** שרשור לילה 2 היום ה106 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fairytalee

Well-known member
טוב הקרב בין זהבה לג'וזי הרבה יותר צמוד ממה שחשבתי..

מעבר לזה שהקהל המבוגר של זהבה לא מצביע בסקרים,
הרבה מצביעים חדשים מצטרפים לראשונה בערב הגמר מסקרנות, לא ראו את העונה ולא בלתי סביר שיצביעו לה כי אוהבים ומכירים אותה.

nicknick

Well-known member
@יסמין 💙
מבינה את הביקורת עליה, מבינה למה היא יכולה לעצבן אנשים ולמה היא לא כוס התה של כולם.
באמת שמבינה, היא טיפוס ויש בה צדדים שלא קל לעכל, גם אני לא אהבתי אותה בהתחלה.

אבל תמיד מצחיק אותי שתולים את כל ההישארות שלה בעזרה שהיא קיבלה.
חוץ מיהודה וג'וזי היא שרדה הכי הרבה הדחות בבית, יש שם כאלה שהגיעו לגמר או כמעט לגמר כמעט בלי להיות מועמדים,
אתה לא יכול לשרוד 9 הדחות רק עם האח ובלי שום קהל שמתחבר אליך.

בסדר555

Well-known member
@יסמין 💙
מבינה את הביקורת עליה, מבינה למה היא יכולה לעצבן אנשים ולמה היא לא כוס התה של כולם.

חוץ מיהודה וג'וזי היא שרדה הכי הרבה הדחות בבית, יש שם כאלה שהגיעו לגמר או כמעט לגמר כמעט בלי להיות מועמדים,
16.png

yoni564712

Well-known member
@יסמין 💙

אתה יכול אם קוראים לך קארין עליה.

שאנל777

Well-known member
@יסמין 💙

מרוב שהיא פרווה היא זוכה מההפקר. האוהדים בחוץ רבו אחד עם השני ועשו הצבעות אסטרטגיות, בהצבעות כאלה טיפה קהל שלה והיא שורדת. אפילו בהצבעה שהיא היתה מול לינור מרוב ששנאו את לינור או את רמי והיה ריב אוהדים היא שוב ניצלה ולינור הודחה. היא פשוט היתה מתחת לרדאר + עוז שממש עזר לה. המציא לה גם סצינות, שמר עליה לא להיות בהדחות קשות, 9 הדחות ששרדה זה בולשיט. הדחות סרק, שלא סיכנו אותה.

nicknick

Well-known member
מרוב שהיא פרווה היא זוכה מההפקר. האוהדים בחוץ רבו אחד עם השני ועשו הצבעות אסטרטגיות, בהצבעות כאלה טיפה קהל שלה והיא שורדת. אפילו בהצבעה שהיא היתה מול לינור מרוב ששנאו את לינור או את רמי והיה ריב אוהדים היא שוב ניצלה ולינור הודחה. היא פשוט היתה מתחת לרדאר + עוז שממש עזר לה. המציא לה גם סצינות, שמר עליה לא להיות בהדחות קשות, 9 הדחות ששרדה זה בולשיט. הדחות סרק, שלא סיכנו אותה.

להיות פחות שנואה מאחרים זה בעצם הבסיס של התוכנית הזאת לא? אז כנראה שבמשהו היא הצליחה

שאנל777

Well-known member
להיות פחות שנואה מאחרים זה בעצם הבסיס של התוכנית הזאת לא? אז כנראה שבמשהו היא הצליחה
היו מלא תגובות ברשת נגדה, אחרי זה כבר התעסקו באחרים, היא כבר פחות היתה רלבנטית אז כבר לא ממש הזכירו אותה לטוב ולרע, בתכלס דברים שחושבים עליה ברשת זה לא משהו, פשוט עכשיו אולי פחות רושמים כי היו עסוקים ברמי, יהודה, ובאהובים ג'וזי וזהבה.

nicknick

Well-known member
היו מלא תגובות ברשת נגדה, אחרי זה כבר התעסקו באחרים, היא כבר פחות היתה רלבנטית אז כבר לא ממש הזכירו אותה לטוב ולרע, בתכלס דברים שחושבים עליה ברשת זה לא משהו, פשוט עכשיו אולי פחות רושמים כי היו עסוקים ברמי, יהודה, ובאהובים ג'וזי וזהבה.
אני לא אומרת שהיא לא שנואה ברשת, כמו כולם שם יש לה שונאים ואוהבים.
אבל עדיין היא שם ,אחרי שעמדה להדחה לא פעם ולא פעמיים, אז במשהו היא הצליחה.

שאנל777

Well-known member
אני לא אומרת שהיא לא שנואה ברשת, כמו כולם שם יש לה שונאים ואוהבים.
אבל עדיין היא שם ,אחרי שעמדה להדחה לא פעם ולא פעמיים, אז במשהו היא הצליחה.
מניחה שזה כמו שקרה לי - אני ממש לא סבלתי את קארין, ממש ממש לא, מתישהו באמצע העונה היא כבר לא הפריעה לי לטוב ולרע, מאין אדישות כזאת כי מתמודדים אחרים כבר עוררו בי רגשות טובים או ורעים. כבר לא היה לי אכפת אם תודח או לא, התמקדתי כבר באחרים.

svtar25

Well-known member
@יסמין 💙

הבנתי שאולי היא מאהבת של אחד האחים הגדולים, הייתה הקלטה של שיחה שלה עם אחד האחים הגדולים בחדר האח. אל תהיו בטוחים שאנחנו קובעים מיקום של דיירים! אם היה לה סוג של רומן עם מי מאחים הגדולים, הוא יכל לשלוח לה כמות סמסים נדרשת. היא כמעט הודחה ואח הגדול שמר עליה! עברה הדחות? בסדר! עדיין היא מגעילה אותי ולא הייתי רוצה חברה כמוה

ORIGINALNIK

Well-known member
הבנתי שאולי היא מאהבת של אחד האחים הגדולים, הייתה הקלטה של שיחה שלה עם אחד האחים הגדולים בחדר האח. אל תהיו בטוחים שאנחנו קובעים מיקום של דיירים! אם היה לה סוג של רומן עם מי מאחים הגדולים, הוא יכל לשלוח לה כמות סמסים נדרשת. היא כמעט הודחה ואח הגדול שמר עליה! עברה הדחות? בסדר! עדיין היא מגעילה אותי ולא הייתי רוצה חברה כמוה
איפה ההקלטה?

nicknick

Well-known member
יש הוכחה להקלטה הזאת? או שזה עוד אחד מסיפורי חבר שמע מחבר ששמע מחבר?

ואם אכן ההצבעות שלנו לא קובעות, וההפקה יכולה לשלוח כמה אסמסים שבא לה ,אז אפשר להגיד את זה על כל דייר אהוב בהפקה.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
@יסמין 💙

כרטיס זהב
הצלה של רמי
חסינות של עוז

היא הייתה צריכה לעוף על טיל כבר מזמן.

בסדר555

Well-known member
כרטיס זהב
הצלה של רמי
חסינות של עוז

היא הייתה צריכה לעוף על טיל כבר מזמן.
חוץ משולה שגם שם אין לנו מושג אחרי הכל שולה קיבלה חצי מיליון ומלא זמן מסך לא היו מוותרים עליה בקלות
לינור השתמשה בכרטיס לא קארין לא משנה מה הכוונה של עוז
חסינות מול דניאל ואופיר לא כזה להיט

בשניי הדברים האחרונים זה לא הציל אותה מהדחה
שרדה מול רמי לינור דניאל רונית מור ליאור ושכחתי מי עוד

GalK22

Well-known member
חוץ משולה שגם שם אין לנו מושג אחרי הכל שולה קיבלה חצי מיליון ומלא זמן מסך לא היו מוותרים עליה בקלות
לינור השתמשה בכרטיס לא קארין לא משנה מה הכוונה של עוז
חסינות מול דניאל ואופיר לא כזה להיט

בשניי הדברים האחרונים זה לא הציל אותה מהדחה
שרדה מול רמי לינור דניאל רונית מור ליאור ושכחתי מי עוד
+ חסינות הייתה לעוד מתמודדים לא רק לה. זה לא שתיכננו את החסינות רק בשבילה.

yoni564712

Well-known member
+ חסינות הייתה לעוד מתמודדים לא רק לה. זה לא שתיכננו את החסינות רק בשבילה.
רק בשבילה.
היא קיבלה חסינות בחדר דילמות, אם דייר אחר היה מוצא את הזבל שהיא מצאה במשימת זבל היו מציעים לו משהו אחר.

GalK22

Well-known member
רק בשבילה.
היא קיבלה חסינות בחדר דילמות, אם דייר אחר היה מוצא את הזבל שהיא מצאה במשימת זבל היו מציעים לו משהו אחר.
הא וואלה החסינות הזאת שכחתי ממנה 😅
חשבתי החסינות שהם החליטו למי לתת
אז כן הייתה לה גם חסינות, אבל בכל מקרה היא היתה נשארת בהדחה ההיא

מצב
הנושא נעול.
למעלה