**שרשור לילה 2 - היום ה79 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
זה לא היה קל אבל הצלחתי לצלוח בשלום את הדוקו על גל,מלבד כל הקלישאות הרגילות שלה,מה שהצלחתי להבין בצורה משמעותית זה את ההדחה המפתיעה שלה.

ההדחה שלה היתה הדרך המקסימלית של עוז להבטיח את הנצחון של זהבה. בהנחה שתום לא מגיע לגמר,ובהנחה שהוא ימשיך להוריד את גו'זי ויהודה כמו למשל שהוריד הערב עם יהודה והכלים. אזי כל התומכים של גל פתאום בצורה מפתיעה יופיעו לעזרת זהבה בערב הגמר. לא "הופיעו" לשמור על גל עצמה בהדחה קשה.

אבל אצל זהבה? חופשי על הבר,ועוד איזה בר בר של הפלקה.

נ.ב -הדרכים של עוז להוציא מזהבה כלשהו של רגע מלא רגש,כזה מבויים,וכזה נשען על קנה רצוץ. כאילו מה כבר זהבה מייצרת?

"מקסים" ,"נהדר" "תודה תודה"....

GALxp

Well-known member
זה לא היה קל אבל הצלחתי לצלוח בשלום את הדוקו על גל,מלבד כל הקלישאות הרגילות שלה,מה שהצלחתי להבין בצורה משמעותית זה את ההדחה המפתיעה שלה.

ההדחה שלה היתה הדרך המקסימלית של עוז להבטיח את הנצחון של זהבה. בהנחה שתום לא מגיע לגמר,ובהנחה שהוא ימשיך להוריד את גו'זי ויהודה כמו למשל שהוריד הערב עם יהודה והכלים. אזי כל התומכים של גל פתאום בצורה מפתיעה יופיעו לעזרת זהבה בערב הגמר. לא "הופיעו" לשמור על גל עצמה בהדחה קשה.

איבדתי אותך ב"כל התומכים של גל".
אנחנו מדברים על המודחת התשיעית של העונה, לליאור יש יותר תומכים ממנה.

נשר25

Well-known member
איבדתי אותך ב"כל התומכים של גל".
אנחנו מדברים על המודחת התשיעית של העונה, לליאור יש יותר תומכים ממנה.
הצחקת אותי
זו הדחה של האח בלבד
לשמור על שלושת המסכנים המקצועיים
יהודה,ג'וזי, זהבה

מה לעשות -לראות את המכוער יהודה
או לראות את היפהפיה גל
אני מעדיף את המלכה גל
אני נוטה לבחון דיירים על פי אישיותם, האינטליגנציה שלהם, ההישגים שלהם.
פחות על פי היופי החיצוני, שאיתו פשוט נולדים, ולא עושים דבר כדי להשיגו :)

יונתנסקי

Well-known member
מה לעשות -לראות את המכוער יהודה
או לראות את היפהפיה גל
אני מעדיף את המלכה גל
אתה משווה חיצוניות של גל לזו של יהודה ?
איזה בסיס להשוואה ?
ממש מרגיז למה המלפפון לא אדום ? ;) ;) ;)

אבל כשאתה משווה את גל לקארין - קרין יפה יותר.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הצחקת אותי
זו הדחה של האח בלבד
לשמור על שלושת המסכנים המקצועיים
יהודה,ג'וזי, זהבה
לא ,לא הבנתי מה הולך בשרשור הזה
ממתי זה לגיטימי לרדת לגופו של גולש ?!
תרגעו ועכשיו!
כל מי שמשתתף בדיון הזה!

מיק83

Well-known member

לא ראיתי שהוא הוריד את גוזי לאחרונה

Kiera

Well-known member

נ.ב -הדרכים של עוז להוציא מזהבה כלשהו של רגע מלא רגש,כזה מבויים,וכזה נשען על קנה רצוץ. כאילו מה כבר זהבה מייצרת?

"מקסים" ,"נהדר" "תודה תודה"....
וואלה, אני פרשתי אחרי אלמוג. לא שהיא חידשה לי יותר מדי, כמעט הכל נאמר באח אחד לאחד.

אז גל הזכירה שם את ג׳וזי סוף סוף? (זה בעיקר לגזר).

ומצדי שזהבה תזכה, בחיי. זה יהיה סיום כזה שצוחק על הפורמט.
לא שלדעתי זה לא כבר קרה בזמנו עם מושיק עפיה. הוא היה רק טיפ טיפה יותר מעורב ממנה והרבה פחות מאותרג, ועדיין זו היתה כ״כ לא העונה שלו!

ראש גזר 6789809896

Well-known member
איך שאני רואה את זה במשחק כמעט לא הייתה ביניהם אינטרקציה
אבל הקשר בחיים חזק וימשיך
זה שלא היו כול היום אחד בתתחת של שני לא אומר שלא הייתה בניהם אינטרקציה היא תמיד אמרה בתוך הבית שהיחיד שיודע לקרוא מה עובר עליה בלי לשאול אלא דרך העיניים זה גוזי איפה כול המילים האלה בחוץ

fairytalee

Well-known member
זה שלא היו כול היום אחד בתתחת של שני לא אומר שלא הייתה בניהם אינטרקציה היא תמיד אמרה בתוך הבית שהיחיד שיודע לקרוא מה עובר עליה בלי לשאול אלא דרך העיניים זה גוזי איפה כול המילים האלה בחוץ

זה היה ראיון,
אני יכולה להבין למה לא שאלו אותה דווקא על ג'וזי,
כמובן שיהיה נחמד אם בהמשך העונה תראה שהיא תומכת גם בו

מצב
הנושא נעול.
למעלה