** שרשור לילה 3 היום ה78 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
אני מעדיפה שג'וזי לא יתקרב לקארין כי כבר ניכווה מימנה
שניהם פגעו אחד בשני.
הזמנים השתנו. יחסי הכוחות בבית השתנו. היחס שלהם אחד לשני השתנה. כבר השבוע היה אפשר לראות שרבו ומיד השלימו...שלא כמו בעבר.
רואים ששניהם תומכים ועושים טוב אחד לשני.

לא יודעת, לראות אותו לבד לא הייתי רוצה, אני שמחה בשבילו שתהיה לו מישהי קרובה בבית לדבר איתה. כל אחד בבית הזה צריך מישהו קרוב.

יסמין 💙

Well-known member
לכי תביני, כנראה שמעדיפים לראות אותו לבד מאשר שיהיה לו עם מי לדבר .
באמת אני לא מבינה את האנשים... יש להם עוד 5 שבועות לפחות והם חייבים להחזיק אחד את השני ולהעביר את הזמן ביחד ולכן אני ממש מבינה את הצורך של הדיירים להשלים עם מי שהם לא ממש סובלים כי אין להם ברירה אחרת

yoni564712

Well-known member
באמת אני לא מבינה את האנשים... יש להם עוד 5 שבועות לפחות והם חייבים להחזיק אחד את השני ולהעביר את הזמן ביחד ולכן אני ממש מבינה את הצורך של הדיירים להשלים עם מי שהם לא ממש סובלים כי אין להם ברירה אחרת
יש עוד 5 שבועות??????????????

אוי ואבוי חשבתי רק 3
רחמים עלינו

nicknick

Well-known member
בדיוק.
בכללי מה שטוב להם אני מרוצה בשבילם,
ואם הם מתחברים באופן טבעי כי נחמד להם לדבר ולבלות יחד אני בעד.

החברות שלהם תמיד נפגעה כשאנשים מהצד ניסו להרוס ולהסית ולהתערב להם , כשהם מתנהלים לבד בינם לבין עצמם רואים שיש חברות יפה והם תמיד חזרו אחד לקרבת השני.
ראו את זה בהדחה המדומה של יהודה, כשהוא לא היה שם להפריע, התקרבו מאוד.
ועכשיו כשרמי לא מעל הראש של קארין ויהודה עם אלמוג ולא יושב עליהם, היה להם כל כך טבעי ישר להיצמד אחד לשני.

באיזה עולם בדידות טובה יותר מחברות.

ORIGINALNIK

Well-known member
יהודה לובש פיג'מה של נשים?
מאיכן המכנסיים המשובצים?

בסדר555

Well-known member
אוהבי יהודה.
מה דעתכם על אלמוג?
הורסת/בונה?
הורסת לי את הצפייה בלייב
הורסת ליהודה כי הוא פחות מרוכז במשחק ושאר דיירי הבית, ובגללה כמו שכתבו פה יכנס לריבים שיצא בהם טועה

בפרקים היא עושה ליהודה טוב בעיניי הצופים שרק צופים בערוץ 13

הנדונה

Well-known member
רעה ומזוייפת אני לא מאמינה לעגלה הזו
וברור שהיא נמשכת רק לג'וזי
אני לא מצליחה לקרוא אותה
כי מצד אחד ליד ג'וזי היא נראית מחויכת ונמסה
מצד שני למה שהיא "תדבק" לזוגיות שהיא לא רוצה (יהודה)? זה נראה לי קצת נמוך ומשפיל וקשה לי להאמין לזה.
וגם יכול להיות שכמו שהיא העידה על עצמה קשה לה להראות חיבה אז אולי זו הדרך שלה עם יהודה והיא באמת רוצה אותו

ORIGINALNIK

Well-known member
אני לא מצליחה לקרוא אותה
כי מצד אחד ליד ג'וזי היא נראית מחויכת ונמסה
מצד שני למה שהיא "תדבק" לזוגיות שהיא לא רוצה (יהודה)? זה נראה לי קצת נמוך ומשפיל וקשה לי להאמין לזה.
וגם יכול להיות שכמו שהיא העידה על עצמה קשה לה להראות חיבה אז אולי זו הדרך שלה עם יהודה והיא באמת רוצה אותו
היא נדבקת ליהודה בלי באמת זוגיות וזאת הדרך הכי קלה להישאר בבית ולהיות רלוונטית בשלב הזה של העונה וכשתצא תמיד יכולה להגיד שהם היו רק חברים טובים
גם להיות עם יהודה משפר את מעמדה בפני דרור למשל כי דרורו אוהב את יהודה ושונא את ג'וזי וגם יהודה דיי נדלק עליה ולא מרפה מה היא יכולה לעשות
היא יודעת להראות חיבה טוב מאוד למי שיא רוצה אבל זה ברור שהיא לא רוצה את יהודה, מי שלא מראה חיבה אני לא מאמינהשתברח מהבית בגיל 14 כי התאהבה בחבר שלה והאבא לא מרשה שהם ישנו בליולת בבית לבד

tortt

Well-known member
הרבה כתבו כאן שיהודה ינסה לסכסך בין קארין לג'וזי
אני רק מזכירה שמי שהסית את קארין נגד ג'וזי היו תומי ורמי

ואני מזכירה את זה כי מאז שקארין והחונטה ההיא כבר לא, היא נפתחת יותר לשאר הדיירים בבית
אפילו עם אורן היא מנהלת שיחות ולא שומרת לו טינה על העמדה.

בינתיים מצבה החברתי בבית יותר טוב מאז שהפסיקה להקשיב לאבא והבן הממורמרים.

בסדר555

Well-known member
הרבה כתבו כאן שיהודה ינסה לסכסך בין קארין לג'וזי
אני רק מזכירה שמי שהסית את קארין נגד ג'וזי היו תומי ורמי

ואני מזכירה את זה כי מאז שקארין והחונטה ההיא כבר לא, היא נפתחת יותר לשאר הדיירים בבית
אפילו עם אורן היא מנהלת שיחות ולא שומרת לו טינה על העמדה.

בינתיים מצבה החברתי בבית יותר טוב מאז שהפסיקה להקשיב לאבא והבן הממורמרים.
גם ג'וזי זה שהסית את יהודה נגד קארין המשפט הראשון שלו היה שזה מאסטרטגיה לגבי ההתעניינות שלה ביהודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה