** שרשור עדכונים,קישורים והרבה בלה בלה :) **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אז...עונת אולסטארס עם זוכי/משתתפי עבר ? עונת V.I.P ?
:unsure:

TalBrit

Well-known member
צהריים טובים

קבצים מצורפים

• IMG_20210413_122950.jpg
    IMG_20210413_122950.jpg
    KB 484.7 · צפיות: 43

בסדר555

Well-known member
עבר קצת זמן מהגמר
ההתנהלות של יהודה בחוץ מאכזבת
שום ראיון, שום תגובה, שום דבר ממה שהבטיח לתומכים שלו שהוא ידבר, לא קרה

זה מרגיש שהוא היה סך הכל שתול

TalBrit

Well-known member
עבר קצת זמן מהגמר

תוהה אם סיכמו איתו על בלעדיות בשביל האולסטר

ariela1612

Well-known member
עבר קצת זמן מהגמר

למה נראה למישהו שהוא ידבר?! כולו רוח וצילצולים ובסוף לא עושה כלום.
ועוד הוא נראה במסיבה מדבר עם רועי עוז, נראה לך שהוא יפתח עליהם עכשיו? בטוחה שהתביעה שהוא טען שבדרך גם התאדה. כמו שהוא אמר שכשהוא יוריד את המדים הוא יצא על כל דיירי הבית :rolleyes:

בכל אופן אתמול שוב נזכרתי למה אני כל כך לא אוהבת אותו, איילון העלה סטורי שיהודה, איילון ועוד כמה הלכו למועדון שג'וזי מנגן שם והם עלו לעמדה שלו, יהודה ממש רקד לג'וזי מאחוריי הגב עם הידיים מתנופפות לו, במרחק אפס מג'וזי. עכשיו מילא שהוא מפריע לו באמצע העבודה, העניין הזה שהוא נכנס למרחב האישי של הבנאדם פשוט מזעזע אותי כל פעם מחדש.

נמרה דרקונית

Well-known member
עבר קצת זמן מהגמר

למה מאכזבת? למה ציפית? מה יש לו כבר לספר או להעשיר את הסביבה עם הדיבור הערסי והלא חכם שלו? במה הוא כבר יכול לתרום או לקדם את העולם עם התת רמה שלו? הרי הוא ערס אלים (ומכוער), הוא לא הצליח להשיג מיליון שלשם כך נכנס לבית..מעבר לזה, הוא התגלה כיצור מעצבן, מגעיל, שבא ממשפחה הרוסה. אך אי אפשר להוציא את ההריסות מנפשו גם אם השתקם מבחינת השכלה ותואר. מעבר לזה, יש לו התנהגות מחפירה, צעקנית ושל שוק ..לא נראה לי שיש לו מה לחדש למעריציו ..הרי אין לו עבודה והוא משתמש בשאריות הכספים שזכה בפעם הקודמת, בפועל הוא לא עובד (טען שיש לו סטארטפ או שקר כל שהוא) ,אז זה יהיה מביך עבורו לספר את זה כי זה מראה כמה הוא לא יוצלח שלא קיבל קמפיינים..אף אחד לא רוצה לארח את האלים באף אולפן ..ואמא שלו הביכה אותו כשרצתה שהמיניונים שלו יקנו לו בית והמסיבה העלובה שגם רצו לארגן לו לא הצליחה להתרומם ..בקיצור, הבן אדם כישלון בחוץ! אז עדיף לו שלא ייצא מהחור שלו ולא יראה את הפרצוף עם העיניים הקטנות והמרושעות שלו חחח

נערך לאחרונה ב:

שרי48

Active member
למה מאכזבת? למה ציפית? מה יש לו כבר לספר או להעשיר את הסביבה עם הדיבור הערסי והלא חכם שלו? במה הוא כבר יכול לתרום או לקדם את העולם עם התת רמה שלו? הרי הוא ערס אלים (ומכוער), הוא לא הצליח להשיג מיליון שלשם כך נכנס לבית..מעבר לזה, הוא התגלה כיצור מעצבן, מגעיל,

זה מה שכתבתי בשירשור של הלילה ה-3 של התוכנית, ב- 8.12.2020, בפורום הזה:
"יהודה השתתף וזכה ב"משימה אמזונס" ובמיליון שקל. גם בתוכנית ההיא הוא התבכיין על בעיות כלכליות ומשפחתיות שלו לאורך כל העונה, זכה לרחמי שאר המשתתפים, התחבר לאחת הבנות והם היו לזוג וכל זה עזר לו לזכות. לא חיבבתי אותו אז וגם היום אני מאד חשדנית כלפיו. יראה לי שהטקטיקה שלו לא השתנתה, הוא רק יותר בוגר ויותר מתוחכם והצליח תוך יומיים לכבוש את ליבו של ג'וזי ואת ליבה של שולה. כזוכה בתוכנית ריאליטי, הוא יכול היה להיכנס כ- VIP ולא כדייר לא מוכר. אני חושבת שהוא לא אמין, ערמומי ושחקן. זו הסיבה שאני עוקבת אחריו, לראות אם אני טועה או צודקת ביחסי ליהודה."
כל חשדותיי ודעתי על יהודה התאמתו אחד לאחד.
ממשיכה לא לחבב אותו, הוא אדם לא אמין, ערמומי, שחקן ואלים.
ידעתי.

merilue

Well-known member
למה נראה למישהו שהוא ידבר?! כולו רוח וצילצולים ובסוף לא עושה כלום.
ועוד הוא נראה במסיבה מדבר עם רועי עוז, נראה לך שהוא יפתח עליהם עכשיו? בטוחה שהתביעה שהוא טען שבדרך גם התאדה. כמו שהוא אמר שכשהוא יוריד את המדים הוא יצא על כל דיירי הבית :rolleyes:

בכל אופן אתמול שוב נזכרתי למה אני כל כך לא אוהבת אותו, איילון העלה סטורי שיהודה, איילון ועוד כמה הלכו למועדון שג'וזי מנגן שם והם עלו לעמדה שלו, יהודה ממש רקד לג'וזי מאחוריי הגב עם הידיים מתנופפות לו, במרחק אפס מג'וזי. עכשיו מילא שהוא מפריע לו באמצע העבודה, העניין הזה שהוא נכנס למרחב האישי של הבנאדם פשוט מזעזע אותי כל פעם מחדש.
אף אחד לא מעניין אותו.אף לא אחד.רק הוא עצמו.
יש כאלו שראו זאת מהתחלה ויש כאלה ,לצערי שלא.הוא הצליח לעבוד על רבים .
מהרגע שיצא,מהרגע שהוא איבד את המיליון,כל הבבל"ת שלו על חברות וצדק ואמת התאדו.
הבן אדם סוציומאט ,לא מפליץ בלי אינטרס.
אין לו חברים ואין לו "אחים" ,רק אנשים שהוא משתמש בהם .
ילד מפונק אשר בטוח כי העולם חייב לו משהו.
עצוב שכאלו נחשבים סלב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה