** שרשור לילה היום ה81 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Nimue

Well-known member
לירון ויצמן הוקפצה לאולפן זה אומר שיש איזשהו ראיון מודח, עד שהיא תעלה על בגדי שידור, ואיפור, והראיון והכל ייגמר אז יפתחו לנו את הצנזור

פייר לה קרדן

Well-known member
לירון ויצמן הוקפצה לאולפן זה אומר שיש איזשהו ראיון מודח, עד שהיא תעלה על בגדי שידור, ואיפור, והראיון והכל ייגמר אז יפתחו לנו את הצנזור
לא רלוונטי אלינו,מה שכן האח לא רוצה שנשמע את כל הקסקסה עכשו של הדיירים עצמם על דרור. דרור כבר בחוץ,הם מדברים עליו...

יסמין 💙

Well-known member
לא על ג׳וזי אבל ירדה מספר פעמים על קארין. היא הוסיפה ואמרה שהיא אך ורק ביחסי ידידות עם רמי, שרמי מאוהב בחברה שלו ושהיא כבר שוחחה עם החברה שלו
מה ירדה על קארין? עד כדי כך לא נאמנים לחברות היום.. אז היה ביניהם כעס כמה ימים בגלל זה לרדת עליה? שכחה שהיא העמידה את קארין להדחה ובכל זאת סלחה לה ונהייתה לחברתה הטובה בבית... בכל מקרה מה היא אמרה עליה? כי לא ראיתי

dorya

Well-known member
היחידה שנהנית מכל ה"סיטואציה" וההדחות האחרונות זו קארין, הבחורה זוכה מן ההפקר..

andersonian

Well-known member
ראיתי את הראיון עם לינור,
הבחורה קורעת מצחוק! וואי כמה צחקתי
היא לא שפויה😂
באיזה עולםםםםםם גל, לינור ודרור בחוץ?!???! לא מבינה את זה!!!!
זה מהאינסטא של גל מלפני חצי שעה....בדיוק אחרי שהתוכנית נגמרה

קבצים מצורפים

• 152648854_1626783951043355_803809092616741407_n.jpg
    152648854_1626783951043355_803809092616741407_n.jpg
    KB 125.2 · צפיות: 17

סטיריקון9

Well-known member
אדם כשרוני וצבעוני. דמות טלוויזיונית נהדרת. חבל. שמחה בשבילו.
עונת כישלון, משימות עלובות ומגוחכות בלי שום פואנטה ולא מושקעות בתפאורה ובמחשבה לא היה כדבר הזה. רוב הדמויות הצבעוניות המעניינות נמצאות בחוץ. אין שום ריגוש שום ציפיה וקארין אחת שמדברת פתאום ללא הפסק על היציאות שלה/פלוצים לשמוע את לינור לעומת קארין אוהבים או לא זה מאפיין את גודל הפיספוס שלא לדבר על גל המקסימה שהכניסה חיים בשיממון ובאי נוכחותו של האח הגדול שהיה עסוק בלערבל את העריכה.

אלזה4

Well-known member
חששתי שהחיבור שלו עם תום יעשה נזק לתום. תום חסר ביטחון ודרור מפגין אובר ביטחון ויכול להטעות ולהכניס את תום למקומות לא טובים.
נמאס לי מההגנה הטוטאלית שלו על יהודה.
וצרם לי השנאה העיוורת שלו כלפי גוזי.
כל זה יפסק..

nicknick

Well-known member
חששתי שהחיבור שלו עם תום יעשה נזק לתום. תום חסר ביטחון ודרור מפגין אובר ביטחון ויכול להטעות ולהכניס את תום למקומות לא טובים.
נמאס לי מההגנה הטוטאלית שלו על יהודה.
וצרם לי השנאה העיוורת שלו כלפי גוזי.
כל זה יפסק..
אני מסכימה לגבי תום.
בכללי אני חושבת שהאנשים הסובבים את תום בתקופה הזאת אינם מועילים לו ובעיקר מורידים אותו עוד יותר-
אם זה אורן ואם זה רמי ואם זה ודרור.
תום מטבעו לא שש להיכנס למצבי קרב אבל משהו אצלם מושך אותו עוד יותר לשם ומעודד את הריחוק מדיירים שלפני רגע היו חברים שלו.

היום ראיתי את תום מדבר עם דניאל, דיברו קצת על הילדות , שניהם הרי הגיעו מאותו הבית ספר והשכונה.
זה לא שהייתה שיחה מעניינת במיוחד, אבל תום קצת חייך, קצת נזכר בחיים, סוף סוף שיח בלי מרמורים וסכסוכים ורכלנות.
תום שאני מתגעגעת אליו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה