** שרשור לילה היום ה81 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לילה טוב :)

לאחר 81 ימים בבית האח הגדול - דרור עזב את הבית :eek:

מה כמה למה ואיך...נדע ככל הנראה מחר בתכנית.

המשך לילה נפלא |4U|

סטילהוק1

Well-known member
לילה טוב :)

לאחר 81 ימים בבית האח הגדול - דרור עזב את הבית :eek:

מה כמה למה ואיך...נדע ככל הנראה מחר בתכנית.

המשך לילה נפלא |4U|
קארמה איז אה ביטץ', ודרור היה בן אדם רע וצבוע שקסקס על כולם מאחורי גבם ובפנים חיבק ונישק בדיוק כמו ימית. בגלל זה הם גם התחברו ונטו לכיוון חבורת הזבל של יקיר ההפקה הנוכל הפייק מהאמזונס.

פייר לה קרדן

Well-known member
אני יותר משמח שהדייר דרור קונטנטו הודח בבושת פנים מהאח הגדול אחרי התנהגות וולגרית,גסה ומחפיצה כלפי הדיירת קארין עליה.

הנחש הוכש והתבוסס בארס של עצמו.

לכאורה.

לך!

Well-known member
אני יותר משמח שהדייר דרור קונטנטו הודח בבושת פנים מהאח הגדול אחרי התנהגות וולגרית,גסה ומחפיצה כלפי הדיירת קארין עליה.

הנחש הוכש והתבוסס בארס של עצמו.

לכאורה.
מצחיק לשמוע את זה ממי שתומך ביהודה
נו טוב...

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני חושב שבחודש האחרון ראו איך דרור איבד את האנרגיות שהיו לו בהתחלה וזה בעיקר לדעתי הסיבה שבגללה הוא פרש

nicknick

Well-known member
אני חושב שבחודש האחרון ראו איך דרור איבד את האנרגיות שהיו לו בהתחלה וזה בעיקר לדעתי הסיבה שבגללה הוא פרש
חוסר אנרגיה זה משהו כללי שם כרגע.
הרוב המוחלט של הבית מדוכא וחסר מוטיבציה. הם יושבים שם ימים שלמים בלי לעשות כלום.
אפילו במשימות כבר לא משקיעים להם .

nicknick

Well-known member
שיהיה בריא ושיהיה לו טוב בחוץ, פרנסה, שירוויח מהחשיפה בתכנית |4U|
הימים הריקים האלה בבית כל כך מדכאים אותם וחסרי תועלת , שמפתיע אותי שהוא היחיד שביקש לפרוש.
אין לי ספק שיש שם כמה שמבינים שניצחון לא יהיה אבל פרנסה בתקופת קורונה זה לא דבר מובן מאליו וגוררים עוד קצת.

בסופו של יום החיים האמיתיים זה הבחוץ,
ואין שום משמעות להישאר בבית הזה ולהחזיק את עצמך עוד כמה שבועות ככה כשאין לך שום רצון או תועלת או הנאה מהחוויה הזאת.
אני יודעת שיש כאלה שלא רוצים להיות "פורשים", שלא יעזבו את הבית הזה עד שידיחו אותם ומבחינתם ה"לא לפרוש" הזה הכי חשוב.
אבל מותר גם לפרוש בחיים, לזהות מתי הפרישה נכונה עבורך.
בן אדם צריך לחשוב על הנפש שלו ועל הבריאות והמסוגלות שלו זה יותר חשוב מלשרוד עוד הדחה או שניים בתכנית ריאליטי .

בכל מקרה , על אף שבחודש האחרון פחות התחברתי להתנהגות שלו, דרור סיפק לי המון המון המון רגעים של הומור והנאה ואת זה אזכור לו,
כל כך הרבה פעמים היו לי התקפי צחוק ממשפטים אקראים , חיקויים ובדיחות שהוא סיפר.
אז אודה לו על כך שהוא עזר לי לשכוח ולהעביר עוד קצת זמן מהתקופה הלא נחמדה הזאת בצורה משעשעת.
הרסת אותי , הרסת.

וזהו, בהצלחה.
ריכל , לא ריכל, מבחינתי הוא יצא והחיים ממשיכים.
ובהצלחה לדיירים שכבר סובלים בכל מקרה וזה בטח לא יעלה להם את המצב רוח.
גאד, שהאח הזה ייתן להם קצת אוויר לנשימה , שים להם מוזיקה, סרט , משהו, בני אדם.

אני מניחה שזה יבטל את ההדחה השבוע? או שלפחות תהיה הדחה רגילה ולא כפולה?

Goneril 4444

Well-known member
שיהיה בריא ושיהיה לו טוב בחוץ, פרנסה, שירוויח מהחשיפה בתכנית |4U|
הימים הריקים האלה בבית כל כך מדכאים אותם וחסרי תועלת , שמפתיע אותי שהוא היחיד שביקש לפרוש.
אין לי ספק שיש שם כמה שמבינים שניצחון לא יהיה אבל פרנסה בתקופת קורונה זה לא דבר מובן מאליו וגוררים עוד קצת.

בסופו של יום החיים האמיתיים זה הבחוץ,
ואין שום משמעות להישאר בבית הזה ולהחזיק את עצמך עוד כמה שבועות ככה כשאין לך שום רצון או תועלת או הנאה מהחוויה הזאת.
אני יודעת שיש כאלה שלא רוצים להיות "פורשים", שלא יעזבו את הבית הזה עד שידיחו אותם ומבחינתם ה"לא לפרוש" הזה הכי חשוב.
אבל מותר גם לפרוש בחיים, לזהות מתי הפרישה נכונה עבורך.
בן אדם צריך לחשוב על הנפש שלו ועל הבריאות והמסוגלות שלו זה יותר חשוב מלשרוד עוד הדחה או שניים בתכנית ריאליטי .

בכל מקרה , על אף שבחודש האחרון פחות התחברתי להתנהגות שלו, דרור סיפק לי המון המון המון רגעים של הומור והנאה ואת זה אזכור לו,
כל כך הרבה פעמים היו לי התקפי צחוק ממשפטים אקראים , חיקויים ובדיחות שהוא סיפר.
אז אודה לו על כך שהוא עזר לי לשכוח ולהעביר עוד קצת זמן מהתקופה הלא נחמדה הזאת בצורה משעשעת.
הרסת אותי , הרסת.

וזהו, בהצלחה.
ריכל , לא ריכל, מבחינתי הוא יצא והחיים ממשיכים.
ובהצלחה לדיירים שכבר סובלים בכל מקרה וזה בטח לא יעלה להם את המצב רוח.
גאד, שהאח הזה ייתן להם קצת אוויר לנשימה , שים להם מוזיקה, סרט , משהו, בני אדם.

אני מניחה שזה יבטל את ההדחה השבוע? או שלפחות תהיה הדחה רגילה ולא כפולה?
כל דייר מודח/פורש צריך ניקניק אחת
שתכתוב עליו בחן וברוחב לב ❤️

מצב
הנושא נעול.
למעלה