** שרשור לילה - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
לא ברור לי למה ביום שאין שידור עם הדיירים חוזרים אחרי חצי שעה
זו החלטה של רשת 13 כדי לא להוריד מיידית רייטינג לתוכנית שמגיעה אחרי האח, בלי קשר להאם פונים אליהם או לא

ואז לפחות חלק מהצופים יגידו לעצמם "טוב נעביר כבר את חצי השעה הזו ב-13 במקום לצפות בשקופית ב-26"
בגלל זה גם מלא פעמים בצינור יש משהו שקשור לאח, כדי לנסות למשוך את הצופים גם לתוכנית הבאה של הרשת

המלאך האדום10

Well-known member
זו החלטה של רשת 13 כדי לא להוריד מיידית רייטינג לתוכנית שמגיעה אחרי האח, בלי קשר להאם פונים אליהם או לא

ואז לפחות חלק מהצופים יגידו לעצמם "טוב נעביר כבר את חצי השעה הזו ב-13 במקום לצפות בשקופית ב-26"
בגלל זה גם מלא פעמים בצינור יש משהו שקשור לאח, כדי לנסות למשוך את הצופים גם לתוכנית הבאה של הרשת
הסבר סביר ואמין

יונתנסקי

Well-known member
ישראליים נעצרו כי רצחו מחבל נוחבה ולא היו קשורים לגוף ביטחוני
נראה לכם שפוי הדבר הזה. ⁉️
סליחה שזה לא קשור לתוכנית אבל נראה לי ממש לא מציאותי
שפוי או לא - לא קשור לכאן.
מעצבן ומכעיס - נורא.
אבל זה החוק,

זה כמו במשחקי ספורט מצלמה ה VAR.
אם עברת אפילו במילימטר זו עבֵרה

ואני לא צריכה לספר לך מה קורה
ששר עבריין ממציא חוקים בשטח.

nicknick

Well-known member
חמוד עידן...איזה הדחה מבאסת.
מעניין אם ראה את ההדחה, מה חשב.

נעלם לו , יום אחד היה במציאות ואז דממת אלחוט.
אני מבינה למה... מרצף הראיונות הזה ביום ראשון, ראו שהוא עייף, מבולבל....יצא למיליון ביקורות , שגם אם יש בהם משהו , הפרופורצייה קצת קשה להכלה כשאתה יוצא מחודש של ניתוק מהעולם , עוד לא נחתת וחזרת למציאות וישר כולם שופטים אותך. המבט הנעלב בעיניו כשהראו לו שהמשפחה שלה שמחה בצאתו אמר הרבה על התחושה שלו.
זאת בטח חוויה לא נעימה בכלל, מאוד מובן למה הוא רוצה את השקט שלו .

מעניין מה יקרה עם אמילי.... אני לא חושבת שאין שם כלום מבחינתו .נראה לי שהוא באמת מבולבל עם עצמו, לא בהכרח רק בהקשר אליה, בכלל עם עצמו ומה הוא רוצה מחייו, אחרי התקופה במילואים. ראו בתוכנית שמשהו אצלו קצת כבוי, מנותק.
מצחיק לי לצוטט את שי חי , אבל התחברתי למה שהוא אמר בראיון בו עידן דיבר והתנצל, על זה שהוא חזר לא מזמן מעזה...ושהוא לא יכול שלא להיות מבולבל.
אני חושבת שהיו לו בחירות מילים שגויות וטוב שהתנצל עליהם אבל את הרעיון מאחוריהם..." אני לא יודע מה אני רוצה" אני מבינה.

ובכללי, אני תמיד טועה עם זוגות באח...
דווקא אלה שאמרתי שאין סיכוי שיהיו ביחד בחוץ ,שירוצו הרחק הרחק כל אחד לכיוון אחר ברגע שיצאו... בסוף ביחד.
עליהם אין לי תחזית....בעיקר גם כי קשה להבין מה עובר לו בראש.
על פי הנתונים היבשים וההבדלים ,יש המון הגיון שזה לא יילך לאנשהו. אבל הרומנטיקנית שבי.... שכן ראתה בלייב איזשהו חיבור מיוחד וטבעי ביניהם, מהרהרת שמי יודע. בעיקר מאחלת להם שיפגשו וילבנו דברים , לא משנה לאיזה כיוון.

טופיt

Active member
חמוד עידן...איזה הדחה מבאסת.
מעניין אם ראה את ההדחה, מה חשב.

נעלם לו , יום אחד היה במציאות ואז דממת אלחוט.
אני מבינה למה... מרצף הראיונות הזה ביום ראשון, ראו שהוא עייף, מבולבל....יצא למיליון ביקורות , שגם אם יש בהם משהו , הפרופורצייה קצת קשה להכלה כשאתה יוצא מחודש של ניתוק מהעולם , עוד לא נחתת וחזרת למציאות וישר כולם שופטים אותך. המבט הנעלב בעיניו כשהראו לו שהמשפחה שלה שמחה בצאתו אמר הרבה על התחושה שלו.
זאת בטח חוויה לא נעימה בכלל, מאוד מובן למה הוא רוצה את השקט שלו .

מעניין מה יקרה עם אמילי.... אני לא חושבת שאין שם כלום מבחינתו .נראה לי שהוא באמת מבולבל עם עצמו, לא בהכרח רק בהקשר אליה, בכלל עם עצמו ומה הוא רוצה מחייו, אחרי התקופה במילואים. ראו בתוכנית שמשהו אצלו קצת כבוי, מנותק.
מצחיק לי לצוטט את שי חי , אבל התחברתי למה שהוא אמר בראיון בו עידן דיבר והתנצל, על זה שהוא חזר לא מזמן מעזה...ושהוא לא יכול שלא להיות מבולבל.
אני חושבת שהיו לו בחירות מילים שגויות וטוב שהתנצל עליהם אבל את הרעיון מאחוריהם..." אני לא יודע מה אני רוצה" אני מבינה.

ובכללי, אני תמיד טועה עם זוגות באח...
דווקא אלה שאמרתי שאין סיכוי שיהיו ביחד בחוץ ,שירוצו הרחק הרחק כל אחד לכיוון אחר ברגע שיצאו... בסוף ביחד.
עליהם אין לי תחזית....בעיקר גם כי קשה להבין מה עובר לו בראש.
על פי הנתונים היבשים וההבדלים ,יש המון הגיון שזה לא יילך לאנשהו. אבל הרומנטיקנית שבי.... שכן ראתה בלייב איזשהו חיבור מיוחד וטבעי ביניהם, מהרהרת שמי יודע. בעיקר מאחלת להם שיפגשו וילבנו דברים , לא משנה לאיזה כיוון.
לחיים בחוץ לא בטוח אם זה יעבוד להם.
אבל כן היה כייף לצפות בהם ברגעים שהם אהבו וראו שכייף להם ביחד.
באסה שזה כבר לא ממשיך על המסך, מעניין איך זה היה מתפתח לכאן או לכאן…

hinna

Active member
עידן לא חמוד בכלל. לעלילה הייתי רוצה שישאר ואפילו הצבעתי לו.
אבל בוודעות לא הייתי מאחלת בן זוג כזה לאף אחת שקרובה לי.

hinna

Active member
יותר מעניין מה כבר יוכלו לתת לחדשים לעשות כדי להשאיר צופים לראות תוכנית של שבת בזמן אמת

מצב
הנושא נעול.
למעלה