שרשור סופ"ש...

שרשור סופ"ש...

איך עבר עליכם סוף השבוע? שרשרו לכאן! אוקיי, עלייהוא עבר כך: ביום שישי היה לי בבוקר שיעור פיזיקה (חד פעמי) במסגרת אורטכניון. היה משעמם. ולא קרה עוד משהו מיוחד. ביום שבת נסענו (אני והמשפחה) לצפון, לחברים של ההורים, לחברות שלי, ולחבר שלי
. היה ממש ממש כיף!

אוו.. חח אני הייתי בהרבה מקומות...

ביום שישי בערב...: הייתי במסיבה במועדון "פרדייס".. היה פצצצהההה .... ביום שבת..:(היום) קמתי ב 12... אכלתי... ואז הלכתי לים.... ואז הלכנו לאכול גלידה... ואזז באתי הבייתה.. הייתי במחשב.. ואז הלכתי לישון.. ואז קמתי.. ובאתיי למחשבב!! ועוד מעט אני צריכה להתכונן למבחן בטכנולוגיה!!!!! חחחח.... ביו'שש!!!!!

yuviz

New member
אדוהההההההההההההההההההההה

אני צריכה אותך מזה דחוף סופרר דחוף! אם את עדיין פה תדברי איתי לא להתעצל זה בקשר לבוחן! --------------------- אני ביום שישי אכלתי ארוחת ערב אצל אחותי.. אמממ.. ביום שישי בבוקר פספסתי את הפיזיקה אבל לקחתי את זה קשה אבל אחר כך חשבתי- חפיף.. ואמממ.. היום קמתי מוקדם בשביל להתכונן לבוחן באלגברה והתכוננתי.. ואז ב-10 נזכרתי שרציתי ללכת לסרט יומני הנסיכה 2
(מה הקשר לעזאזל?!) אז בדקתי וסחבתי את אמא שלי.. למרות שלא היה אכפת לה! ואז היא אמרה שנלך לעשות משחק בבאולינג ואז היא קרעה אותי.. בהבדל של 20נקודות לא נורא.. יוו היא מזה טובה אני צריכה ללמוד ממנה חחח.. ואמממ.. אחורי זה הלכנו לשוק בעוספיה וקניתי שם סט של חולצה וסוודר כזה ריצ'רץ' לא ילדותי מהמם ממש וגם גרביים עד הברך! ואז הלכנו לאחותי.. התכוננתי.. אמממ.. ואז היא עשתה סדר בארון והביאה לי חולצות שלה ובגדי ריקוד והרווחתי היה מזה ש=ה.. ועכשיו אני שוברת את הראש בשביל להשיג את אדוה! אדוה תשמיעי קול אני צריכה אותך דחוף!! זהווו זה הסופשבוע שלי.. מעניין נכון?! אני יודעת! חח..
תאחלו לי בהצלחה בבוחן מחר זה בוחן ממש מסובך לי והתכוננתי מלא! הלוואי והיא תעשה אותו קל! או לפחות סביר! תודה לכולם ולילה טוב.. ביי

yuviz

New member
אההה ואדוה!

לא ידעתי שיש לך חבר!! חח אני לא יודעת הרבה דברים.. איך קוראים לו?? בן כמה הוא?! ואיך הוא נראה?!?!?!?! הכי חשוב!!

למעלה