**שרשור לילה- היום ה45 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

דפניה34

Well-known member
מחכה שג'וזי יישאר אחרון מול רמי ודרור ויעיף את שניהם.
אושר.
נראה לי שמי שיסגור את האור תהיה דווקא גל. כי היא כריזמטית, מענינת ואמיצה. לא רוכבת על עבר קשה (למרות שיש לה) או מנסה לצור מראית עין של חרמות. כמה זמן אפשר למשוך סיפורי מסכנות?

פה זה לא בורדל1

Well-known member
נראה לי שמי שיסגור את האור תהיה דווקא גל. כי היא כריזמטית, מענינת ואמיצה. לא רוכבת על עבר קשה (למרות שיש לה) או מנסה לצור מראית עין של חרמות. כמה זמן אפשר למשוך סיפורי מסכנות?
לא חושב.
בשלושת העונות של עוז, אפשר היה להבין מי הזוכה מהר מאוד, יש לו דפוס התנהגות של הדייר שהוא הכי מראה, הכי מגן עליו בעריכה, זוכה.
זה קרה עם ישראל, אסף ותקווה.
בפרק אחד ראו את לינור יותר ממה שראו את גל בשבועיים, לכן כרגע אני חושב שעוז לא רוצה את גל כזוכה.
העונה עוד ארוכה ודברים יכולים להשתנות, אבל אני בספק אם הוא פתאום יעשה סוויץ' לגל.

דפניה34

Well-known member
לא חושב.
בשלושת העונות של עוז, אפשר היה להבין מי הזוכה מהר מאוד, יש לו דפוס התנהגות של הדייר שהוא הכי מראה, הכי מגן עליו בעריכה, זוכה.
זה קרה עם ישראל, אסף ותקווה.
בפרק אחד ראו את לינור יותר ממה שראו את גל בשבועיים, לכן כרגע אני חושב שעוז לא רוצה את גל כזוכה.
העונה עוד ארוכה ודברים יכולים להשתנות, אבל אני בספק אם הוא פתאום יעשה סוויץ' לגל.
לדעתי זה נובע מכך שיש לה הרבה תומכים, והוא לא רוצה שיווצר מועמד מובהק כבר באמצע העונה, כמו בעונה של שי חי, שזה הרס לגמרי את כל העונה.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
לדעתי זה נובע מכך שיש לה הרבה תומכים, והוא לא רוצה שיווצר מועמד מובהק כבר באמצע העונה, כמו בעונה של שי חי, שזה הרס לגמרי את כל העונה.
זה הקטע, שהוא לא יכול להסיק שיש לה הרבה תומכים.
היא כולה עמדה פעם אחת להדחה לפניי שלושה שבועות בהדחה קולקטיבית.
אם היא הייתה עומדת 3-4 פעמים רצוף בהדחות קשות.. אז הייתי מבין, אבל מהדחה קולקטיבית אחת לא ניתן להסיק מסקנות לגביי מצב ההצבעות שלה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כי הם אמרו 2 שמות! אמרו שמות! לא זרקו רמזים! ממש אמרו שמות!
אמרו יהודה ואילון ואז המשיכו לדבר על אילון

אז זה ניחוש ?
בוודאות הוא דיבר על רעיון של עוגה לרונית וזה היה רעיון של גוזי ורמי טעון שזה נסיון לגייס קולות וגל אמרה שגוזי אהבה את רונית ותום אמר שזה שקוף שזה בשביל לקנות קולות

tortt

Well-known member
בוודאות הוא דיבר על רעיון של עוגה לרונית וזה היה רעיון של גוזי ורמי טעון שזה נסיון לגייס קולות וגל אמרה שגוזי אהבה את רונית ותום אמר שזה שקוף שזה בשביל לקנות קולות
בדיוק!
ועוד אמרו "ארבעתם"
מעניין מי הרביעייה... וואו ממש קשה לפענח מי כל ה-4
וכאילו שלא כולנו יודעים מי אחראי על העוגה של רונית

אבל נו
בסדר חחח

מצב
הנושא נעול.
למעלה