** שרשור עדכונים,קישורים ועוד..... **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא הבנתי,חשבתם שאם נגמרה העונה אז מותר לעבור על חוקי הפורום ולרדת לגופו של גולש ?
אז אני אבהיר לכם כי נראה לי שהבנתם לא נכון - לא!

אני אבהיר שוב גם שכל גולש רשאי לכתוב את דעתו על הדיירים מבלי להיות מותקף!

שיהיה לכם שבוע נפלא |4U|

ariela1612

Well-known member
לא הבנתי,חשבתם שאם נגמרה העונה אז מותר לעבור על חוקי הפורום ולרדת לגופו של גולש ?
אז אני אבהיר לכם כי נראה לי שהבנתם לא נכון - לא!

אני אבהיר שוב גם שכל גולש רשאי לכתוב את דעתו על הדיירים מבלי להיות מותקף!

שיהיה לכם שבוע נפלא |4U|
את מתכוונת אליי? :unsure: כי אני אשמח לדעת איפה בתגובה שלי ירדתי לגופו של גולש כלשהו?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
את מתכוונת אליי? :unsure: כי אני אשמח לדעת איפה בתגובה שלי ירדתי לגופו של גולש כלשהו?
2 דברים-
1. התכוונתי לכולם (אני בטוחה שת יכולה לראות מי כן ירד לגופו של גולש ומי לא)
2. לא ראיתי תגובה שלך שתקפה גולשים
3. אין
:)

SNIPES

Well-known member
לא דיברתי על ההתחברות בבית האח (שם אין לי טענה אחת עליה דווקא בבית היא הגנה על ג'וזי והוא עליה), דווקא התאכזבתי מגל של הבחוץ מאוד אפילו, עד אז אהבתי אותה, אבל משהו בחיבור לדרור וההשפעות שלו כנראה עושה משהו לאנשים.
ובעיקר אני מדברת על המשפט המפורסם שלה שאגב היא אמרה אותו בלייב לדרור שמהרגע הזה היא באמת ירדה לי מהעיינים ויש שיגידו שהיא ילדה קטנה שפולטת שטויות, אני תמיד תפסתי ממנה כבוגרת. היא יודעת בדיוק מה ההשפעה שלה שהיא אומרת משפט כזה בטח שאת כוכבת רשת עם חצי מיליון עוקבים, אז כן זה מבחינתי למכור את "אח שלה"- חבל :-/
ושוב אין לי ספק שעוד נראה את כולם מסתחבקים מתישהו.
הטענה היחידה שלי לגל בכל העניין זה שהיא באמת ראתה את ג׳וזי כ״אח שלה״, פה הטעות שלה, כשהוא מבחינתו מיהר למכור אותה בשניה הראשונה שקארין הסתכלה לכיוון שלו, ולהשמיע לה שהיא ״מקנאה בה״ בלי לדעת מה נאמר בשיחה ביניהן בכלל, אחרי שהיא הרימה לו בטירוף בחזרה שלה לבית. אח שלה הוא בטח לא היה, בספק אם חבר.
אבל זה שלך וזה לגיטימי, גם אותי מגעיל לראות את ג׳וזי מסתחבק עם יהודה בחוץ, אז אני יכולה להבין את ההרגשה.

katy2022

Well-known member
הטענה היחידה שלי לגל בכל העניין זה שהיא באמת ראתה את ג׳וזי כ״אח שלה״, פה הטעות שלה, כשהוא מבחינתו מיהר למכור אותה בשניה הראשונה שקארין הסתכלה לכיוון שלו, ולהשמיע לה שהיא ״מקנאה בה״ בלי לדעת מה נאמר בשיחה ביניהן בכלל, אחרי שהיא הרימה לו בטירוף בחזרה שלה לבית. אח שלה הוא בטח לא היה, בספק אם חבר.
אבל זה שלך וזה לגיטימי, גם אותי מגעיל לראות את ג׳וזי מסתחבק עם יהודה בחוץ, אז אני יכולה להבין את ההרגשה.
״אחים״ 🙄🙄.... מכירים מהביצה מאירועים מתוקשרים ומנתניה.... אם היו כאלה אחים היו נפגשים מאז היציאה ומתעדים כמו שמתעדים כל מפגש...״אחים״🙄🙄

ariela1612

Well-known member
ואני חושבת להפך זה בסדר גמור, כל אחד רואה את הדברים בצורה שונה
אני לא אהבתי את ההתנהגות שלה מחוץ לבית וזה לגמרי שלי

ariela1612

Well-known member
״אחים״ 🙄🙄.... מכירים מהביצה מאירועים מתוקשרים ומנתניה.... אם היו כאלה אחים היו נפגשים מאז היציאה ומתעדים כמו שמתעדים כל מפגש...״אחים״🙄🙄
"ג'וזי אח שלי מגיל 7, מה שלא יקרה בבית אנחנו נשאר בקשר גם בחוץ" זה היא אמרה בשיחה עם יהודה באותו ערב של הנעלמים

Aye123

Well-known member
"ג'וזי אח שלי מגיל 7, מה שלא יקרה בבית אנחנו נשאר בקשר גם בחוץ" זה היא אמרה בשיחה עם יהודה באותו ערב של הנעלמים
היא הגנה עליו גם בחוץ בראיון ברדיו שדיברו על הורדת העוקב. המשפט הזה שנאמר לפני הגמר היה מיותר כן- אני אמרתי את זה גם אז. מזכירה שגם בן זוגה תום היה בגמר והיא עדיין אמרה את המשפט הזה אז זה לא רק כלפי ג׳וזי ושוב- לדעתי היה מיותר, היא סתרה את עצמה באותו יום לא מעט. היא לא מושלמת, גם היא לפעמים אומרת שטויות או אובר דרמטית . וזה לא משנה הגיל, אף אחד מאיתנו לא חף מטעויות. אם נשים את זה בצד היא הייתה חברה מאוד טובה לאורך כל הדרך. אני מבינה שאת אוהבת את ג׳וזי ויחד עם זאת כל דבר שכתבת עליה אני יכולה לומר גם על ג׳וזי לגבי התוכנית.. גם הוא אמר שגל אחותו הקטנה ושהוא תמיד ישמור עליה ועדיין כשרצה לעודד את קארין בחר להגיד על גל קנאית בזמן שהיא הייתה שיא העדינה עם קארין וממש ניסתה לא לפגוע בה. הוא התרחק ממנה בשניה בתחילת העונה והתקרב לקארין וכו וכו
לגבי הבחוץ ג׳וזי לא היה בסיטואציה הפוכה שהוא בחוץ וגל (ויהודה למשל) בגמר בשביל שנוכל לדעת האם היה מפרגן לאחותו לזכייה או בוחר לתמוך בחבר שלו מבית האח ולכן לגבי הבחוץ לא ניתן לדעת. כשכן שאלו אותה על ג׳וזי בראיונות לפחות ממה שאני שמעתי, היא ענתה יפה ופירגנה לו.. וגם בפעמים שחזרה לבית האח כולל משימת בית המשפט. ומאיפה אתם יודעים מה קורה בחוץ??? אם גל היתה בקשר איתו מאז הגמר או לא.. אפשר להגיד עליה הרבה - חברה היא יודעת להיות היא מאוד נאמנה לחברים שלה והיא לא יכולה להיות ברע עם אנשים שהיא אוהבת.

זה כזה לא רלונטי כבר כל ההתעסקות בזה ובכלל כל ההשוואות.. כולם בחוץ וטוב להם. כשהדברים קצת ירגעו אני בטוחה שהם יתראו

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member

זה כזה לא רלונטי כבר כל ההתעסקות בזה ובכלל כל ההשוואות.. כולם בחוץ וטוב להם. כשהדברים קצת ירגעו אני בטוחה שהם יתראו
מסכימה לגבי המשפט הזה. בדיוק העלו היום פאפרצי עם ג'וזי בפנאי פלוס ושאלו אותו אם הוא כבר דיבר עם אנשים מהבית והוא אמר לאט לאט שהוא עבר חוויה קשה שם מבחינה רגשית, וכל יום שעובר הוא מתאושש יותר ויותר.
אז מאמינה שגל והוא עוד ידברו יש דברים יותר חזקים מהבית.
ובלי קשר היום הוא צילם קמפיין למאניה ג'ינס איזה חתיך אמאלה :love:

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מסכימה לגבי המשפט הזה. בדיוק העלו היום פאפרצי עם ג'וזי בפנאי פלוס ושאלו אותו אם הוא כבר דיבר עם אנשים מהבית והוא אמר לאט לאט שהוא עבר חוויה קשה שם מבחינה רגשית, וכל יום שעובר הוא מתאושש יותר ויותר.
אז מאמינה שגל והוא עוד ידברו יש דברים יותר חזקים מהבית.
ובלי קשר היום הוא צילם קמפיין למאניה ג'ינס איזה חתיך אמאלה :love:
הוא אמר גם שהוא עוד ככה שבוע וחצי הולך לתקלט במיאמי ואז דובאי ואז מיקונוס

מצב
הנושא נעול.
למעלה