שרשור לרמז של יום ראשון 16/7

רווית30

New member
שרית חמודה שבוע טוב ובוקר טוב!

בקשר לשאלתך אז ככה נכון שאני עונה לאנשים כאן ואני עוזרת בכייף.... כרגע גם לי יש בעייה לראות את הסיסמא ואת השעון המתקתק מישום מה אני לא מוצאת את זה כרגע אבל בכללי בכל אופן אני הייתי רואה את הסיסמא תמיד היא הייתה בתוך הריבוע הכחול שהייה כתוב בו to go 1000 ומתחת הייה את השעון שרץ ומתחת לשעון הייה כתוב,"לסיסמא היומית" וכל זהבדף הראשי של תפוז אבל מישום מה אני הבוקר פתאום לא מוצאת את זה גם לא יודעת למה.... מקווה שעזרתי לך שרית...!!! יום שקט בינתיים ונעים!

רווית30

New member
בכייף שרית ובשמחה עד כמה

שאפשר בימים קשים אילו ואם אני יכולה לעזור אז בכלל בכייף העונג כולו שלי..... יום נעים ושקט גם לך....... אל תהססי לפנות אלי גם במסר אם את זקוקה לעזרה. ביי חמודה יום רגוע.....רווית!

etii2

New member
שרשור לרמז של יום ראשון 16/7

שלום לכולם, הרמז ליום ראשון פורסם. אתם מוזמנים להכנס ללינק המצורף. תגובות לרמז יש לכתוב בפורום זה בלבד. תגובות בפורום בו נמצא הרמז ימחקו. | שיהיה לכולנו סופ"ש רגוע אתי

T R e x x x

New member
טוב נראה לי זה חיפה ..!

אני יודע אני חי פה עכשיו איפה בחיפה?

רווית30

New member
לפי הרמז זה מאוד מצביעה על חיפה אבל

זה נראה לכם הגיוני בגלל המצב הביטחוני? מה יש להם לעשות שם? לא נשמע לי כל כך הגיוני......... גם כולם שם במיקלטים אז איך זה הגיוני? משהו כאן לא נראה לי..........

צווודקת !

הההההםם בחיים לא יגיעו לחייפפה וגםם במידה שזה בחייפה , אפפחד ממהאנשים לא יבאוו לחיפה בטח שבטח כל היוםם נופלים שם קטיושות . . .במיוחד לא בשביל 1100 !

Fairywitch

New member
../images/Emo6.gifאנחנו ממש לא במקלטים../images/Emo6.gif כרגע

חזרתי מפסטיבל פסלי החול שמתקיים בחוף הים.

Fairywitch

New member
הכל די סביר, רק חשש כללי. מחר אני

הולכת לעבודה כרגיל, ורק ממש דואגת לכלב שלי שיישאר לבד בבית

Fairywitch

New member
רק דיברנו על זה, אה? והנה...

אנחנו מקורקעים בבית. המשחק הוקפא?

רווית30

New member
כן חמודה הוקפא בינתיים ושרק נשמע

בשורות טובות שימרי על עצמך..... ומקווה כבר שהכל יהייה מאחורינו דיי כבר נמאס נורא לשמוע את החדשות האלו....לילה טוב ושקט ככל האפשר.....

מה פתאום! אף אחד בחיפה

לא במקלטים!!! אנחנו רק חייבים להשאר בבתים שלנו
אבל אף אחד לא ממש מקשיב לזה לצערי...

רווית30

New member
היי עידן בוקר טוב.! אני לא צדקתי

אתמול???.?? לא חשוב גם ככה החליטו להקפיא את המשחק ואני מאוד שמחה על כך!....העיקר שיהייה לנו כבר שקט יום נעים לך שבוע טוב בינתיים....

הסיסיסייממא ליוםם ראששששון !!!!

אני לא מצליחה לראות אתת הסיסמממא ממה הסיסממממא ????2. הם רק ב- 15:00 יגידוו איפה הם נמצאים ואז אנחנו נצטרך ללכת אליהם ? תוודה והמשך יום טוב . . . + נטלולללי +

רווית30

New member
איך את מצליחה לראות את השעה?

בדף הראשי של תפוז אני תפתאום לא מוצאת את השעון ולא מוצאת את הסיסמא ולא מוצאת את הכניסה לדף הכחול של המשחק ...........

הנה התשובה:

אני יודע אני חי פה התשובה היא חיפה-שזה גם בצפון... בהצלחה לכולם וזהירות מהקטיושות

למעלה