שרשור סוף שנה - bad man of di year

Nechi Nech

New member
שרשור סוף שנה - bad man of di year

טוב חברים, לאחר כל הסקרים והשרשורים שהיו כאן לגבי סוף שנה - אני מכריז אל פתיחת השרשור "הבאד מאן של שנת 2005"
האופציות הן: 1.Bounty Killer 2.Baby Cham 3.Vubz Kartel 4.Mad Cobra 5.Assassin 6.Ninja Man ואם בא לכם תוסיפו משלכם! (והכי חשוב - תפרטו) יאללה תנו בראש

Nechi Nech

New member
פיי כמה פאשלות יצאו לי פה..

*על פתיחת השרשור *Vybz Kartel והבחירות שלי הן: 1.Bounty Killer
- הבחור בעל הקול הנמוך והאפל, משקפי השמש השחורים וסימני ההיכר בשירים כמו "קרוס..אנגרי.." היו! יילו!"
בשבילי תמיד יישאר הבאד מאן מס' 1.. אין מה לדבר! כל טיון אש! 2.Vybz Kartel - התלמיד של באונטי, ללא ספק רואים שהחבובצ'יק לימד אותו יפה. מלך הדאנסהול של ג'מייקה נכון לעכשיו, לא?
3.Ninja Man - (למרות שהוא בכלל נחשב בקטגוריה של זמרים כמו שאבה ראנקס, בורו באנטון, יילומאן וכו'..) הוא יצא טמבל באיזה פסטיבל שהיה בג'מייקה לא מזמן שבאמצע ההופעה שלו וייבז קארטל עלה לבמה והוריד לו פצצה לפנים

sista natty

New member
bad man ah bad man.....

bounty הבאאאאאאאאאד מאן אוריג'ינל!!! עם ליריקס וקול הכי רוצח! בהחלט מורה ודוגמא לכל שאר היוט'. vybz kartel כי הוא הכי שנון ומצחיק,אבל בסך כל הוא הפאפי של באונטי
אך עם כל זאת, הוא זה שהנחית את המכה על נינג'ה מאן מה שהופך את נינג'ה מאן לפו#@*%@ ... שהיה פעם באד מאן רציני. אסאסין יותר אינטלג'נט, ובייבי שאם הוא בחור נחמד, לא הייתי מכנה אותו באד מאן.

ב ז ו ק ה

New member
Bounty Killer

אין מה לעשות. על אף הכאפה המדוברת ל Vybz Kartel יש עוד דרך ארוכה.

למעלה