**שרשור לילה 4🌙- היום ה51 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Nimue

Well-known member
לא הבנתי, כל כמה זמן פותחים פה שרשורים?

LIly845

Well-known member
אם השיחה הזו הייתה מתקיימת בפרטיות, אולי דברים היו נראים אחרת אבל התוכן היה אותו תוכן, לכן לא ברור לי למה אתם מאשימים את יהודה.. טוב שזה קרה והיא אמרה סוף סוף את מה שהיא חושבת באמת..ואולי ג'וזי ילמד הפעם
כי גם אם התוכן הוא אותו התוכן עדיין השיחה היתה יכולה להתנהל אחרת ובלי השלהוב של יהודה.
הם היו מדברים יותר ברוגע ומנסים להבין את המקום של כל אחד ומאיפה הפגיעה נובעת.
אבל כשיהודה ניהל את הדיון ובקושי נתן להם להשחיל מילה, וכל פעם "אני יודע מה היא אמרה" וכהנא זו כבר לא היתה שיחה שלהם, זו היתה
שיחה עם גלגל שלישי שלא בא לטובת אף אחד מהם. בנפרד אולי היו פותרים את הבעיות שלהם גם אם התוצאה זה שהם לא ידברו.
הפעם פשוט זה נגמר בסערה.

CoolCat92

Well-known member
כי גם אם התוכן הוא אותו התוכן עדיין השיחה היתה יכולה להתנהל אחרת ובלי השלהוב של יהודה.
הם היו מדברים יותר ברוגע ומנסים להבין את המקום של כל אחד ומאיפה הפגיעה נובעת.
אבל כשיהודה ניהל את הדיון ובקושי נתן להם להשחיל מילה, וכל פעם "אני יודע מה היא אמרה" וכהנא זו כבר לא היתה שיחה שלהם, זו היתה
שיחה עם גלגל שלישי שלא בא לטובת אף אחד מהם. בנפרד אולי היו פותרים את הבעיות שלהם גם אם התוצאה זה שהם לא ידברו.
הפעם פשוט זה נגמר בסערה.
באיזשהו שלב, השיחה הייתה כבר בין ג'וזי לקארין והיא עדיין לא רצתה לענות לו על השאלות וביטלה את מה שהוא אמר. עצם זה שהיא לא ענתה לו על השאלה מראה שהיא פשוט רוצה להתבצר בדעה שלה. זו לא פעם ראשונה ולא שנייה שהשיחות איתה נראות ככה, היא לא אוהבת שמוכיחים אותה או שמים אותה בפינה לא נוחה וזה לא משנה אם זה נעשה בפומבי או בפרטיות.

tortt

Well-known member
לג'וזי וקארין אין סיכוי כל עוד רמי שם.
נוח להאשים את יהודה אבל האמת היא שמי שממלא לה את הראש זה רמי ואנחנו עדים לזה עכשיו בלייב.
וקארין היא אחת כזאת שקל למלא לה את הראש כי המיכל שם די ריק.

מבחינתי, כל עוד היא נדבקת לרמוש ופחות לג'וזי, רווח של ג'וזי.
שתשאר לצד לינור ורמוש. זאת הרמה שלה.

svtar25

Well-known member
גל ותום ישנים ביחד לכל המודאגים
היה די צפוי, אבל הבנתי מיהודה שהיה וויכוח רציני , ברגע שיחת פיוס - ג'וזי ויהודה יצאו לחצר על מנת לתת להם לדבר. כנראה בסופו של דבר היה שולם, כי הם ישנים בחיבוק. עומרי חיון כבר הזמין בדיקת אולטרסאונד מבחינתו אחד הדיירים בטוח בהריון (אולי דרור, במשימת השוטרים הוא כבר היה בהריון , אז זה תינוק שני )וזה הדייר החדש שיצטרף לבית האח הגדול 😜😉

מצב
הנושא נעול.
למעלה