**שרשור לילה ❤️ - היום ה49 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פלוידיאנית

Well-known member
רמי לא מבין שהוא מקדם את גוזי
רמי אמר במילים כאלוואחרות לפני מספר ימים: "הם היו חונטה של חמישה שחשבו לקטול אותנו אחד אחד
והגלגל התהפך ועכשיו הם נקטלים אחד אחרי השני"
המסר שרמי קיבל זה שהוא/הם על הסוס וזו המגמה. טעות טקטית! לעולם אל תהיה זחוח מידי

GALxp

Well-known member
כמה עלוב אפשר להיות כדי ללכת לישון ב-22:00? זה לא שהוא עבד כל היום...
הלוואי שזה הלילה האחרון שלו. חלום שלי שהוא ישאר בסוף עם גל והזוג המשעמם הזה ייפרד לאלתר.

אבל אני לא משלה את עצמי, כנראה שליאור יודח.

בוייאקה מאן

Well-known member
כמה עלוב אפשר להיות כדי ללכת לישון ב-22:00? זה לא שהוא עבד כל היום...
הלוואי שזה הלילה האחרון שלו. חלום שלי שהוא ישאר בסוף עם גל והזוג המשעמם הזה ייפרד לאלתר.

אבל אני לא משלה את עצמי, כנראה שליאור יודח.
במקום לשמוח ולהנות מהמצב אתה מתלונן
תחשוב שכל "משמר הלילה" לא היה מתקיים אם אנשים לא היו הולכים לישון מוקדם
והיית רואה את יהודה הרבה פחות כי המצלמה הייתה מדלגת בין יותר דיירים

רינה 157

Active member
במקום לשמוח ולהנות מהמצב אתה מתלונן
תחשוב שכל "משמר הלילה" לא היה מתקיים אם אנשים לא היו הולכים לישון מוקדם
והיית רואה את יהודה הרבה פחות כי המצלמה הייתה מדלגת בין יותר דיירים
אם ימית תודח... יהיה אפשר לסגור את הטלויזיה כל יום ב22.00 כי כל הזקנים הולכים לישון....

רינה 157

Active member
קצת מראה על האופי של גל ותום... שניהם מגיבים באופן דיכאוני ברגע שמשהו לא הולך כפי שהם חשבו שילך....
אני לא אוהבת את זה ועוד יותר לא אוהבת את התשובה של גל לגוזי שבא ואמר לה אתמול שהיא יכולה לדבר איתו ושהוא חבר שלה.... sorry לא אוהבת את גל ותום....

svtar25

Well-known member
קצת מראה על האופי של גל ותום... שניהם מגיבים באופן דיכאוני ברגע שמשהו לא הולך כפי שהם חשבו שילך....
אני לא אוהבת את זה ועוד יותר לא אוהבת את התשובה של גל לגוזי שבא ואמר לה אתמול שהיא יכולה לדבר איתו ושהוא חבר שלה.... sorry לא אוהבת את גל ותום....
אני אוהבת את גל, את תום לפרקים כן לפרקים פחות. במקרה הדיכאון של גל, יש דברים שאי אפשר להגיד מול צופי ערוץ 26 , יש דברים שגל לא מעוניינת לגלות. הדיכאון של גל לא קשור להדחה או לתום. אתמול משפחה של לקארין באה לצעוק לה . מדפיה של גל לא באו לצעוק פעם אחת ( נכון הייתה שיבעה אבל גל לא יודעת על זה), זאת נפילה מנטלית. הבנתי ששירה, חברה שלה, באה לצעוק לה . מצבי רוח יש לכולם. למה לא פתחה לג'וזי את מה שהיא מרגישה? אולי בעצמה לא הבינה עד הסוף למה רע לה על הלב, זה קורה.
היום לקחתי טלפונים של בני משפחה שלא צופים, הצבעתי לגל, בעיקר , קצת לתום מאיזה 10 טלפונים , מאפליקציות , אינסטגרם , אתר הפייסבוק. צחקו עלי שאני עושה מסע בחירות.

CoolCat92

Well-known member
למרות שאני מפקפקת ביהודה ומבחינתי זה השקט שלפני הסערה, אני אוהבת לראות את יהודה וג'וזי בלי איילון.. הסבא הזה תמיד העכיר את האווירה

מצב
הנושא נעול.
למעלה