** שרשור עדכונים,קישורים והרבה מופלטות 🤩

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
ואני עשיתי לייק לגל גדות מה זה אומר שאנחנו בקשר אם כן אז שנה הבאה אני והיא בעונה הבאה של זוג מנצח
למי שעוקב רואים שיש משהו שהשתנה, הוא עשה לה לייקים על שני הפוסטים האחרונים והיא הגיבה לו ״פאפי״ על הפוסט האחרון.. משהו השתחרר וזה צפוי.. הם סה״כ היו חברים טובים רוב הזמן בבית, היה ביניהם משיכה והתקרבו הרבה בחודש האחרון. גם קארין דיברה עליו יפה בסרטון לישראל בידור ובפנאי פלוס שהוא חבר טוב ולא מעבר.. ניסו למשוך אותה בלשון בכל העניין שג׳וזי אמר שהיא השמינה אבל אמרה שהם צחקו על זה. גם דיברו על זה שכולם רוצים לראות אותם זוג והיא חתכה שהם רק חברים ונראה לי זה מרגיע את הרעש והמתח בינינם במיוחד אחרי שחזר לאקסית שלו. גם שאלו אותה על הורדת העוקב וקארין לא אמרה מילה רעה אמרה שזה כלום מבחינתה ולא מייחסת לזה חשיבות.. רואים שהיא מתראיינת טוב, מנסה לשמור על שיח מכבד ושהיא אוהבת את כולם והכל כבר עבר ולא מעוניינת במריבות..ושהם שותפים שלה לחוויה ועברו מסע ביחד לטוב ולרע.

ariela1612

Well-known member
ואני עשיתי לייק לגל גדות מה זה אומר שאנחנו בקשר אם כן אז שנה הבאה אני והיא בעונה הבאה של זוג מנצח
מסתבר היום שלעשות לייקים אחד לשני ולהגיב באינסטגרם זה סוג של קשר 🤷‍♀️
ושוב כמובן לא בקטע רומנטי, ג'וזי עם רוני והוא נראה טוב ומאושר טפו טפו חמסה :)

הצודקת11

Well-known member
קודם כול לדעתי הוא לא צפה בקטעים של יהודה מהבית מקסימום קטעים של עצמו
ודבר שני אותו דבר את יכולה להגיד גם על דרור שעשה עם יהודה ואלמוג קידוש ביחד עם הבן זוג שלו ואחר כך מסתובב עם תום גל ואורן לא זכור לי שהוא גינה את זה איפשהו
לא ראיתי סרטונים של דרור יחד עם האלים
אז גם את דרור אני מגנה,
אבל דרור בעצמו לא אלים,
עם דרור כול אחד יכול להיפגש.
לא מאמינה שגוזי לא ראה את הסרטון
ובטוח שסיפרו לו.

ariela1612

Well-known member
לי עשה בחילה שגוזי מארח את יהודה האלים אצלו בבית
מצלם אותו מדיח כלים
עתה, ממבט מפוקח ומרוחק, תודה לאלוהי העוז שלא אפשר לג'וזי לנצח.
לא יעזור איך שלא נסובב את זה...ג'וזי אוהב זיבלונים...כי סביר להניח שיש בו קצת מן הזיבלונות...(יצא לנו להיווכח בכך טוב טוב..)
אחת הגולשות כתבה פה בשבוע של הגמר "איזה סיוט גם ג'וזי וגם ביבי ינצחו באותו שבוע"...אז בינתיים חצי סיוט שלה לא התגשם....;)

אבל דרור בעצמו לא אלים,
עם דרור כול אחד יכול להיפגש.
לא הבנתי :unsure: דרור לא היה אלים אז הוא יכול להפגש עם מי שהוא רוצה, גם ג'וזי לא היה אלים אז גם הוא יכול להפגש עם מי שהוא רוצה.
ג'וזי ויהודה עברו הרבה בבית האח ואם אני אוהבת או לא זה חבר שלו והם בטח נפגשו להשלים פערים, לגבי הסרטון עם הכלים אפשר לקחת את זה גם בהומור, כמו הרבה דברים מזעזעים שלקחו בהומור אצל רמי - הומור. או שבעצם בגלל שזה רמי אז זה בסדר :-/
רונית אלימה?! לא ראיתי שהיא הייתה אלימה, בטח לא יותר מלינור ("מי שיכנס לי למקלחת אני אדקור אותו"- ציטוט מדוייק אגב ועוד ים של פנינים שיצאו לה מהפה)
גם לרמי היו גילוי אלימות באח הגדול, מה שהוא עשה ללינור בהקשר של יהודה וגם לליאור שלא הסכים איתו (בגידה וכאלה) גם סוג של אלימות! ועוד ועוד. מי אמר ביבי :rolleyes:
ג'וזי נמשך לזיבלונים?! כי דרור ולינור לא זיבלונים?? ממש נופת צופים שניהם מה יש להגיד. והבחילה היא בעיקר על גל שמכרה את "אח שלה מגיל 7" ציטוט שלה ואת קארין אחותה - גם ציטוט שלה. לאנשים שהיא מכירה פחות מחודש, ובטח לאחד שלא הפסיק לכלך על "אח שלה" ומירר לו את העונה.
וכן כדי להודות לאלוקי עוז, כי בלעדיו תום היה מודח רביעי או חמישי וגם לאלוקי גל יש להודות כי בלעדיה בכלל לא הייתה לו עלילה( הבנאדם משעמם כמו לצפות בצבע מתייבש על קיר).
ולגבי הזכיה של זהבה ולא ג'וזי, מי שאוהב שעובדים עליו שיערב לו אני פחות, היא תמיד תיזכר כזוכה בחסד ולא בזכות, בטוחה שהיא גם מבינה את זה.
אבל!! אני עוד בטוחה שכל אלה עוד יפגשו ויסתחבקו ואנחנו נמשיך להתווכח אליהם :p ג'וזי כבר החזיר עוקב לתום ולינור הייתה השבוע ב"גוט" ולא בכדי.

אגב לא הייתי ממהרת להספיד את ביבי, יש לו יותר נשמות מחתולה. ובחייאת בואו לא נכניס פולטיקה גם לאח הגדול, אני ממצה את כל אלה מספיק בחדשות, אולי תכף סוגרים לי את העיר ואני חרדה אז.... :cry:

Rave n

Well-known member
אגב לא הייתי ממהרת להספיד את ביבי, יש לו יותר נשמות מחתולה. ובחייאת בואו לא נכניס פולטיקה גם לאח הגדול, אני ממצה את כל אלה מספיק בחדשות, אולי תכף סוגרים לי את העיר ואני חרדה אז.... :cry:
אני אתך, ממש עדיף לא להכניס פוליטיקה לאח, זה הורס ת'אסקפיזם
וגם אני מאוד חרדה אבל הבוקר יש הזדמנות לשינוי וריפוי :)

בכול אופן אני תוהה מה מנצחת העונה שמה בקלפי? הרי היא ממש סבלה פעם שלא הלכה עם הלב והאמת שלה והתראיינה על כך:

"זהבה בן מתחרטת ששרה את ג'ינגל הבחירות של מרצ: "זה היה חרא. לא הייתי שלמה עם זה. כי זה לא אני. זה נורא עיצבן אותי. אבל אם הליכוד היה מציע לי עכשיו נראה לי שכן הייתי עושה. מה לעשות, אני אוהבת את ביבי. לא יעזור. זאת אהבה שבאה מהבית". הראיון המלא - במוסף "7 לילות"
http://bit.ly/3cCKPHC

בטוחה שהפעם זהבה הלכה עם הלב שלה כי.. 'הלב אף פעם לא טועה..'
עדיין מוצאת אותה לא ראויה לתואר הזוכה הגדולה אבל זה שהדעה הפוליטית שלה לא כשלי לא פוסלת אותה עבורי בכלל

ariela1612

Well-known member
אני אתך, ממש עדיף לא להכניס פוליטיקה לאח, זה הורס ת'אסקפיזם
וגם אני מאוד חרדה אבל הבוקר יש הזדמנות לשינוי וריפוי :)

בכול אופן אני תוהה מה מנצחת העונה שמה בקלפי? הרי היא ממש סבלה פעם שלא הלכה עם הלב והאמת שלה והתראיינה על כך:

"זהבה בן מתחרטת ששרה את ג'ינגל הבחירות של מרצ: "זה היה חרא. לא הייתי שלמה עם זה. כי זה לא אני. זה נורא עיצבן אותי. אבל אם הליכוד היה מציע לי עכשיו נראה לי שכן הייתי עושה. מה לעשות, אני אוהבת את ביבי. לא יעזור. זאת אהבה שבאה מהבית". הראיון המלא - במוסף "7 לילות"
http://bit.ly/3cCKPHC

בטוחה שהפעם זהבה הלכה עם הלב שלה כי.. 'הלב אף פעם לא טועה..'
עדיין מוצאת אותה לא ראויה לתואר הזוכה הגדולה אבל זה שהדעה הפוליטית שלה לא כשלי לא פוסלת אותה עבורי בכלל
התגעגעתי |חיבוק|

fleabag

Well-known member
לא הבנתי :unsure: דרור לא היה אלים אז הוא יכול להפגש עם מי שהוא רוצה, גם ג'וזי לא היה אלים אז גם הוא יכול להפגש עם מי שהוא רוצה.
ג'וזי ויהודה עברו הרבה בבית האח ואם אני אוהבת או לא זה חבר שלו והם בטח נפגשו להשלים פערים, לגבי הסרטון עם הכלים אפשר לקחת את זה גם בהומור, כמו הרבה דברים מזעזעים שלקחו בהומור אצל רמי - הומור. או שבעצם בגלל שזה רמי אז זה בסדר :-/
רונית אלימה?! לא ראיתי שהיא הייתה אלימה, בטח לא יותר מלינור ("מי שיכנס לי למקלחת אני אדקור אותו"- ציטוט מדוייק אגב ועוד ים של פנינים שיצאו לה מהפה)
גם לרמי היו גילוי אלימות באח הגדול, מה שהוא עשה ללינור בהקשר של יהודה וגם לליאור שלא הסכים איתו (בגידה וכאלה) גם סוג של אלימות! ועוד ועוד. מי אמר ביבי :rolleyes:
ג'וזי נמשך לזיבלונים?! כי דרור ולינור לא זיבלונים?? ממש נופת צופים שניהם מה יש להגיד. והבחילה היא בעיקר על גל שמכרה את "אח שלה מגיל 7" ציטוט שלה ואת קארין אחותה - גם ציטוט שלה. לאנשים שהיא מכירה פחות מחודש, ובטח לאחד שלא הפסיק לכלך על "אח שלה" ומירר לו את העונה.
וכן כדי להודות לאלוקי עוז, כי בלעדיו תום היה מודח רביעי או חמישי וגם לאלוקי גל יש להודות כי בלעדיה בכלל לא הייתה לו עלילה( הבנאדם משעמם כמו לצפות בצבע מתייבש על קיר).
ולגבי הזכיה של זהבה ולא ג'וזי, מי שאוהב שעובדים עליו שיערב לו אני פחות, היא תמיד תיזכר כזוכה בחסד ולא בזכות, בטוחה שהיא גם מבינה את זה.
אבל!! אני עוד בטוחה שכל אלה עוד יפגשו ויסתחבקו ואנחנו נמשיך להתווכח אליהם :pג'וזי כבר החזיר עוקב לתום ולינור הייתה השבוע ב"גוט" ולא בכדי.

.
שווה היה להיכנס רק בשביל הפוסט הזה אריאלי
וואו.

👑

אלזה4

Well-known member
אבל!! אני עוד בטוחה שכל אלה עוד יפגשו ויסתחבקו ואנחנו נמשיך להתווכח אליהם :pג'וזי כבר החזיר עוקב לתום ולינור הייתה השבוע ב"גוט" ולא בכדי.

הי אריאלוש. (צודקת, למה לי פוליטיקה עכשיו...? עדיף שלא)
ולאסקפיזים..
"מי שאוהב שעובדים עליו שיערב לו אני פחות"
אף אחד לא אוהב שעובדים עליו...אבל זה נאיבי לחשוב שבתכנית ריאליטי כמו "האח הגדול" זהות המנצח נקבעת על ידי הקהל בלבד.
בכל עונות האח הגדול זהות המנצח נקבעה על ידי הבמאי והעורך הראשי. פשוט זק ידע לעדן את זה..ולא להיות שקוף כמו עוז..

וציינת את דרור ולינור כזבלונים..
הפרקטיקה הזו שמעלים טענה כנגד מישהו (בחירותיו של ג'וזי: יהודה, רונית איילון) ואז עולה טענה שכנגד (לינור ודרור) זו פרקטיקה שבעיקר גורמת להסתת הדיון מג'וזי עצמו..

אז אם להתייחס לטענתך..
אז דרור ולינור - הם הרבה הרבה פחות זיבלונים מיהודה ורונית בעיני.. (אבל שוב.. הכל בעיני המתבונן..)
במדרג הזיבלונות בראש הפרמידה עומדים: איילון, רונית ויהודה.. הם משאירים לדרור ולינור אבק...
הכל סובייקטיבי..כמו תמיד.

אבל עזבי...תודה לאל התכנית נגמרה...הריאליטי האמיתי (ערוצי החדשות) מונח לפננו..והוא הרבה יותר מעניין מהתכנית הבזיונית הזו..שאחת המסקנות לגביה ברורה - לא לקחת אותה יותר מידי ברצינות..

נערך לאחרונה ב:

SNIPES

Well-known member
והבחילה היא בעיקר על גל שמכרה את "אח שלה מגיל 7" ציטוט שלה ואת קארין אחותה - גם ציטוט שלה. לאנשים שהיא מכירה פחות מחודש, ובטח לאחד שלא הפסיק לכלך על "אח שלה" ומירר לו את העונה.
איך היא בדיוק ״מכרה״ אותו? בזה שהיא העזה להתחבר גם לאנשים אחרים או נכנסה לזוגיות בבית?
אם ככה אז על אותו משקל אפשר להגיד שג׳וזי מכר אותה פי כמה שהתחבר ליהודה.
לעניין קארין אני אפילו לא אתייחס, אם יש מישהי מביניהן ש״מכרה״ את השניה מהרגע הראשון זו בטח לא גל.

ariela1612

Well-known member
איך היא בדיוק ״מכרה״ אותו? בזה שהיא העזה להתחבר גם לאנשים אחרים או נכנסה לזוגיות בבית?
אם ככה אז על אותו משקל אפשר להגיד שג׳וזי מכר אותה פי כמה שהתחבר ליהודה.
לעניין קארין אני אפילו לא אתייחס, אם יש מישהי מביניהן ש״מכרה״ את השניה מהרגע הראשון זו בטח לא גל.
לא דיברתי על ההתחברות בבית האח (שם אין לי טענה אחת עליה דווקא בבית היא הגנה על ג'וזי והוא עליה), דווקא התאכזבתי מגל של הבחוץ מאוד אפילו, עד אז אהבתי אותה, אבל משהו בחיבור לדרור וההשפעות שלו כנראה עושה משהו לאנשים.
ובעיקר אני מדברת על המשפט המפורסם שלה שאגב היא אמרה אותו בלייב לדרור שמהרגע הזה היא באמת ירדה לי מהעיינים ויש שיגידו שהיא ילדה קטנה שפולטת שטויות, אני תמיד תפסתי ממנה כבוגרת. היא יודעת בדיוק מה ההשפעה שלה שהיא אומרת משפט כזה בטח שאת כוכבת רשת עם חצי מיליון עוקבים, אז כן זה מבחינתי למכור את "אח שלה"- חבל :-/
ושוב אין לי ספק שעוד נראה את כולם מסתחבקים מתישהו.

ziniozi

Well-known member
למה מוזר בטח רוצה שקט עם הילדים שלו הרי לא נראה לי שרמי בא לתוכנית בשביל 15 דקות תהילה
גם משלים חוסרים עם הילדים כמובן, וגם בטוח אמרו לו שהחיבור ללינור עשה לו נזק... וחוץ ממנה אף אחד לא ממש עניין אותו שם, כך ש...
אולי הוא מדבר עם ליאור ותום בטלפון, ולא נפגש פנים אל פנים.
תמיד יכול להיות שהוא ראה את הפרקים שהוא התנהג כמו מטורף בהתקף קנאה, ופשוט מתבייש לצאת מהבית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה