**שרשור לילה - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
תעשו לי ג׳סטה קטנה, שימו על השתק וצפו בחרגול,
תאמרו לי אם הוא לא נראה לטאה על ספידים כשהוא רוקד כך.

בוףףברכה

Well-known member
"...והזמרת...תזמר שירי....עצבת.."....
עלהודלאק יאבא...."...
דלעלה דלעלה...
.סר אבאלבי סככין....
לליי ללי לללייי....
חביבי יעני..יעני יאלילי
..מין נהרי ולילי.....
יאללה יאללה יאללה..
"איפה הכפיים שיגעון...
אסתריקה אייוואה..אסתריקה..אייוואה....
נכיר את שושו..כפרה עליה...
מי זאת שושו?....

josh08

Well-known member
אז בזמן שזהבה (שוב) שרה כמה מילים על דרור.
אין לי מושג למה הוא באמת עזב (גם לא לכם. תרגיעו). העובדה שעוז לא הצליח לשכנע אותו להשאר - מעידה עוד על טיבו של עוז.

דרור מבחינתי היה אחד מנקודות האור הבודדות בליהוק של העונה. כשרוני, כריזמטי, מצחיק, וכן גם מרכל וסכסח (כי רק הוא כזה...)
אבל מעבר לזה, אם מדברים על דיירים שמטביעים את חותמם וגורמים לשינוי תודעתי (ולא - ימית - אני לא מתכוון אליך) - זה היה בעונה הזו דרור.

הגאגלינג שדרור עשה במעבר המגדרי-השפתי נראה כלכך אותנטי ולפחות מהפידים שלי - לא נתקל בתגובות ובפוביות למינהן.
מירב מיכאלי שנים מנסה להשריש (אמנם מכיוון אחר) שינוי שפתי - ודרור עשה את זה ללא כל מאמץ.

גם העובדה שבעונה הזו יש אין ספור סיטואציות (סליחה) הומואירוטיות שמתקבלות ללא הרמת גבה - זה בעיקר גם בזכותו של דרור.

בתוך השיממשון של האח הגדול 21 - לי הוא מאוד יחסר.

מיק83

Well-known member
אז בזמן שזהבה (שוב) שרה כמה מילים על דרור.
אין לי מושג למה הוא באמת עזב (גם לא לכם. תרגיעו). העובדה שעוז לא הצליח לשכנע אותו להשאר - מעידה עוד על טיבו של עוז.

דרור מבחינתי היה אחד מנקודות האור הבודדות בליהוק של העונה. כשרוני, כריזמטי, מצחיק, וכן גם מרכל וסכסח (כי רק הוא כזה...)
אבל מעבר לזה, אם מדברים על דיירים שמטביעים את חותמם וגורמים לשינוי תודעתי (ולא - ימית - אני לא מתכוון אליך) - זה היה בעונה הזו דרור.

הגאגלינג שדרור עשה במעבר המגדרי-השפתי נראה כלכך אותנטי ולפחות מהפידים שלי - לא נתקל בתגובות ובפוביות למינהן.
מירב מיכאלי שנים מנסה להשריש (אמנם מכיוון אחר) שינוי שפתי - ודרור עשה את זה ללא כל מאמץ.

גם העובדה שבעונה הזו יש אין ספור סיטואציות (סליחה) הומואירוטיות שמתקבלות ללא הרמת גבה - זה בעיקר גם בזכותו של דרור.

בתוך השיממשון של האח הגדול 21 - לי הוא מאוד יחסר.
לדעתי הוא הסתבך בכל הקסקסה... איבד מצפן

נערך לאחרונה ב:
למי שפספס
גל עדיין בהלם שהיא הודחה, היא חשבה שהיא הולכת לזכות בגמר. היא גם מנסה להישאר בעניינים עם ההתעסקות המיותרת שלה במה שקורה עכשיו באח הגדול. כל אחת עם כמה עוקבים באינסטגרם חושבת שהיא איזה כוכבת שכל העולם צריך להתעניין בכל שטות שהיא פולטת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה