** שרשור עדכונים וכד' **

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ערב טוב,

אני מתנצלת שלקח לי זמן למחוק את הפוסט המזעזע שנכתב (הכותבת גם נחסמה)
נמחקו גם חלק מהתגובות
ובעיקר - נמחק שרשור שלם כי 99% ממנו היה מזוהם (אני מבינה למה ועדיין זה לא משהו שיכול לקרות)

אני מבקשת להבא במקום להתעצבן או להגיב פשוט לדווח לי על פוסטים שכאלה ואני אטפל בהם בדיוק כמו שטיפלתי עכשיו.

שוב מתנצלת שלקח לי זמן, חבל שלא דיווחתם.

המשך ערב מעולה
ובעיקר - תשמרו על עצמכם 🖤

KAPSULA1

Well-known member
ערב טוב,

אני מתנצלת שלקח לי זמן למחוק את הפוסט המזעזע שנכתב (הכותבת גם נחסמה)
נמחקו גם חלק מהתגובות
ובעיקר - נמחק שרשור שלם כי 99% ממנו היה מזוהם (אני מבינה למה ועדיין זה לא משהו שיכול לקרות)

אני מבקשת להבא במקום להתעצבן או להגיב פשוט לדווח לי על פוסטים שכאלה ואני אטפל בהם בדיוק כמו שטיפלתי עכשיו.

שוב מתנצלת שלקח לי זמן, חבל שלא דיווחתם.

המשך ערב מעולה
ובעיקר - תשמרו על עצמכם 🖤
מנהלת ואדם מדהים שאת, אכן אין מקום למילים. השוואות והגדרות מסויימות על אנשים ולא משנה כמה אנחנו שמחים או מצרים על התנהגותם, מצבם והמקום שאליהם הגיעו

KAPSULA1

Well-known member
ושוב, בגלל שנמחק הפוסט אני אכתוב שוב.

אין בושה בפרנסה ומקצוע של אדם, כל עוד הוא לא גונב, רומס והכל בכבוד.

דרבוקאי של איתי לוי זאת פרנסה מכבדת ומפרנסת את עצמו והבן שלו.

כמו להיות זמר, שחקן, כדורסלן, עורך דין ומנכל. כל אחד בתחום יכולתו, הכשרתו והעדפתו בחיים.

אין גם בושה בלהיות מנקה, חשמלאי וכל מקצוע אחר שלאורך העונות המתמודדים הגיעו מכל סוגי המקצועות.

KAPSULA1

Well-known member
אני רק עכשיו מתעדכנת בדבריו של ניר כהן שגם הוא עצמו היה בסחלה הזאת שנקרא האח הגדול.
אוי לנו כחברה להשליך כל זכיה, כל אהדה או הצבעה למנוולים האכזריים שרצחו, אנסו ועשו כל דבר בכדי לפגוע ולנסות להשמיד את מי שעבר בדרכם. גברים, נשים, ילדים, תינוקות ומכל העדות והלאומים רק בגלל שניסו ומנסים לחסל אותנו.
מתביישת לקרוא מילים כאלה.
מקובל עליי לקרוא שלאור לא הגיע לזכות בגלל האגרסיביות. הבוטות , הכוחניות והמון סיבות אחרות אבל לא לייחס את זה לציבור גדול שבגללו החטופים נחטפו ועדיין לא חזרו לצערינו.
לא הספקתי לעבור על כל השרשור שנמחק אבל קראתי שם הודעות שלא מתקבלות בשום דרך

lady mahvat

Well-known member
אני רק עכשיו מתעדכנת בדבריו של ניר כהן שגם הוא עצמו היה בסחלה הזאת שנקרא האח הגדול.
אוי לנו כחברה להשליך כל זכיה, כל אהדה או הצבעה למנוולים האכזריים שרצחו, אנסו ועשו כל דבר בכדי לפגוע ולנסות להשמיד את מי שעבר בדרכם. גברים, נשים, ילדים, תינוקות ומכל העדות והלאומים רק בגלל שניסו ומנסים לחסל אותנו.
מתביישת לקרוא מילים כאלה.
מקובל עליי לקרוא שלאור לא הגיע לזכות בגלל האגרסיביות. הבוטות , הכוחניות והמון סיבות אחרות אבל לא לייחס את זה לציבור גדול שבגללו החטופים נחטפו ועדיין לא חזרו לצערינו.
לא הספקתי לעבור על כל השרשור שנמחק אבל קראתי שם הודעות שלא מתקבלות בשום דרך
פעם ראשונה שאני מסכימה איתך.
למרות העובדה שאני באמת לא סובלת את אור
האדון ניר צריך לחוש בושה גדולה על ההשוואה שעשה.
הוא והארגון שלו הם האסון שלנו.

פאף פה

Well-known member
אבל, אבל מה ..
מצמצתי לרגע ושרשור חדש
מה ארע ..
אני בדיוק נכנסתי ורק התחלתי לקרוא את הפוסט של @Psy Bear ופתאום הכל נעלם
אין לי מושג מה היה אבל נראה לי שטוב שלא ראיתי…
רציתי לקרוא מה כתבת סיי ולצערי כבר לא אוכל
אולי יש לך העתק?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני בדיוק נכנסתי ורק התחלתי לקרוא את הפוסט של @Psy Bear ופתאום הכל נעלם
אין לי מושג מה היה אבל נראה לי שטוב שלא ראיתי…
רציתי לקרוא מה כתבת סיי ולצערי כבר לא אוכל
אולי יש לך העתק?
אני אעתיק את ההודעה סייב לפה שתוכלי לראות אותה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זו ההודעה שלו @Psy Bear

לא הספקתי לכתוב בשרשור פוסטינור אז אכתוב כאן:

אין מה לומר. פשוט אין מה לומר. ואם היה מה לומר, אז מה יש להגיד?

עונה פח אשפה שלא ברור בשביל בכלל עשו אותה. אסקפיזם לא קיבלנו ממנה. אלמנטים קלאסיים של האח לא קיבלנו ממנה. אז אולי אם לא כל אלו, לפחות שיח מעניין שקשור במציאות הישראלית? גם לא קיבלנו.
מה כן קיבלנו? חבורה של רפי שכל מבזבזים לנו את הזמן ולא יוצרים שום תוכן ראוי.
כל עונה של עוז יש תלונות, בעיקר בגלל שהוא שונא את הפורמט ומחרבן אותו כל הזמן. אבל העונה הזו באמת מתחת לכל ביקורת. והרייטינג בהתאם. שעמום אחד גדול שגורם לי שוב לייחל ליום שהפורמט הזה ימות ויבטלו את התוכנית, כדי שבעוד 7-10 שנים יוכלו להחזיר אותה בבעלות אחרת.

חוץ מזה כמו תמיד הדבר הכי טוב בכל העונות חוץ מהעונה של שיחי הוא הפורום הזה. כרגיל כיף לכתוב, להסתלבט, לחלוק את היאוש וכאן באמת לטבוע בעולם אחר לזמן מה.
תודה לכל העוסקים במלאכה, בין אם אתם מתחברים להבלים שיוצאים ממוחי הקודח, ובין אם אתם לא סובלים אותי וכל פעם שרואים את תמונת הפורפיל שלי בתגובה אתם הופכים לתמונת הפרופיל שלי. החוויה לא שלמה בלעדיכם.

ומעל לכל כמובן שתודה ענקית למרי, שבשבילה זו הייתה עונה לא פשוטה בכלל. לא יודע אם ראתה אפילו דקה מהעונה הזו, אבל נשארה מחוייבת לפורום ולכותביו. בזכותה בכלל המקום הזה מתקיים.
ולמרגוליקו על התמיכה כשמרי הייתה צריכה.

יאללה מקווה שכולם בטוב, בצפון, בדרום, במילואים, בבית. יש לנו עוד תקופה לחרוק שיניים ולהחזיק חזק לפי איך שזה נראה. אבל אנחנו נעבור גם את זה. This too shall pass.
נתראה בעונה הבאה, שאני מאוד מקווה שבה נוכל באמת להשתחרר ולשמוח ולנתק את המח שלנו לחלוטין.

פאף פה

Well-known member
זו ההודעה שלו @Psy Bear

לא הספקתי לכתוב בשרשור פוסטינור אז אכתוב כאן:

אין מה לומר. פשוט אין מה לומר. ואם היה מה לומר, אז מה יש להגיד?

עונה פח אשפה שלא ברור בשביל בכלל עשו אותה. אסקפיזם לא קיבלנו ממנה. אלמנטים קלאסיים של האח לא קיבלנו ממנה. אז אולי אם לא כל אלו, לפחות שיח מעניין שקשור במציאות הישראלית? גם לא קיבלנו.
מה כן קיבלנו? חבורה של רפי שכל מבזבזים לנו את הזמן ולא יוצרים שום תוכן ראוי.
כל עונה של עוז יש תלונות, בעיקר בגלל שהוא שונא את הפורמט ומחרבן אותו כל הזמן. אבל העונה הזו באמת מתחת לכל ביקורת. והרייטינג בהתאם. שעמום אחד גדול שגורם לי שוב לייחל ליום שהפורמט הזה ימות ויבטלו את התוכנית, כדי שבעוד 7-10 שנים יוכלו להחזיר אותה בבעלות אחרת.

חוץ מזה כמו תמיד הדבר הכי טוב בכל העונות חוץ מהעונה של שיחי הוא הפורום הזה. כרגיל כיף לכתוב, להסתלבט, לחלוק את היאוש וכאן באמת לטבוע בעולם אחר לזמן מה.
תודה לכל העוסקים במלאכה, בין אם אתם מתחברים להבלים שיוצאים ממוחי הקודח, ובין אם אתם לא סובלים אותי וכל פעם שרואים את תמונת הפורפיל שלי בתגובה אתם הופכים לתמונת הפרופיל שלי. החוויה לא שלמה בלעדיכם.

ומעל לכל כמובן שתודה ענקית למרי, שבשבילה זו הייתה עונה לא פשוטה בכלל. לא יודע אם ראתה אפילו דקה מהעונה הזו, אבל נשארה מחוייבת לפורום ולכותביו. בזכותה בכלל המקום הזה מתקיים.
ולמרגוליקו על התמיכה כשמרי הייתה צריכה.

יאללה מקווה שכולם בטוב, בצפון, בדרום, במילואים, בבית. יש לנו עוד תקופה לחרוק שיניים ולהחזיק חזק לפי איך שזה נראה. אבל אנחנו נעבור גם את זה. This too shall pass.
נתראה בעונה הבאה, שאני מאוד מקווה שבה נוכל באמת להשתחרר ולשמוח ולנתק את המח שלנו לחלוטין.
מסכימה ומחזקת ותודה גדולה למרי ולמרגול 🌷💗

KAPSULA1

Well-known member
אבל, אבל מה ..
מצמצתי לרגע ושרשור חדש
מה ארע ..
נמחק. עם כל התגובות שלו.
והיו תגובות לעניין ודיעות מנוגדות ומגוונות.
פשוט הזיה מה שנהיה מהזכיה הזאת, זכיה שעוז ניסה למנוע אבל לא הצליח.
אגב, אם יש עוד משפעינים כמו צחי קומה, הפשוטע, סוויסה, הפרלה הזאת וכל מי שרוצה להשמיע את דעתו ולהראות עצמו נאור ומעל כולם שיעשו את זה עכשיו ויקפצו על העגלה כי עוד מעט הרכבת הזאת תיסע הלאה.

למעלה