שרשור למה בריטניה עדיפה על ישראל

manutd3

New member
שרשור למה בריטניה עדיפה על ישראל

יש שם כדורגל טוב...

יש שם גשם

ותעשיית מוזיקה מפותחת, למשל.

AmiTutiT14

New member
כי זאת פשוט בריטניה.

אין שם פיגועים אין שם שחיתות כמו פה מצד השרים לומדים שם כמו שצריך יש שם נימוסים יש שם תרבות מדינה הרבה יותר מפותחת אווירה כללית יותר נחמדה מזג אוויר מעולה חנויות גדולות אוויר נקי גנים ירוקים גדולים ויפים רומנטיקה יש סדר במדרגות יש רכבות תחתיות ניקיון ברחובות ובגנים נהר גדול, יפה ונקי אין ערסים אין כמעט סיגריות ואין כמעט פלאפון אנשים יפים פה הכי טוב שתשיג זו רומנטיקה שמלווה בעמבה ופלפל עם סחוג וקובה, גן סאקר בירושלים עם לכלוכים של כלבים ודשא בצבע חום, אוטובוסים של אגד שמתפוצצים, בדלי סיגריות ברחובות, צעקות, צרחות, זיעה של אנשים שמדברים כל החיים שלהם בפלאפון, ערסים ועוד פרחות וערסים, והנהר הכי טוב שתמצא כאן זה הקישון.

shv2004g

New member
אני מסכים עם כל מה שאת אומרת...

לפעמים אני כל כך שונא את העם שלי אבל תמיד אני רואה את האור שבקצה המנהרה ויודע שיהיה טוב.

ketty the sheep

New member
אבל,

יש (או לפחות היו) פיגועים (צפון אירלנד, מישהו?). ושחיתות יש בכל מקום. וערסים? על המושג 'townies' שמעת?
כי חברי הבריטיים כל הזמן מתלוננים עליהם ועל ההתנהגות המקסימה שלהם. הם מן ערסונים בריטיים שכאלו. אבל אני עדיין אוהבת את בריטניה.

AmiTutiT14

New member
אני לא מכירה את המושג, אבל אני

חושבת שאני מבינה.. משהו בסיגנון של עלי ג'י אולי

AmiTutiT14

New member
אבל הפיגועים והמפגעים של אירלנד...

הם מודיעים לפני שהם מפוצצים מקום... העניין הוא שהם לא הורגים, רק הורסים מקומות. הם מודיעים לפני שהם מפוצצים מקום לפחות חצי שעה לפני הפיצוץ. חחחח אפילו המפגעים מנומסים
זה קרה לי כשרציתי ךעלות על הרכבת האדומה, אז האירלנדים הודיעו שיש פצצה ושכולם ירדו מהרכבת... בסוף ניטלרו את הפצצה.. טוב הסיפור הזה לפעם אחרת

itaihasid

New member
אבל יש...

מונטי פייטון המלון של פולטי bbc prime ועוד הרבה...

yoo

New member
חחחחח

היה פיגוע בפעם האחרונה שביקרתי שם (זוכרים? בפאב הזה ב 2001) אייך הם התרגשו... חחח אנחנו היינו די אדישים...רגילים כבר P:

rotemangie

New member
חחחחחחחחחחח....

תגיד\י היית פעם בבריטניה בכלל שאת\ה מדבר\ת?!

shv2004g

New member
...

אני חושב שאף אדם שמכבד את עצמו לא יכתוב דברים כאלה אם הוא לא ביקר שם ואני חושב שכל מי שהגיב לשירשור הזה באמת היה שם ויודע...

למעלה