שרשור למה אתם מתחפשים..........!

שרשור למה אתם מתחפשים..........!

אני מתחפשת לליצן..... כאילו עכשיו זה מקורי בגלל שבחטיבה לא מתחפשים לזה וחולי אז כה ש..... תכתבו למה אתם....

אני ל...

אחת משנות ה-70 (וזה יצא מקורי למרות שזה נשמע נדוש...)... אני צובעת (שטיפה) לג'ינג'י!!!

yuviz

New member
אדוה! זה מה שאני כנראה מתחפשת!

אני סיפרתי לך ואת אומרת שאת מתחפשת לזה??

yuviz

New member
טוב בכל מקרה כנראה שאני מתחפשת

למשהו אחר! אל תחשבי שכעסתי זה היה בצחוק.. למרות שהתחלה באמת תיכננתי להתחפש לזה

חחח, נבהלתי!

כי בכלל לא ידעתי למה את מתחפשת!!! חחח, אז לא ידעתי... יא, מספיק אנשים כועסים עליי בזמן האחרון
...

אני ל..

רקדנית בטן.. מש'ו שתפרו לי... מש'ו מהמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם...לפניםםםםםםםםםםםם... יאללה כבר שיגיע פורים!

אני וגילי (בטי בופ האחת) וידיד שלנו

מתחפשים ל.... שתיי נערות ליווי וסרסור... חחח זה הולך להיות גדולללללללללללללללללללללללל אמרתי למנהלת שלי כזה "ואאי אורנה את מה זה תאהבי ת'תחפושת שלנו היא מה זה יפהההההה" חחחחחח כבר קניתי ביריות טחחחחחחחחח

אוי וי...../images/Emo6.gif

אני מתחפשת עם חברה שלי לתאומות! זה מה זה מדהים!!! (אני עדיין לא ראיתי תאומות. מחופשות כמובן).

sapir161

New member
אל תצחקו..אני ל...חחחח......ל...

לזונה וסרסור עם ידיד שלי חחחחחחחחחחחחחחחחח

היי גמאני וחברה שלי וידיד שלי

מתחפשים לזה, אני וגילי לשתי נערות ליווי והוא סרסור זה הולך להיות ענקקקקקקקקק

למה אני מתחפשת - בקשר לשאלה!

אני מתחפשת לדיסק!!!!! ממש עם עץ עגול מיוחד וזה יוצא ממש יפה והתחפושת כבר מוכנה אז......... אני מקווה שבתחרות התחפושות בבית הספר שלי אני אזכה השנה וגם בשנה שעברה זכיתי בשנה שעברה התחפשתי לתות ומעלי יופלה כאילו יופלה תות!!!! ולפני שנתיים העתחפשתי ללוח מודעות מקרטונים ויצא ממש יפה אבל זכיתי במקום השני לא נורא!!!!!!!! נקווה שאני אזכה השנה!!!!!!!?.....

אופס לא הגבתי לשרשור הנ../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

הנכון.. הייתה צריכה לשים את זה בשרשור שהיה רשום:"גמאני חושבת שדוגרי זו מילה גאונית בדוגרי"..

למעלה