**שרשור לילה 4🌙- היום ה51 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
גל, אני לא מהמנבאים, כי אני סתומה. אבל, בעונה הקודמת זכתה אשה. פעם אחר פעם? מסופקתני
את יכולה להיות רגועה, אין סרט שגל לא בגמר. היא באנקר בשלישייה האחרונה, אם לא בשניים האחרונים, אם לא האחרונה.
ם

GALxp

Well-known member
גל, אני לא מהמנבאים, כי אני סתומה. אבל, בעונה הקודמת זכתה אשה. פעם אחר פעם? מסופקתני

ם
לדעתי אין קשר למגדר.

אי אפשר להתכחש לעובדה שהיא באה עם פור של מאות אלפי עוקבים על יתר הדיירים.
אני אחסוך לכם את הדוגמא של מריה והמיליון עוקבים. גל היא לא מריה. מריה שתקה רוב העונה וכשדיברה זה היה עם רועי בלילות בפינה הקבועה.
לגל יש את הבסיס לנצח, מה היא תעשה איתו... זו כבר החלטה שלה. אם היא תמשיך לישון מוקדם זה בטח לא יתרום לה, אבל אין תרחיש שהיא לא בגמר, אלא אם כן היא תצא מיוזמתה.

אופה קטנטנה

Well-known member
לדעתי אין קשר למגדר.
אני אחסוך לכם את הדוגמא של מריה והמיליון עוקבים. גל היא לא מריה. מריה שתקה רוב העונה וכשדיברה זה היה עם רועי בלילות בפינה הקבועה.
לגל יש את הבסיס לנצח, מה היא תעשה איתו... זו כבר בחירה שלה. אם היא תמשיך לישון מוקדם זה בטח לא יתרום לה, אבל אין תרחיש שהיא לא בגמר, אלא אם כן היא תצא מיוזמתה.
אוקיי, ברור לך שמרבית הכותבים כאן חושבים שיהודה הזוכה, ואתה הצוחק האחרון?
אני באמת ובתמים לא יודעת לחזות.
לילה טוב, וסליחה שאני מתרשעת ליהודה.
:)

GALxp

Well-known member
לדעתי אין קשר למגדר.

אוקיי, ברור לך שמרבית הכותבים כאן חושבים שיהודה הזוכה, ואתה הצוחק האחרון?
אני באמת ובתמים לא יודעת לחזות.
לילה טוב, וסליחה שאני מתרשעת ליהודה.
:)
יצחק מי שיצחקוב אחרון:love:
לילה טוב!

מרגוליקו

Well-known member
לדעתי אין קשר למגדר.

לגל יש את הבסיס לנצח, מה היא תעשה איתו... זו כבר החלטה שלה. אם היא תמשיך לישון מוקדם זה בטח לא יתרום לה, אבל אין תרחיש שהיא לא בגמר, אלא אם כן היא תצא מיוזמתה.
ונאמר אמן!

Kiera

Well-known member
לדעתי אין קשר למגדר.

ברור שהיא לא מריה. הצחיקו אותי ההשוואות האלה כהוכחה למשהו ברמת הסתמו, תראו לאן זה הביא את מריה.

בלי שום קשר לאישיותה של מריה החמודה והשתקנית, חשבון האינסטגרם שלה דאז (לא התעניינתי אם חל בו שינוי אחרי)
למרות מיליון פלוס עוקביו, לא אמר הרבה באותם הקשרים שחשבון האינסטגרם הקטן בחצי של גל גברעם אומר גם אומר.

למריה היו המוני עוקבים מחו"ל, לא רוצה להעליב כי זה לא האישו, אז לא אגדיר את הקהל הזכרי ההוא שהיה מאוד משמעותי.

לא היה שם שום אינגייג'מנט מהסוג של כוכב מקומי. שום טקסטים שלה כמעט, קשר עם העוקבים.
הכל התמצה באת יפה וסקסית בספרדית, אנגלית ושות'.
מי בכלל הכיר אותה בארץ מחוץ לאינסטגרם ואפילו בתוכו, היא היתה מאוד נישתית למרות מס' העוקבים הגדול מאוד יחסית לישראלית.

גל גברעם היא אושית רשת ישראל, אני שאין לי ולא היה לי עניין מעולם בכאלה, נתקלתי באייטמים עליה באתרים הרגילים
כל שני וחמישי כבר מזמן. הקהל שלה ממש לא מורכב רק מזכרים חובבי גופות אלא מהמון נערות צעירות ומעורבות (יעני אינגייג'מנט ושות').

היא לגמרי it girl עכשווית
להבדיל מהסלבים שקצת עבר זמנם שמגיעים לרוב ל vip (אם בכלל אפשר לקרוא לחלקם סלבים).

בעיני, ההשוואה לגמרי במקומה.
שתיהן מצטלמות בעירום חלקי לאינסטגרם וצוברות בשל כך המוני עוקבים.
אלא שמריה היתה מרתקת פי כמה.
דווקא בשל הניגוד בין האינסטה לאישיותה המופנמת.
ואילו גל עונה בדיוק על הסטריאוטיפ (וזו לחלוטין לא מחמאה).

בסדר555

Well-known member
נשים אוהבות להיות בעמדת כוח והן לא משחררות את העמדה הזאת מהר
קארין תנצל את החולשה של ג'וזי הרבה זמן לגרום לג'וזי להתחנן להתפתל ולשרת אותה
ככל שימשיך יותר זה רק יחמיר

אופה קטנטנה

Well-known member
ברח לך שובינזם קטן, והכללה גדולה

עדינהקאט

Well-known member
ללללאאאא. הוא לא מחפש רומן איתה הוא סתם מפלרטט. להגיב באהבה בכלל זה תכונה מאוד יפה אצלו ויותר מתאימה לו מהיריות מהבטן שיצאו לו כבר כמה פעמים בעונה. עם דבש הכל הולך יותר מתוק במיוחד שאתה צריך לחיות עם אותם אנשים 24/7

נטה אונה

Well-known member
ללללאאאא. הוא לא מחפש רומן איתה הוא סתם מפלרטט. להגיב באהבה בכלל זה תכונה מאוד יפה אצלו ויותר מתאימה לו מהיריות מהבטן שיצאו לו כבר כמה פעמים בעונה. עם דבש הכל הולך יותר מתוק במיוחד שאתה צריך לחיות עם אותם אנשים 24/7
בדיוק, קצת צ'ארם צרפתי
אפשר לחשוב שבנה לה חופה בחצר

TalBrit

Well-known member
כי הרי ידוע שגברים ממש לא אוהבים כח

בסדר555

Well-known member
מחר האח יסדר לקארין חסינות עד הגמר ואז כשגוזי יגש אליה היא תחשוב שזה בגלל שהיא כבר בגמר
קארין רחוקה מלהיות אהובת ההפקה
היא רק כלי להרים לרמי ולינור לדעתי
כל הסצנות שלה בפרקים זה כשהיא מרימה להם
כשהייתה לבד ובכתה האח דילג עליה
כמו למשל השבוע שבכתה שלינור לא בחרה בה, לא הכניסו לפרקים רק כשהיא מדברת על כמה הם חברים טובים
אם זה יקרה כן היא תחשוב ככה בעצם לא משנה מה היא תחשוב ככה

מצב
הנושא נעול.
למעלה