** שרשור לילה היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
אין שום סיכוי שזה לג'וזי.
אין העמדות להדחה כמו שאתם רואים, ביום שבת יפנו אליהם והם יבחרו דייר אחד שיעזוב. אף אחד בבית לא בעמוק על ג'וזי חוץ מרמי, כולם בעמוק על יהודה.
אם ההפקה הייתה רוצה להוציא את ג'וזי הם היו עושים רשימת הדחה ונותנים לקהל לבחור, ג'וזי היה מקום 1 בהצבעות והיה יוצא.

הצודקת11

Well-known member
אין העמדות להדחה כמו שאתם רואים, ביום שבת יפנו אליהם והם יבחרו דייר אחד שיעזוב. אף אחד בבית לא בעמוק על ג'וזי חוץ מרמי, כולם בעמוק על יהודה.
אם ההפקה הייתה רוצה להוציא את ג'וזי הם היו עושים רשימת הדחה ונותנים לקהל לבחור, ג'וזי היה מקום 1 בהצבעות והיה יוצא.
תלוי ברשימה

ניצנץ63

Well-known member
אני רוצה להאמין שזה עוד יקרה, כי לתת לדיירים לבחור זה הכי לא אמין שיש. גם ההדחה הפיקטיבית של ניר בשנה שעברה דרך גלגל היתה דבילית והדיירים עלו על זה עוד לפני שהוא יצא. מה זה יתן? עדיף להעמיד רשימת הדחה ולתת לקהל להחליט תוך יום או אפילו באותו ערב.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ג'וזי רעד כולו אחרי הצינזור, ליאור אחרי השיחה עם ג'וזי אמר לדרור באמבטיה שהמצב שלו לא טוב בכלל, ושהוא עוד שניה רצה להגיד לו שיצא מהבית
אם הוא אצל האח
הוא ירגיע אותו

אין שום סיכוי שג'וזי פורש
שום סיכוי
!

ariela1612

Well-known member
אם הוא אצל האח
הוא ירגיע אותו

אין שום סיכוי שג'וזי פורש
שום סיכוי
!
אז הוא ירגיע אותו עכשיו, אבל המצב שלו לא פשוט והם גם דיברו באמבטיה שליאור אמר לו שהמצב כאילו עם רמי והדיירים לא ישתפר וגם אם יגיעו חדשים זה לא יעזור לו על פי דרור

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אז הוא ירגיע אותו עכשיו, אבל המצב שלו לא פשוט והם גם דיברו באמבטיה שליאור אמר לו שהמצב כאילו עם רמי והדיירים לא ישתפר וגם אם יגיעו חדשים זה לא יעזור לו על פי דרור
בואי אריאל...דרור וליאור הם לא מדד לכלום!!!
מקסימום לצביעות

ג'וזי לא יפרוש
והמצב שלו כן ישתפר!

לא להיות פסימית...לא להיות פסימית |חיבוק|

ariela1612

Well-known member
בואי אריאל...דרור וליאור הם לא מדד לכלום!!!
מקסימום לצביעות

ג'וזי לא יפרוש
והמצב שלו כן ישתפר!

לא להיות פסימית...לא להיות פסימית |חיבוק|
מה אני אעשה אני לא רגועה, איך שהוא רעד הוא לוקח דברים קשה מאוד |לב|

נטה אונה

Well-known member
מה זה משנה מה דרור אומר
זה שדרור חולם שג'וזי יפרוש זה חמוד
אבל זה רחוק מהמציאות

shaparon

Active member
למרות שיש צינזור עכשיו,
אפשר להגיד שבימים האחרונים כן יש מגמה שמראים יותר שיחות מעניינות ופחות צנזורים.
אז אם ההפקה קוראים פה, תמשיכו ככה ותראו אפילו יותר

shaparon

Active member
אני רואה הרבה יותר התמקדמות בשיחות עם תוכן עלילתי. שיחות רכילות של הדיירים ופחות בריחה למטבח המייאש. עדיין יש צינזורים אבל פחות

מצב
הנושא נעול.
למעלה