** שרשור לילה היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

סטילהוק1

Well-known member
קבלו הוכחה שיהודה השחקן בשקל יקיר ההפקה זה שמודח בשבת וחוזר בראשון: :mad:

עוד הוכחה שיהודה יקיר ההפקה מודח בשבת וחוזר בראשון.jpg

רינו21

Well-known member
דרור הקנאי "ג'וזי חשב שהוא יהיה מלך העולם"...חדשות בשבילך
הוא מלך העולם!!!
אתה וליאור תמשיכו לקשקש
וג'וזי האחרון לכבות את האור בבית הזוועות הזה כשכולם נגדך , יורדים לחייך, מטנפים עליך ללא סוף, לא מאפשרים לו להיות הוא
ג'וזי תהיה חזק

ariela1612

Well-known member
דרור הקנאי "ג'וזי חשב שהוא יהיה מלך העולם"...חדשות בשבילך
הוא מלך העולם!!!
אתה וליאור תמשיכו לקשקש
וג'וזי האחרון לכבות את האור בבית הזוועות הזה כשכולם נגדך , יורדים לחייך, מטנפים עליך ללא סוף, לא מאפשרים לו להיות הוא
ג'וזי תהיה חזק
קן צרעות

Taltul63

Well-known member
ליאור למי אתה אומר את זה???
הרי דרור כל מילה שנייה שלו זאת קללה גסה.
על מה הוא מדבר לעזאזל?
ומה קשור שיש אנשים דתיים? מי שלא מתאים לו לא צופה.
דרור הזה נחש... לא מבינה איך אהבתי אותו בהתחלה.

Goneril 4444

Well-known member
ליאור למי אתה אומר את זה???
הרי דרור כל מילה שנייה שלו זאת קללה גסה.
על מה הוא מדבר לעזאזל?
ומה קשור שיש אנשים דתיים? מי שלא מתאים לו לא צופה.
דרור הזה נחש... לא מבינה איך אהבתי אותו בהתחלה.
מכבדת מאוד כל אדם וצר לי באמת לכתוב זאת אבל זו האמת שפגשתי בחיי-יש גם אנשים דתיים מאוד מאוד לא מוסריים.

נמרה דרקונית

Well-known member
יש מצב שיהודה משחק אותה עצבני עם תנועות טורט כדי להיכנס לאח כדי לקבל כדורי הרגעה כדי שיוכל לתבוע את האח בעתיד שהאביס עליו כדורים פסיכיאטרים שהרסו אותו ואת חייו וכך ירוויח ממשפט ראווה 4 מליון כמו סער בזמנו?

שרון רוז

Well-known member
יש מצב שיהודה משחק אותה עצבני עם תנועות טורט כדי להיכנס לאח כדי לקבל כדורי הרגעה כדי שיוכל לתבוע את האח בעתיד שהאביס עליו כדורים פסיכיאטרים שהרסו אותו ואת חייו וכך ירוויח ממשפט ראווה 4 מליון כמו סער בזמנו?
יהיה לו שווה,זה גם נטול מס.בפועל סער הרוויח יותר מאלירז בגלל המס

ראש גזר 6789809896

Well-known member
וואלה יופי שגוזי יפרוש אולי שחבורת עכברושים בראשות רמי יפרשו וילכו הביתה שכוללת את לינור קארין דרור רמי ותום

מנליק השני

Well-known member
התגובות כאן קצת מצחיקות אותי .
רמי לא שרף כלום,הוא היה שנוא בחוץ מהיום שהחליט לדבר פוליטית ,הוא לא יקבל יותר שנאה ממה שיש כבר גם כך,הבן אדם עם עור של פיל,אתם באמת חושבים שזה יזיז לו מה ליצנים בפייס אומרים עליו?
הבן אדם משופשף הוא לא איזה פליט ריאליטי רגיל שיצא וקיבל שנאה של תגובות ...הוא רגיל לזה.
מה שכן,הוא כן יקבל המון אהבה ,משהו שהוא לא בהכרח קיבל עד לכניסה.
אתם מסתמכים על תגובות בפייסבוק בעיקר וזה לא מדד לאהבת קהל .
אני זוכר עונה שעברה כמה שנאה הייתה כלפי תקוה בפורומים של האח,כמה גועל,אפילו הרבה יותר ממה שמקבל רמי...
הכח של הקהל נמצא במקומות רבים מאשר פורומים בפייס.

וכן,יש עיוות דברים נגד רמי ,רואים בו השטן בהתגלמותו רק כי הוא לא מעוניין לדבר או לסבול את "אהובי" הפורומים יהודה וג'וזי.
כן הוא מרכל עליהם (והם עליו אבל זה מתפרש כניתוח חחח) אבל אישית אני רואה שדווקא המילים שנאמרו כלפיו פוגעים יותר מאיזה ריכול מעפאן,ואת זה אנשים אוהבים להקטין כי זה נאמר על-ידי ....אתם יודעים כבר.

אותי זה מעציב המכונה המשומנת הזו ברשתות ,הדפים הגדולים וכו' שכל היום מעוותים את המציאות בצורה משמעותית.

יש את התוכנית של הטמבל הזה רונן וגילי מיילי שאיתם נמצא גם קרידוס (מנהל צבא האמת) וגם אחיו של יהודה שמתארח אצלם דיי הרבה ושם יש הסתה מכוונת נגד רמי והרמות לג'וזי ויהודה.
דף חינמי (מריץ את יהודה) עולה אצלם לשידור כל פעם וגם הוא מטנף על רמי .

אז ברור שיש כאן מגמה.

רינו21

Well-known member
רמי לא שרף כלום,הוא היה שנוא בחוץ מהיום שהחליט לדבר פוליטית ,הוא לא יקבל יותר שנאה ממה שיש כבר גם כך,הבן אדם עם עור של פיל,אתם באמת חושבים שזה יזיז לו מה ליצנים בפייס אומרים עליו?
הבן אדם משופשף הוא לא איזה פליט ריאליטי רגיל שיצא וקיבל שנאה של תגובות ...הוא רגיל לזה.
אני זוכר עונה שעברה כמה שנאה הייתה כלפי תקוה בפורומים של האח,כמה גועל,אפילו הרבה יותר ממה שמקבל רמי...

וכן,יש עיוות דברים נגד רמי ,רואים בו השטן בהתגלמותו רק כי הוא לא מעוניין לדבר או לסבול את "אהובי" הפורומים יהודה וג'וזי.
כן הוא מרכל עליהם (והם עליו אבל זה מתפרש כניתוח חחח) אבל אישית אני רואה שדווקא המילים שנאמרו כלפיו פוגעים יותר מאיזה ריכול מעפאן,ואת זה אנשים אוהבים להקטין כי זה נאמר על-ידי ....אתם יודעים כבר.

אותי זה מעציב המכונה המשומנת הזו ברשתות ,הדפים הגדולים וכו' שכל היום מעוותים את המציאות בצורה משמעותית.

יש את התוכנית של הטמבל הזה רונן וגילי מיילי שאיתם נמצא גם קרידוס (מנהל צבא האמת) וגם אחיו של יהודה שמתארח אצלם דיי הרבה ושם יש הסתה מכוונת נגד רמי והרמות לג'וזי ויהודה.

אז ברור שיש כאן מגמה.
רמי אדם מבחיל.נקודה

tortt

Well-known member
מהשבוע השני בערך לא הבנתי את השנאה של דרור לג'וזי

אז ברור שיש כאן מגמה.
שרוף שרוף
הוא גם ככה נכנס לאח הגדול כבר חצי פחם

מנליק השני

Well-known member
זה לא מזיז לו,הוא עדיין יעשה לביתו בברנז'ה,הוא לא בא להעלות סרטוני טיק-טוק או לפרסם איזה מוצר זניח בשביל כמה גרושים. מה שירגש אותו זה שיש המון שאוהבים אותו ,דבר שלא היה נחשף אליו לפני כן.

ליאור 032

Well-known member
אני לא מעודכן, זה כבר רשמי שמי ש"מודח" בשבת חוזר בראשון? או שזה ספקולציה ?

רינו21

Well-known member
ליאור כבר די סיכמתי אותך אבל עוד קצת..אתה א כ ז ב ה
לרגע רציתי להאמין שאתה רואה את מה שאנחנו רואים ובחרת להיות חבר אמת לג'וזי
אבל "את הסוף רואים מיד בהתחלה"- חסר עמוד שדרה היית ונשארת..

ghost whispers

Well-known member
ליאור כבר די סיכמתי אותך אבל עוד קצת..אתה א כ ז ב ה
לרגע רציתי להאמין שאתה רואה את מה שאנחנו רואים ובחרת להיות חבר אמת לג'וזי
אבל "את הסוף רואים מיד בהתחלה"- חסר עמוד שדרה היית ונשארת..
כנראה שבכל זאת רוצה להשאר בבית האח ובחר להתלקק לראש הכנופיה ו2 הצמודות שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה