שרשור סופ"ש

theEscapist

New member
שרשור סופ"ש../images/Emo9.gif

כי כל עוד לאף אחד אין רעיון יותר מקורי איך לקרוא לפינה, ככה היא תיקרא
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט/סדרת השבוע:
ספר השבוע:
להקת השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה
): שבוע מקסים לכולם

theEscapist

New member
ואני אענה בינתיים...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ראיתי חברה מאוד טובה שמאוד התגעגעתי אליה
סופסוף עברה ההצגה ההיא עם הבצפר, ואפילו היה די מצחיק
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: עומס מטורף, אפילו יותר מהרגיל, ואני לא רואה את זה משתנה יותר מדי שבוע הבא\= משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא מצפה בכלל לעומס, וכן מצפה ללראות עוד סרטים של טים עם חברים בפנימיה
סרט/סדרת השבוע: האמת שדוקא השבוע לא הספקתי לראות כלום ספר השבוע: color of magic של טרי פראצ'ט להקת השבוע: epica המלצת השבוע: תישנו. הרבה. מאוד.
ציטוט השבוע: "קאם, קאם, איט'ס אפטר בד"ח"
(בדיחה פרטית לחלוטין שאפילו לא כ"כ מצחיקה אחרי כמה ימים וקצת שעות שינה
) אתר השבוע: פורום נייטוויש, נראה לי תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני לרצות לישון ולעולם לא לראות נוסחאות מתמטיות.

wolfyy

New member
או, כמה שאני מזדהה

עם המלצת השבוע ומסר לאומה.. אבל אם ישנים, חולמים על אי-שוויונים!!

adi dion

New member
../images/Emo45.gif להמלצת השבוע

למרות שאני תמיד אומרת שאני אלך לישון מוקדם ואז נרדמת ב 1-2 בלילה

adi dion

New member
עונה ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: נפגשנו אני ועוד שני אנשים מהצבא (אחת כבר השתחררה) והיה נחמד :) וקנינו פוסטר חמוד של הומר סימפסון למשרד
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אממ לא היה משו כזה רע השבוע חחח משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: צבא?
אין לי כוח לעוד שבוע
(אפילו שזה עובר מהר...) סרט/סדרת השבוע: חברים ספר השבוע: לא קוראת כרגע ספר.. להקת השבוע: אין המלצת השבוע: אין ציטוט השבוע: אין
אתר השבוע: לא ממש נחשב לאתר אבל המשחק באבלס
תמונת השבוע: אוף אין לי כוח עכשיו לחפש תמונה
אחר (או: מסר חשוב לאומה): האקונה מטטה!

שלי../images/Emo217.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:היום היה פיקניק של מגמת קולנוע דבר רע במיוחד שקרה השבוע:>< משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:לא מצפה לכיף. סרט/סדרת השבוע:דוקטור הו והסרט הרביעי והחמישי של הארי פוטר ספר השבוע:- להקת השבוע:בקושי שמעתי מוזיקה.. אני משערת הסאונדטרק של סוויני טוד המלצת השבוע:הסאונדטרק של סוויני טוד ציטוט השבוע:אין אתר השבוע:אין תמונת השבוע:אין אחר (או: מסר חשוב לאומה):אני משעממת אש.

LizStar

New member
../images/Emo210.gifעונה <:

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:ממ שופינג דבר רע במיוחד שקרה השבוע:הרבה מבחנים ועומס משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:כלום חח סרט/סדרת השבוע:מה עובר על גילברט
,וסיינפלד
ספר השבוע:- להקת השבוע:- המלצת השבוע:חחח וטפ? ציטוט השבוע:איןאיןאיןאין
אתר השבוע:תפוזבל
תמונת השבוע:אני ככ' אוהבת את התמונה הזאת
אחר:מישהו יודע איפה אני יכולה להשיג פוסטרים של טים
?

wolfyy

New member
תמונה אדירה!

הולכת ישר לאלבום!
לגבי פוסטרים של טים, אני מניחה שאפשר להשיג בחנויות הקומיקס, או באיביי. ויש גם חנות בת"א, שאני יודעת שמתמחה בטים (בין השאר), יש מהספרונים ובובות של הדמויות, ואני מנחשת שגם פוסטרים, אני רק לא זוכרת את השם שלה, אני צריכה לברר...

just orka

New member
עונה../images/Emo204.gif../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ממ טיול הכנה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כאבי ראש
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פולין! סרט/סדרת השבוע: וואו.. אממ שנות ה70, ולא יצא לי לראות סרטים... ספר השבוע: "שם הצופן: מבצר דיגיטלי" שאני פשוט לא מסיימת!! להקת השבוע: נמ הים המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: "אני לא מקושר!"אחי הקטן, בנסיעה לאוטו, שהוא לא היה חגור.. אתר השבוע: נמ תפוז? תמונת השבוע:אין אחר (או: מסר חשוב לאומה): מיגרנות זה לא כיף

Snow fairy

New member
שונאת. את. המחשב. הזה.:|

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הרבה:]. סוויני טוד, ת"א, טופס ירוק, הבגרויות באמנות של השמיניסטים, פחד ותיעוב בלאס וגאס עם חברים... דבר רע במיוחד שקרה השבוע: סתם הייתי מבואסת משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא להכשל במבחן בתיאטרון
סרט/סדרת השבוע: סוויני טוד:] ספר השבוע: המלט למבחן מחר
להקת השבוע: קמלוט
המלצת השבוע: פרר. לא יודעת. ציטוט השבוע: המורה שלי לתיאטרון: "מאיה, תפסיקי להתעווז על ג'ואל" אתר השבוע: פייסבוק!
תמונת השבוע: קלטו את החולצה שלי
[אחת התמונות המכוערות, אבל הקטנה
] אחר (או: מסר חשוב לאומה): תיאטרון ואמנות זה הכי אחי.

BlackUnicorn

New member
תשובות

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הלכתי לצילומים עם אחותו של חבר שלי באיל מקיאג', היא איפרה, אני הצטלמתי. היה ממש כיף. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: עייפות נגררת מכל השבוע, כרגיל.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אני מצפה לעוד עייפות.. חחח סרט/סדרת השבוע: ראיתי אתמול את צ'אק ולארי. אחלה סרט. ספר השבוע: :O להקת השבוע: לא יודעת, אבל ברקע יש את פרל ג'אם. אז שיהיה
המלצת השבוע: צ'אק ולארי. ציטוט השבוע: אני אכתוב משהו כבר למטה במסר לאומה אתר השבוע: פייסבוק. תמונת השבוע: אולי אח"כ.. אחר (או: מסר חשוב לאומה): אם אתם עדיין צעירים, אל תוותרו על טיול לפני הלימודים. פשוט אל.

dusa1

New member
אני,חדשה {:

אז, אני הדס, אבל קראו לי דוסה :) ממיתר (חור בנגב), בת 15 (:) דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: תל חיייייי!!!!!!!!!!!!!! וגם, וואו, יש לי חבר!, לאביו סער 3> דבר רע במיוחד שקרה השבוע: וואו, הוא רחוק }; משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מממ לא יודעת חחחח סרט/סדרת השבוע: אמממממ הטירה הנעה (מיאזאקי 3>) ספר השבוע: ריקוד האדמה\ הירוקו מורקמי להקת השבוע: 30 שניות (אשמתך.) המלצת השבוע: תצאו לתל חיייייייי!!!!!!!!!! ציטוט השבוע: "סקס, סמים וג'ימאלייה." (שי, בשיחת סיכום תל חי, כשענה לשאלה "סכמו את זה ב 3 מילים") אתר השבוע: אמממ לאידעת חחח תמונת השבוע: אין בנתיים, עוד מעט יגיעו :) אחר (או: מסר חשוב לאומה): P:

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo23.gifאוהב אותך המון המון!

3333333333333333>>>>>>>>>>>>>>> {סליחה למנהלת פורומינו המלכה D: אבל זה היה נדרש....}

wolfyy

New member
אתם חברים? ../images/Emo9.gif

נסלח! גם בגלל החתימה
חוץמזה שיוולד לי ילד אוגי-בוגי אם אני לא ארשה גילויי רומנטיקה בפורום טים ברטון

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif D:

וכן אני מבין שאת לא רוצה אוגי בוגי קטן XP

למעלה