** שרשור לילה 3 היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

LIly845

Well-known member
מה גרם לו להתקף חרדה? בויכוח עם רמי אני לגמרי בעד ג'וזי, אבל התגובה שלו לא קיצונית מדי?
נכון, לא ראינו כלום וכנראה שלא נראה הכל כי העריכה תהיה מאוד מגמתית בהתאם לרצונו של עוז...

עם דבר אחד אני מסכים מבליל השטויות שאמר דרור, לג'וזי מאוד מאוד מאוווווווד חשוב איך הוא מצטייר, אולי יותר מכל דייר אחר.
אני חושבת שהוא נכנס לסרטים מכך שהאמירה שלו לרמי גורמת לבלאגן בחוץ, וזה באמת גורם לו גם לא להצטייר טוב
וגם כי לא נעים לו שבגלל אמירה אחת שלו עכשיו זה מה שחושבים על רמי.
אז לדעתי זה גרם להתקף חרדה

בוייאקה מאן

Well-known member
מה גרם לו להתקף חרדה? בויכוח עם רמי אני לגמרי בעד ג'וזי, אבל התגובה שלו לא קיצונית מדי?
נכון, לא ראינו כלום וכנראה שלא נראה הכל כי העריכה תהיה מאוד מגמתית בהתאם לרצונו של עוז...

עם דבר אחד אני מסכים מבליל השטויות שאמר דרור, לג'וזי מאוד מאוד מאוווווווד חשוב איך הוא מצטייר, אולי יותר מכל דייר אחר.
לפעמים אתה מרים לי להנחתה
אבל אני ילד טוב היום
אוהב אותך

fleabag

Well-known member

נכון ויחד עם זאת לא מתנהל עפ"י זה
יכל בקלות להיות עם חונטת מיץ אבל הולך עם האמת שלו

ניצנץ63

Well-known member

נו ו? אפשר להבין. ילד שגדל עם אמא שגרמה לו ללכת לבית ספר עם פיפי על עצמו וילדים שצחקו עליו בעקבות זה, גדל והפך לגבר שבכל מאודו רוצה להיות רצוי ואהוב. ותאמין לי? הוא לא עשה אחוז אחד של רע לאף אחד בבית הזה שמגיע לו כל מה שעושים לו, ועוד מאחורי הגב. אני גם לא אוהבת את העליהום שעושים ליהודה, או את העליהום שעשו לאילון, אבל בניגוד לג'וזי, יהודה (וגם אילון) הביא בחלק ניכר מהפעמים את המצב על עצמו. עד עכשיו הוא מקניט ויורד גם על המעט דיירים שמדברים איתו בטוב. זה הבדל ענק בינו לבין ג'וזי, ג'וזי מכבד גם את מי ששונא אותו. מעולם לא הגיע לעשירית ממה שיהודה עשה כל העונה. למה שיגיע לו להיות כזה שנוא ומוחרם? למה? כמה רעל ורוע בלתי נסבל. אני מוצאת עצמי מתפוצצת מול המסך, לא מסוגלת להכיל את כמות הרוע שאני רואה. מרגישה שאני צריכה קיבה מפח כדי לשאת את זה!

פלוידיאנית

Well-known member

אומר את זה כך, אם לאחר כל המילים הקשות שרמי יאמר בראיון (בהנחה שהוא יאמר אותם) הקהל יאהב את רמי
על פני ג'וזי, אז עדיף באמת שג'וזי יעזוב/יודח בשבת ויצא מהגהנום המתמשך הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה