי יש עוד דיירים בבית שקיבלו קמפיינים וחוזים של עוד שנה נוספת
מפרגנת מאוד גם לג׳וז! 👏🏼👏🏼👏🏼
זה עוד כלום במקרה שלו, הוא יקבל עוד מלא הצעות.
לדעתי מהגברים הוא יקבל הכי הרבה

SNIPES

Well-known member
(חכם לפרסם את הסכום כשהיא רק יצאה, ששאר ההצעות שיגיעו לא יהיו פחות מזה חחח)
איך אני שמחה בשבילה! מגיע לה 👏🏼💜 שרק תצליח
רשמתי פה מוקדם יותר, אבל כיף לראות את זה שוב :LOL: שימשיכו לריב על המיליון בבית, היא בינתיים עושה את המיליון שלה בחוץ בכיף.

מיק83

Well-known member
רשמתי פה מוקדם יותר, אבל כיף לראות את זה שוב :LOL: שימשיכו לריב על המיליון בבית, היא בינתיים עושה את המיליון שלה בחוץ בכיף.
שיהיה במזל ובשמחה

בטוחה שגם אחרים יקבלו וחלקם כבר קיבלו כאשר הם בבית.

GalK22

Well-known member
מה שלום רמי?
איך הוא היום? שמתי עכשיו ונראה שהוא קצת מחייך

ariela1612

Well-known member
יהודה מתחיל לעלות לכולם על העצבים במשימה הזאת

והאינטרקציה של ג'וזי וקארין ממש מצחיקה, הם שרים אחד לשני (כי אסור להם לדבר ) :ROFLMAO:

טנטוס

Well-known member
נכון נכון נכון נכון
רמי יכול להתמרמר אבל הוא צודק!!!!!
לפנות שולחן לא לשטוף כלים לא אבל כאן כאילו מיליון עומד לפניו לפני הקקר יהודה הוא לא מוכן לפספס חושב שמי שעושה יותר ינצח איכס עליק

ariela1612

Well-known member
נכון נכון נכון נכון
רמי יכול להתמרמר אבל הוא צודק!!!!!
לפנות שולחן לא לשטוף כלים לא אבל כאן כאילו מיליון עומד לפניו לפני הקקר יהודה הוא לא מוכן לפספס חושב שמי שעושה יותר ינצח איכס עליק
צודק במאה אחוז

מצב
הנושא נעול.
למעלה