**שרשור לילה 2 - היום ה45 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

שרלוטה1

Well-known member
תום מאד חכם אתם יכולים להמשיך לצחוק אבל קלט טוב טוב שיהודה מכוון לזכיה ושאין להם מה לעשות עם זה רק להשאר עצמם, הוסיף ואמר זה מבאס לדעת את זה שאתה באמצע המשחק

ORIGINALNIK

Well-known member
תום מאד חכם אתם יכולים להמשיך לצחוק אבל קלט טוב טוב שיהודה מכוון לזכיה ושאין להם מה לעשות עם זה רק להשאר עצמם, הוסיף ואמר זה מבאס לדעת את זה שאתה באמצע המשחק
לקח לו רק 10 עונות של האח הגדול פלוס לא יודעת כמה VIP כדי להבין שאנשים נכנסים לאח הגדול כדי לזכות?

פייר לה קרדן

Well-known member
וכל השאר בחרו להכנס לכלא מזהב מבלי מחשבות על זכייה במיליון שקל? רק יהודה הוא היחיד מכל הדיירים שנכנס על מנת לזכות?

כל השאר בשביל הפאן כן?

svtar25

Well-known member
הייתה היום שיחה על איזה זמר שכל הבנות רצו אותו, ימית אמרה שבעלה יאפשר לה פעם אחת, וגל אמרה גם תום יאשר לי ...גל מתבלבלת, תום קנאי בצורה קשה... קנאי ליהודה ...היה מסכים לה לפלרטט עם זמר 😜

הצודקת11

Well-known member
חחחח לו היו יודעים שיש סיכוי גדול שגל תנצח
הם יהיו בשוק
אבל האמת היא שגם אני בספק אם היא תנצח
יהודה-עוז

פייר לה קרדן

Well-known member
חחחח לו היו יודעים שיש סיכוי גדול שגל תנצח
הם יהיו בשוק
אבל האמת היא שגם אני בספק אם היא תנצח
יהודה-עוז
גל תנצח ביום שטום אביב יתחתן. מספיק כבר עם השטויות של האינסטגרם הזה.

היו באח הגדול כבר דיירות עם למעלה ממיליון עוקבים-מריה דומרק. ולמעלה מחצי מיליון -נטלי דדון. והן לא רק שלא זכו לא התקרבו לזכייה.

גל תהיה בגמר אבל את המיליון היא תעשה מחוץ לבית האח. אין לה מה למכור בטח שהיא עמוק בזוגיות שלא פותחת את כל האישיות שלה לשאר הבית והצופים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה