** שרשור לילה -גל ולינור נכנסות לבית- היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

שאנל777

Well-known member
לפחות התקדמו עם המודחים, הביאו לאופיר כיסא, לא שזה עזר במשהו, נפנפו אותו שניה אחרי

לוני דלורס

Well-known member
זה שאופיר הודח כמובן שלא מפתיע בכלל אבל מה שמפתיע אותי זה שלא היתה הדחה כפולה כי יש עדיין הרבה דיירים ואין עוד הרבה ימים עד לסוף העונה

nicknick

Well-known member
זה שאופיר הודח כמובן שלא מפתיע בכלל אבל מה שמפתיע אותי זה שלא היתה הדחה כפולה כי יש עדיין הרבה דיירים ואין עוד הרבה ימים עד לסוף העונה
אני מניחה שזה היה בתכנון אך דרור עזב וחסך להם הדחה אחת.
אין מה להדיח אותם יותר מהר , הבית כבר משעמם וכמה שיהיו פחות אנשים השממה תהיה יותר גרועה.
יעשה להם כמה הדחות בשבוע שבועיים האחרונים, הדחה אחרונה יומיים לפני הגמר, ככה אפשר להמשיך לגרור.

גל לא אמרה שאם הקהל ידיח אותה אז סימן שלא אוהבים אותה והיא לא חוזרת?
אז אמרה.
גם אז לא האמנתי לה.
היא רק מוכיחה עד כמה צדקתי לגביה.
היא אומרת תמיד רק את מה שהיא חושבת ש'נכון' לומר.
ואת זה בדיוק לא אהבתי אצלה.

טוב וגם את החשיבות העצמית שהיא מייחסת לעצמה.
וגם את הצעקות.
וגם את העובדה שהיא תמיד קופצת בראש.
וגם את זה שהיא יודעת הכל על הכל.
טוב, יש עוד הרבה, אבל חוסכת מכם :)

fairytalee

Well-known member
-הסצנות של הזוג. בחילה של חצי שעה. מאינסוף הקלישאות על נפשם הפצועה ועד הריב המטומטם בתולדות הריאליטי וכל החיבוקים שוברי העצמות ונטולי כל התשוקה שבאמצע. ויש לי הרגשה שזו רק ההתחלה. בהצלחה לכולנו.
-התגובה של ג'וזי לגרעינים הייתה חסרת פרופורציות, למזלו הקדים אותו ריב ה"ישבת לי על התפילין בכוונה" שאחריו הכל נראה הגיוני.
-ונקנח בטריו של פרסומת לרמי לוי, מסיבה ללא עלילה והדחה צפויה פלוס קידום לשונמית בשניים האחרונים. וכמובן ששרדתי את כל זה ולינור וגל נשארו על הספה באח בדיוק כמו בתחילת הפרק. הצטרפו אליי בתפילותיי לרייטינג חד ספרתי.

שאנל777

Well-known member
לינור לא היתה בסדר עם יהודה? וקארין? לא ראיתי כמה ימים, מה פספסתי ??

מצב
הנושא נעול.
למעלה