**שרשור לילה 4 - היום ה44 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Kiera

Well-known member
ואני דווקא חושבת שרמי ירד מהעץ לפני ג'וזי ויגש כן להתנצל. יקח כמה ימים.. הוא בכל זאת הבוגר יותר והוא רחוק מלהיות קטנוני ושומר טינה.
היו ימים שהוא מאוד אהב את ג'וזי. משהו התקלקל שם והפך לקצר מכוער. ההתערבות של רמי ואופיו האמיתי להפוך לרובין הוד, העמיד אותו במצב מביך בהתערבות מיותרת מול סכסוכים שאינם קשורים אליו.
ראה ערך קארין את ג'וזי .
ביג מיסטייק.
הוא אף פעם לא אהב אותו. מהימים הראשונים היה לועג לו מאחורי הגב וקורא לו טיפש.
באמצע היה שלב שכביכול זה עבר לו, אבל סתם כי הוא היה עסוק בלשנוא אחרים.

פלוידיאנית

Well-known member
תמיד יש שני צדדים למטבע. כבר כתבתי שלזה יש פאקים וגם לשני. והמצחיק הוא שאני אוהבת את שניהם.
עצוב לי שזה מה שקרה והתדרדר נמוך ומגעיל. אבל שניהם לא היו צודקים וקשה כעת לרדת מהעץ.
העצוב הוא שאין אף אחד שיכול לתווך וגם זה שניסה ניכווה

Moiya_1

Well-known member
בין ג'וזי לרמי? אם לינור לא הצליחה גם גל לא.
אולי רועי עוז יקרא לרמי וידבר איתו על זה, זה נגיד יעזור.
חשבתי על עוז. יש מצב שהוא ינהל עם רמי שיחה על כך. האמת שלינור ניסתה והיתה דווקא בצד של ג'וזי, יש רק בעיה עם יכולת השכנוע של לינור שהיא מהופנטת מכל מילה שיוצאת לרמי מהפה, ולכן אולי גל שאוהבת את ג'וזי ואת רמי יכולה לנסות ולהצליח לגשר ביניהם.

נטה אונה

Well-known member
אז קראתי שלרמי יצא הרמי והוא ממש טינף על ג׳וזי מאחורי הגב.
מצד אחד זה מגעיל ביותר אבל מצד שני גם ג׳וזי יורד נמוך בעצבים. אני לא מאמינה שאני כותבת משהו לטובת רמי אבל ג׳וזי ירד על הקריירה שלו, מישהו אפילו כתב פה שהוא זרק לו מתלטף עם בנות 20. אולי מכל העקיצות האלה הצטבר ועלה לו? אל תסקלו אותי אני מחובבי ג׳וזי
קשה לענות כי לא ראינו מה קרה אתמול אחרי ההדחה
ומה קרה היום במשימה של רמי מול ג'וזי

yoni564712

Well-known member
מצד אחד זה מגעיל ביותר אבל מצד שני גם ג׳וזי יורד נמוך בעצבים. אני לא מאמינה שאני כותבת משהו לטובת רמי אבל ג׳וזי ירד על הקריירה שלו, מישהו אפילו כתב פה שהוא זרק לו מתלטף עם בנות 20. אולי מכל העקיצות האלה הצטבר ועלה לו? אל תסקלו אותי אני מחובבי ג׳וזי
כן אבל באיזשהו שלב זה צריך להיעצר. כשלינור אומרת לו שג'וזי לא אדם רע ואז הוא אומר אדם רע וטיפש, זה כבר טו מאץ'.
זה יכול להיגרר לאותו מצב של לינור-רונית.

אני בעד רמי, אולי כי אני אוהבת אותו מלפני. ג'וזי חמוד אבל אכן ליכלך על רמי ונגע לו בנקודות רגישות. הלוואי שלינור תעוף, זה רק יעשה לרמי טוב

Moiya_1

Well-known member
כתבתי מליון פעם, לינור בסופו של יום תכביד על ההתנהלות של רמי בבית.
חברים חברים( על אותו משקל חרמנים חרמנים) הכל סבבה, אבל יש הבדל בין "חברה" לבין מתעלקת אובססיבית.

yoni564712

Well-known member
כתבתי מליון פעם, לינור בסופו של יום תכביד על ההתנהלות של רמי בבית.
חברים חברים( על אותו משקל חרמנים חרמנים) הכל סבבה, אבל יש הבדל בין "חברה" לבין מתעלקת אובססיבית.
קל להאשים אבל שורה תחתונה, אם לרמי לא היה נוח הוא היה חותך.
עוד שורה תחתונה - הוא לא רב עם ג'וזי בגלל לינור. בסוף מאשימים את לינור בהכל אבל היא לא. רמי צריך לקחת אחריות.
אם כבר רמי רב עם ג'וזי בגלל קארין. אם כבר.

Moiya_1

Well-known member
קל להאשים אבל שורה תחתונה, אם לרמי לא היה נוח הוא היה חותך.
עוד שורה תחתונה - הוא לא רב עם ג'וזי בגלל לינור. בסוף מאשימים את לינור בהכל אבל היא לא. רמי צריך לקחת אחריות.
אם כבר רמי רב עם ג'וזי בגלל קארין. אם כבר.
לא לא, לגמרי לא האשמתי את לינור בריבים של רמי. ממש לא! האחריות על הריבים כולה שלו בלבד.
ללא כל קשר לריבים שלו, היא תכביד על שהייתו בבית. רק משום שהיא לא עוזבת אותו לרגע ויושבת לו עמוק בתוך העורק הראשי.

yoni564712

Well-known member
אני בעד רמי, אולי כי אני אוהבת אותו מלפני. ג'וזי חמוד אבל אכן ליכלך על רמי ונגע לו בנקודות רגישות. הלוואי שלינור תעוף, זה רק יעשה לרמי טוב
בהחלט יעשה טוב לרמי אם לינור תודח, חצי שעה אחרי הוא כבר לא יהיה בבית האח.
אנשים מאשימים את לינור כאילו שלרמי אין אחריות. רמי רב עם ג'וזי בלי קשר ללינור בכלל.

פלוידיאנית

Well-known member
לסיכום,
הכל בגלל ליאור. הוא זה שבחר ששניהם יעשו את המשימה
לדעתי הכל בגלל קארין שמשכה את הברוגז שלה והפכה אותו למיני חרם
במקום ללבן את הדברים - היא טחנה את הברוגז הזה לכל הבית אחד אחד עם הסיטואציות שלה

Moiya_1

Well-known member
לא לא, לגמרי לא האשמתי את לינור בריבים של רמי. ממש לא! האחריות על הריבים כולה שלו בלבד.
ללא כל קשר לריבים שלו, היא תכביד על שהייתו בבית. רק משום שהיא לא עוזבת אותו לרגע ויושבת לו עמוק בתוך העורק הראשי.
חוץ מזה שכרגע טוב לו שהיא צמודה. אבל ברגע שהוא יחנק מחוסר ספייס וירצה לשחרר מעט ממנה היא תהפוך מלינור המאוהבת ללינור המכשפה.

סטילהוק1

Well-known member
שימו לב מה עושה העריכה המגמתית של עוז הנוכל הכושל שדואג לצמצם משמעותית את זמן המסך של גל בפרקים הערוכים ולדחוף ולקדם את יהודה יקיר ההפקה השחקן בשקל "המסכן והאומלל" המתלהם חמום המוח על כדורים שכבר זכה במיליון במשימה אמזונס של קשת באותה דרך נכלולית ושקרית על פי הודאתו שלו עצמו, ובעל דירה בארה"ב. עוז בהדרגה הולך ומשיג את המטרה הזדונית שלו שיקיר ההפקה יזכה העונה, ואפשר לראות את זה בסקרים. |נחמה|

קבצים מצורפים

• 1610930027176.png
    1610930027176.png
    KB 407.3 · צפיות: 13

פה זה לא בורדל1

Well-known member
שימו לב מה עושה העריכה המגמתית של עוז הנוכל הכושל שדואג לצמצם משמעותית את זמן המסך של גל בפרקים הערוכים ולדחוף ולקדם את יהודה יקיר ההפקה השחקן בשקל "המסכן והאומלל" המתלהם חמום המוח על כדורים שכבר זכה במיליון במשימה אמזונס של קשת באותה דרך נכלולית ושקרית על פי הודאתו שלו עצמו, ובעל דירה בארה"ב. עוז בהדרגה הולך ומשיג את המטרה הזדונית שלו שיקיר ההפקה יזכה העונה, ואפשר לראות את זה בסקרים. |נחמה|

ואף אחד פה לא האמין לי שאמרתי שאם אילון יודח יהודה יצבור לו עוד ועוד קהל..

מצב
הנושא נעול.
למעלה