**שרשור לילה 4 - היום ה44 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Kiera

Well-known member
אני אגיד לך מה יקרה אם לינור תתלבש על חתיך שיכנס,
רמי יעלה לנסט לבכות על מר גורלו ומי תגיע במהירות שיא ותשכב בזרועותיו ותעטוף אותו בדמעות של אהבה ותלחש צמוד צמוד כשראשה על כתפו "חיימי חיימי יקר שלי אין לך מושג כמה אני שאוהבת אותך חיימי , לא אהבתי אף אחד אחר בעולם עד שהגעת (לנסט). אני מבינה אותך כל כך, אתה זו אני בעוד מאה שנה", רוצה שאכין לך טוסט חיימי"?
הדבר היחידי שהייתי רוצה לראות מרמי ולינור, אם כבר נגזר עלינו (עלי) שהוא זה שנשאר בהדחה האחרונה, זחוח ומבסוט
זה שיקרה לו איתה, איכשהו - עוד אין לי רעיון ספציפי רק המחשבה, בדיוק מה שקרה לה עם האחרים.

שהיא תתיש אותו, שהוא יתפכח ממנה וקצת ימאס לו
ושהיא תעשה לו חיזור גורלי
שהיא תטנף ותחפור עליו עם מישהו אחר במשך ימים ובלופים אינסופיים בספסל העישון.

בקיצור רוצה לשחזר קצת את יחסי רונית-לינור :D כולל הסוף עם המסקרה המרוחה וה"אתה איש רע!!!".

אם שניהם ישארו לכניסת החדשים, אז סבבה, שיתהפכו היוצרות מצידי.
שהיא זו שתנטוש אותו לטובת סטלן צעיר ודביל.
שרמי יושפל מהסeתeם הזו, וגם ישחזר את ה"אתה אדם רע" שלו, רק איתה.

הנדונה

Well-known member
אז קראתי שלרמי יצא הרמי והוא ממש טינף על ג׳וזי מאחורי הגב.
מצד אחד זה מגעיל ביותר אבל מצד שני גם ג׳וזי יורד נמוך בעצבים. אני לא מאמינה שאני כותבת משהו לטובת רמי אבל ג׳וזי ירד על הקריירה שלו, מישהו אפילו כתב פה שהוא זרק לו מתלטף עם בנות 20. אולי מכל העקיצות האלה הצטבר ועלה לו? אל תסקלו אותי אני מחובבי ג׳וזי

eran191

Well-known member
מצד אחד זה מגעיל ביותר אבל מצד שני גם ג׳וזי יורד נמוך בעצבים. אני לא מאמינה שאני כותבת משהו לטובת רמי אבל ג׳וזי ירד על הקריירה שלו, מישהו אפילו כתב פה שהוא זרק לו מתלטף עם בנות 20. אולי מכל העקיצות האלה הצטבר ועלה לו? אל תסקלו אותי אני מחובבי ג׳וזי
רמי ממש קילל את ג'וזי הערב. דרך אגב, ג'וזי היה בפינת עישון ובכה מקודם.

הנדונה

Well-known member
רמי ממש קילל את ג'וזי הערב. דרך אגב, ג'וזי היה בפינת עישון ובכה מקודם.
כן קראתי קצת ברפרוף מה היה. אבל מה שאני מנסה להגיד שלפעמים כשג׳וזי עצבני הוא יורד נמוך כמו שעשה עם רמי. השאלה אם הקללות של רמי באו על הרקע הזה והיסטוריית המריבות שלהם

eran191

Well-known member
כן קראתי קצת ברפרוף מה היה. אבל מה שאני מנסה להגיד שלפעמים כשג׳וזי עצבני הוא יורד נמוך כמו שעשה עם רמי. השאלה אם הקללות של רמי באו על הרקע הזה והיסטוריית המריבות שלהם
לי זה נשמע בכלל כמו משהו קטנטן שהתפתח למשהו עצום בלי סיבה רצינית.

eran191

Well-known member
גם לי אבל היי, מילים הורגות!
ואנחנו עדיין לא יודעים מה היה שם ומה ג'וזי אמר לרמי למרות שזה לא ישנה מאום!
בתוך הבית הסגר כל דבר קטנטן הופך להיות עצום. לנו בחוץ קשה להבין את זה לפעמים.
זו הדינמיקה בתוך בית סגור.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
גם לי אבל היי, מילים הורגות!
ואנחנו עדיין לא יודעים מה היה שם ומה ג'וזי אמר לרמי למרות שזה לא ישנה מאום!
בדיוק!
ואני אגב מחבבת מאוד ג'וז אבל גם לו יש פה...לפחות שני דברים קשים הוא אמר לרמי שאני זוכרת

בזמנו ירד על המקצוע שלו ושהוא לא מצחיק ושלא יבואו להופעות שלו...משהו כזה (לא משנה שהוא לא יודע שרמי גם תסריטאי ושחקן וכותב לאחרים כבר 30 שנה)
והאמירה מהימים האחרונים והרמיזה הבוטה על ההתנהלות של רמי עם הבנות בבית..
ואולי היו עוד, לא זוכרת כרגע

ורמי נפגע ולקח את זה קשה... וכנראה במשימה שצונזרה אמר לו שהוא רע...זאת התחושה של רמי, מה לעשות וכן מסתבר שהוא בנאדם בשר ודם וגם הוא רגיש
רמי גם קצת עקשן , לכן לא מוכן כרגע לסלוח לג'וזי...

כתבו פה שרמי השחיר אותו והוא ממשיך לרכל עליו עם לינור- כמה ילדותי לחשוב ככה?...הרי לינור היא זאת שיזמה את השיחות עם ג'וזי. רמי לא שלח אותה..ואחרי זה שיתפה אותו ואולי ניסתה כן לשכנע שידבר עם ג'וזי...

ובכלל כל הסאגה בינהם התחילה מקצר בתקשורת, תוסיפו עוד הסתות מהצד של דרור וקארין...וקבלנו מריבה שכל צד מעליב את השני וחבל...

yoni564712

Well-known member
בדיוק!
ואני אגב מחבבת מאוד ג'וז אבל גם לו יש פה...לפחות שני דברים קשים הוא אמר לרמי שאני זוכרת

בזמנו ירד על המקצוע שלו ושהוא לא מצחיק ושלא יבואו להופעות שלו...משהו כזה (לא משנה שהוא לא יודע שרמי גם תסריטאי ושחקן וכותב לאחרים כבר 30 שנה)

ורמי נפגע ולקח את זה קשה... וכנראה במשימה שצונזרה אמר לו שהוא רע...זאת התחושה של רמי, מה לעשות וכן מסתבר שהוא בנאדם בשר ודם וגם הוא רגיש

כתבו פה שרמי השחיר אותו והוא ממשיך לרכל עליו עם לינור- כמה ילדותי לחשוב ככה?...הרי לינור היא זאת שיזמה את השיחות עם ג'וזי. רמי לא שלח אותה..ואחרי זה שיתפה אותו ואולי ניסתה כן לשכנע שידבר עם ג'וזי...

ובכלל כל הסאגה בינהם התחילה מקצר בתקשורת, תוסיפו עוד הסתות מהצד של דרור וקארין...וקבלנו מריבה שכל צד מעליב את השני וחבל...
זה בדיוק העניין, שהיא ניסתה והוא עדיין בעמוק וכשרמי בעמוק הוא גם מתבטא בצורה די מזעזעת. לכן אני אומר שזה בקלות יכול להתדרדר לאותו מצב של לינור-רונית.

פלוידיאנית

Well-known member
בדיוק!

לגמרי איתך!

Moiya_1

Well-known member
תמיד יש שני צדדים למטבע. כבר כתבתי שלזה יש פאקים וגם לשני. והמצחיק הוא שאני אוהבת את שניהם.
עצוב לי שזה מה שקרה והתדרדר נמוך ומגעיל. אבל שניהם לא היו צודקים וקשה כעת לרדת מהעץ.

פלוידיאנית

Well-known member
תמיד יש שני צדדים למטבע. כבר כתבתי שלזה יש פאקים וגם לשני. והמצחיק הוא שאני אוהבת את שניהם.
עצוב לי שזה מה שקרה והתדרדר נמוך ומגעיל. אבל שניהם לא היו צודקים וקשה כעת לרדת מהעץ.
בשלב זה ניראה לי שזה לא ישנה הרבה מה קרה כי רמי מתבצר בעמדה שג'וזי לא קיים עבורו
כלומר בפורמט הזה של האח שכולו מבוסס על ערכים חברתיים רמי הוציא את עצמו מהמישוואה

yoni564712

Well-known member
כשרמי נלחם מול יהודה, רוב הצופים קיבלו את דרך ההתבטאות של רמי מולו כי הבינו מול מי הוא עומד.
מול ג'וזי, זה לחלוטין יוציא את רמי הנבל. אין לו דרך חזרה מזה. אני לא חושב שהוא יודח בהדחה הקרובה אבל לא אתפלא אם כן.

פלוידיאנית

Well-known member
כשרמי נלחם מול יהודה, רוב הצופים קיבלו את דרך ההתבטאות של רמי מולו כי הבינו מול מי הוא עומד.
מול ג'וזי, זה לחלוטין יוציא את רמי הנבל. אין לו דרך חזרה מזה. אני לא חושב שהוא יודח בהדחה הקרובה אבל לא אתפלא אם כן.
אני גם לא אתפלא אם הוא יבקש לעזוב!

פלוידיאנית

Well-known member
נכון, אבל במרבית המיקרים יש סולחה לאחר יום יומיים. אני לא צופה את זה כאן.
זה חרם גם מרמי וגם מקארין

Moiya_1

Well-known member
נכון, אבל במרבית המיקרים יש סולחה לאחר יום יומיים. אני לא צופה את זה כאן.
זה חרם גם מרמי וגם מקארין
ואני דווקא חושבת שרמי ירד מהעץ לפני ג'וזי ויגש כן להתנצל. יקח כמה ימים.. הוא בכל זאת הבוגר יותר והוא רחוק מלהיות קטנוני ושומר טינה.
היו ימים שהוא מאוד אהב את ג'וזי. משהו התקלקל שם והפך לקצר מכוער. ההתערבות של רמי ואופיו האמיתי להפוך לרובין הוד, העמיד אותו במצב מביך בהתערבות מיותרת מול סכסוכים שאינם קשורים אליו.
ראה ערך קארין את ג'וזי .
ביג מיסטייק.

פלוידיאנית

Well-known member
ואני דווקא חושבת שרמי ירד מהעץ לפני ג'וזי ויגש כן להתנצל. יקח כמה ימים.. הוא בכל זאת הבוגר יותר והוא רחוק מלהיות קטנוני ושומר טינה.
היו ימים שהוא מאוד אהב את ג'וזי. משהו התקלקל שם והפך לקצר מכוער. ההתערבות של רמי ואופיו האמיתי להפוך לרובין הוד, העמיד אותו במצב מביך בהתערבות מיותרת מול סכסוכים שאינם קשורים אליו.
ראה ערך קארין את ג'וזי .
ביג מיסטייק.
אל תישכחי את מיסיס סיטיואשן שחפרה לכל דייר את המוח דק

מצב
הנושא נעול.
למעלה