שרשור לשחקני הסדרה

Liory12

New member
היי?שאלתי שאלות!ושוב פעם רועי חמוד!

טוב,דבר ראשון! רועי אתה חמוד!! חיחי....דבר שני! אין לי מושג מה הקטע של כולם פה עם מיכאלה,מה שאני יודעת שהיא חמודה,יפיפיה,ואני בטוחה שהיא אחלה! עכשיו השאלות אך לפני זה, אדם,רועי,מיכאלה,אמלה,שרון,ספיר,יונתן וכולם אתם גדולים!!!! אתם כאלה שחקנים טובים...ומתוקים ומה שבא לכם! : אדם,רועי,אלמה,מיכאלה,שרון,יונתן,ספיר,שרון אתם כאלה שחקנים טובים!! תלמדו אותי!! תביאו חתימה,מס' איסיקיו(חיחי..)משהו!!!!!!! טוף הינה השאלות: 1)איך התקבלתם לתפקיד? 2)אם עברתם אודישנים,אז איך הההרגשה,ואיך בכלל ידעתם על האודישנים. 3) האם סיימתם לצלם את כל הפרקים? 4)חלקכם מוכרים לי...וחלק גיליתי אפילו מאיפה. אז כולם,איפה שיחקתם בעבר? 5)למדתם תאטרון לפני זה?איפה? וואו אני מזה שמחה שהוצאתי את זה,סורי אם זה משעמם,מציק או כל דבר אחר לכם אבל חשוב לי שתענו...ועוד פעם אתם מתוקים!!!!!בא לי לתת לכולכם
ממני ליאור'וש! נ.ב זאת הפעם ה-3 שאני כותבת ת'הודעה,אף אחד לא עונה לי =(

Liory12

New member
טעות בשם "אלמה"-תיקון חח..

אופס...רשמתי אמלה במקום אלמה! חיחי.. לא נורא,,אז שוב. אלמה,רועי,אדם,מיכאלה,וכולם אתם מממממממממממממממדהימים!

Aviad1987

New member
שרשור לשחקני הסדרה ../images/Emo41.gif

השרשור אתמול הלך טוב... לכל מי שיש שאלה או פניה לאחד השחקנים שישרשר (יגיב) לכאן (וזה כולל אדם אתה כוסון, רועי אתה מלך וכו'..)

צודק צודק....

כן כן אהה..בר אם את רואה את ההודעה הזאת אז....פאק שכחתי עזבי נדבר במסנ'...(חחחח שרוטה..[אני אם לא הבנת]..)))

LuLiLoPiLaTo1

New member
לשרון בהנחה שכבר ראית אבל בכל זאת->

http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/626105/12 מצורף קישור גם

למעלה