שרשור סיכום!!!

kBooM

New member
שרשור סיכום!!!

נתחיל במשהו שאני חייבת לומר כי זה ממש מעצבן! למה כול הזמן מתעלמים מההודעות שלי!?!?!?!?! תשתדלו להגיב לזו כי זה נמאס!!! מה המצב כולם???? טוב אז ככה למרות שעדיין לא צפיתי בפרק האחרון [היום נראה אותו] רציתי לשאול ולהתענייין אצל השחקנים אצל המעריצים\מעריצות... איך הייתה לכם העונה?? מה אתם חושבים על הסידרה? ולשם כך הכנתי שאלון קצרצר :) שם: גיל: מגורים: כמה זמן אני צופה בסידרה?: היית מוכן\מוכנה לוותר על משהו חשוב למען פרק בסידרה?: השחקן האהוב עליך ביותר: השחקנית האהובה עליך ביותר: הזוג הכי שווה בסידרה: איזה זוג היית רוצה לשמוע שהמשיך גם במציאות?: אם תהיה עונה שניה היית צופה בה באותה תדירות?: לסיכום!!! לו היה מתאפשר לך להיפגש עם השחקנים הנ"ל מה היית אומרת לכל אחד מהם: אלמה: רועי: גור: מיכאלה: תם: אדם: יונתן: ספיר: לסיכום איך היית מסכמת את העונה הראשונה?:

kBooM

New member
תשובות :p

שם: הגר גיל: בקרוב 16 מגורים: ירושלים כמה זמן אני צופה בסידרה?: כמעט כול יום , ועם אני מפסידה אני רואה שידור חוזר ביום שישי.. דההה היית מוכן\מוכנה לוותר על משהו חשוב למען פרק בסידרה?: תלוי מה :) השחקן האהוב עליך ביותר: אדם הירש השחקנית האהובה עליך ביותר: אלמה בן זאב הזוג הכי שווה בסידרה: תומר ומור איזה זוג היית רוצה לשמוע שהמשיך גם במציאות?: אני ותומר[אדם]??? חחח סתם.. לא יודעת :) אם תהיה עונה שניה היית צופה בה באותה תדירות?: ברור!!!! לסיכום!!! לו היה מתאפשר לך להיפגש עם השחקנים הנ"ל מה היית אומרת לכל אחד מהם: אלמה: את שחקנית מעולה , יודעת לשחק כמו שצריך!!! אלמה לאוסקר :p חחחחח רועי: שחקן מהממםםםםםםם יש לו הרבה פוטנציאלללל ומקווה לראות תו בעוד סרטים וסדרות. גור: משחק טוב!!! ונשמע כמו אדם מאוד מאוד נחמד!!! מיכאלה: מי היה רוצה להיפגש איתה בכלל???... בלי לפגוע אבל היא נראת לי סנובית כזאת גם במציאות כי.. עם לא למה היא אף פעם לא באה לדבר בפורום?? לא נאה לה??? תם: חחחחחחמממווווודדדדדדד אהבתי תדמות ותאופן משחק שלו מאוד!!! אדם: [אמממ תעשה לי ילד????!?] טוב טוב לא נגזים.. אדם שחקן מעולה שחבלז ואני אשמחחחח לדעת מה הייתי אומרת לו בלי להתבייש כי אולי זה יקרה בקרוב?!... :) יונתן: שחקן נהדר! מצחיק ! פוטנציאל לעתיד! ספיר: מהממתתתתתתתת צורת משחק נפלאהההההה לסיכום איך היית מסכמת את העונה הראשונה?: נפלאהההההה חבל שהיא נגמרתתת :(((( מצפים לעוד עונה למרות שהבנתי מחברה שבעיתן של אחותה דובר על עונה שניה... מקווה מאאאוודדדדדד!!!!! מתה על הסידרה ומקווה לראות תשחקנים בעוד מקומות :) שלכם באהבה הגררררר

אביושה

New member
חח לא נראה לי שזה מעניין מישו...

סתם היה למישו משעמם אז הוא כתב תהודעה הזאת חח ואפחד כמעט לא קורא כי...למי יש סבלנות לקרוא כ"כ הרבה?... : \

kBooM

New member
שמענו...

א. אני לא משיהו אני מישהי ב. מה הקטע של אנשים פה??? ג. תני לאנשים להחליט לעצמם. :))) ד. זה לא רק עכשיו זה תמיד!!! אני חדשה פה.. אני כותבת הודעות אפחד לא מגיב ברוך הבא אפילו לא אמרו לי!!! פשוט אנשים שאכפת להם רק מעצמם בעעעעעע סנוביםםםםםםם

למעלה