שרשור מסיבות / הופעות לשבוע הזה

waywayway

New member
קהילת הרגאיי למען קו לחיים

הדרך שכשף התחילה מניבה לא מעט תוצאות... כל מי שיכול להיות או רוצה להיות חלק אפילו (בלתמוך:) , מוזמן להגיע ביום ראשון הקרוב 27/11 לרח' שוקן בת"א למסעדת 24 רופי ב 21:00 לעוד פרטים... כשף: 0544945522 יהונתן: 054-7827021 המשך שבת שלום! P.S היום הפתיחה הרישית של ליין החוrף של Rasta Lion מ21:00 לתוך הלילה רח' שלמה 40 G-spot ת"א

Nechi Nech

New member
שב"ק מיוזיק בלוק פארטי - יום שני!

-הועתק מפורום מוזיקה שחורה מאחד מחברי סוליקו
- "שלום חברים כמובטח, יום שני הזה (28.11) הדור הבא של מסיבות המיקרופון הפתוח של שבק מיוזיק מגיע לג'י ספוט, החל מהשעה 4 וכנראה עד שבע בערב. החלקים הטובים של הערב יצולמו ע"י צוות שבק מיוזיק ולחיזוק יגיעו אנשים מערוץ 10 לצורך הכנת כתבה על הנושא. הפעם באדיבותו הרבה של ניר ($$$) ממון תהיה לנו מערכת הגברה (חוקית למהדרין,פאק דה פוליס)וזה בדיוק המקום להגיד לכם האמסיז תביאו אתכם ביטים כדי שהמיקרופונים ירעמו. הופעות של ש"ס דנידין ואחרים במיוחד בשבילכם ובלי כסף. אתם ראפרים? אתם בטח יודעים שחייבים לבוא. אתם ברייקרים? בטח תבואו אתם מפיקים שיש לכם ביטים חדשים ומתים להשמיע? יש הכברה ויש מקום חברים שלכם לוקחים מקרופון ביד, מה לא תבואו לעשות להם כבוד? בקיצור, כל מי שיש לו מה להגיד ולא מפחד שאנשים אחרים יקשיבו יצלמו אותו תוך כדי מוזמן. תשמרו את ההיפ הופ בחיים, זה המסר. יום שני, ג'י ספוט, סלמה 40 החל מהשעה 4 נא לדייק!!!" אני שם, ואתם?

לכל מי שלא ידע לא שמע ורצה ...

היום מסיבת רגאיי באזור רמת חובב כמחאה על כל הגועל נפש והזיהום שהם גורמים לטבע באזור הנגב ולנחל הבשור בפרט. כמו כן יושק פסל סביבתי במקום גם כן כאות מחאה.הקיצר תבואו פרטים נוספים אין (מחמת חוסר הידיעה) אגב אם מישהוא יודע עוד פרטים אני עצמי ארשמח להתעדכן תודה רבה

ranking

New member
SUPER X-RATED יום שלישי הזה!!!|פצצה

מיי-לורד סאונד מארחים במסיבה האחרונה במועדון ה"לילה" את ריאליטי והי-פי מאיימר סאונד בסט- מיוחד, שכול כולו גסויות ושירי בחורות, slackness,gyal tunes, lovers rock, שירי הומור וסטירה, שירי בדיחה וחידוד, שירים שיגרמו להסמיק, שירים שיגרמו לכן לרדת לרצפה... לטפס לתיקרה, או לברוח בצרחות כמו משוגעים!! session freestyle+ עם כמה חברים טובים... יהיה טירוף שרק תוכלו לספר עליו לנכדים. בן יהודה 77 יום שלישי (הקרוב) ה-29.11, חבל לכולם על הזמן. בנות ב-10 ש"ח בנים ב-20 ש"ח

s h i d a n

New member
טרמפ??

אם מישהו יכול להזרים אותי לשיחה היום על הערב התרמה, זה יעשה אותי מאושר...חחח קיצר, אם תם עוברים דרך מחלף כפ"ס או משו באזור אז דברו איתי בקשה(0545892285) תודה מראש שידן

תיקון שעת המפגש-

מהשעה 21:00 לשעה 22:00.. שבוע טוב :) ואל תשכחו היום בג'י ספוט ראסטה ליון, אקסום ורוד בוי סאונד.. -כשף!

danamid

New member
בהצלחה(((:)

אני מצטערת אני ממש ממש ממש ממש היתי שמחה לבוא אבל זה קצת בעיה.. חחח לילדה בגילי אין אוטו...))): אז זהו יהיה לי קצת בעיה להגיע לת"א ב10 בלילה. אבל בכל זאת בהצלחה ואני אשמח לעזור בדרך אחרת..\: המון המון בהצלחה תבורכו.

תודה רבה לכולם!

העניין מתוקתק, בשעה 22:00 יש מפגש ב"24 רופי" בשוקן 14-16 ת"א. כולכם מוזמנים לתרום בכל מה שנראה לכם שאתם יכולים או באמת לבוא ולתמוך :) ודנה, אם את רוצה טרמפ צרי איתי קשר אני באה מרופין בשעה 21:00, אני יכולה לעבור דרך נתניה, או כביש 4 (גהה/כפר סבא-רעננה). המספר שלי הוא- 0544945522 שיהיה לכם יום נהדר :) -כשף!

למעלה