** שרשור עדכונים,קישורים ועוד..... **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
מיכל מנור גם נראה לי שם ובדרך כלל היא מעלה כל פיפס לסטורי ועכשיו אין כלום :sneaky:

חבל ציפיתי ממנה ליותר :-P:

Aye123

Well-known member
הסטורי האחרון של תום (ההיכרות של אורן ומלי חחחחחחחח 😂)
כן אמא של תום שם, גם המשפחה של גל

ובהזדמנות זו, סטורי של מור אחות של גל רק כי זה היה ממש חמוד.
*עריכה- גם עם ג׳וזף*
C773D8DA-43D3-4809-BF1A-827D8B80C059.jpeg 2A54AD85-A8D1-4832-B8F2-F883EBA8F8A8.jpeg

ziniozi

Well-known member
הסטורי האחרון של תום (ההיכרות של אורן ומלי חחחחחחחח 😂)
כן אמא של תום שם, גם המשפחה של גל

ובהזדמנות זו, סטורי של מור אחות של גל רק כי זה היה ממש חמוד.
גל ואחותה - זה נראה כמו תמונה לפני ואחרי שיפוצים קוסמטיים :ROFLMAO:

נערך לאחרונה ב:

DontHateTheGame

Well-known member
בסופו של דבר, תזכרו שיש מרוויח אחד בתוכנית הזאת והוא העורך הראשי או כמו שרמי ורד כינה אותו "האח הלא כל כך גדול". הוא צוחק ומשחק ברגשות המתמודדים והצופים ואחרי שנגמרת התוכנית, הצופים שוכחים כמה כעסו והבטיחו לעצמם לא ליפול בפח המתוסרט שלו שוב וממשיכים לראות עוד עונה, כי אין באמת מה לראות בטלוויזיה הישראלית חוץ מחדשות ותוכניות בישול ו מה עם המתמודדים?
מה יש להם לעשות? לצאת מושפלים? הם משחקים את המשחק, אומרים תודה על ה"חוויה", באים ומתרפסים בפני רועי עוז (גל: "אני חולה על הקול שלך") ומצלמים עוד סטורי לאוסף הזכרונות שלהם כולל אלה שיצאו מתנשאים/מעצבנים (גל ומור), אלימים/אגרסיביים (יהודה, רמי ודייויד), גזענים (בגדדי ודייויד), בכיינים ופלקטים (תום וזהבה) ועוד שלל תכונות מקסימות שמייצרות תוכנית בידור מהזן הנחות ביותר שאנחנו כצופים בוחרים בכל פעם להישאב לתוכה.
אז לפני שמתחילה עוד עונה, תנשמו עמוק, תזכרו לא לקחת ללב, כי הרוב מתוסרט ומתוזמן כולל מה שרוב הצופים חושבים שלא (בקשת הסליחה של אמא של ג'וזי, הסילוק של יהודה, כיסוי הארנב והבכי על הציפורניים המלוכלכות של אורן אסידו, ההתאהבות של קארין ביהודה או של נועה בג'וזי וכדומה).
מומלץ לראות את הסדרה החדשה "סודות הריאליטי" בערוץ E, זה פוקח את העיניים לגבי מה אמיתי ומה לא...
לילה טוב😉
Capture+_2021-04-11-23-58-55.png

ziniozi

Well-known member
בסופו של דבר, תזכרו שיש מרוויח אחד בתוכנית הזאת והוא העורך הראשי או כמו שרמי ורד כינה אותו "האח הלא כל כך גדול". הוא צוחק ומשחק ברגשות המתמודדים והצופים ואחרי שנגמרת התוכנית, הצופים שוכחים כמה כעסו והבטיחו לעצמם לא ליפול בפח המתוסרט שלו שוב וממשיכים לראות עוד עונה, כי אין באמת מה לראות בטלוויזיה הישראלית חוץ מחדשות ותוכניות בישול ו מה עם המתמודדים?
מה יש להם לעשות? לצאת מושפלים? הם משחקים את המשחק, אומרים תודה על ה"חוויה", באים ומתרפסים בפני רועי עוז (גל: "אני חולה על הקול שלך") ומצלמים עוד סטורי לאוסף הזכרונות שלהם כולל אלה שיצאו מתנשאים/מעצבנים (גל ומור), אלימים/אגרסיביים (יהודה, רמי ודייויד), גזענים (בגדדי ודייויד), בכיינים ופלקטים (תום וזהבה) ועוד שלל תכונות מקסימות שמייצרות תוכנית בידור מהזן הנחות ביותר שאנחנו כצופים בוחרים בכל פעם להישאב לתוכה.
כולם צבועים, כולם לקקנים, כולם מלקטי פירורים, אבל אחת עלתה על כולנה - סליחה אבל גל... עוררה סלידה בפנים, מעוררת סלידה בחוץ. כל מה שהיא עושה צורם לי, שקוף לי:
העלתה תמונה ליומולדת של קארין - התחת שלה מככב.
תמונה מחובקת עם רועי עוז - כן, אנחנו מאמינים שראית איך העלים אותך בפרקים ובלייב ושאת מטורפת עליו, יאללהההה
תמונה מחובקת עם איילון - בעעע
צמודה לזהבה כל הלילה - ידעה מההתחלה איפה מרוחה החמאה
אפילו החולצת פיג'מה במימון דלתא שבחרה ללבוש (שוב)

נמרה דרקונית

Well-known member
כ
כולם צבועים, כולם לקקנים, כולם מלקטי פירורים, אבל אחת עלתה על כולנה - סליחה אבל גל... עוררה סלידה בפנים, מעוררת סלידה בחוץ. כל מה שהיא עושה צורם לי, שקוף לי:
העלתה תמונה ליומולדת של קארין - התחת שלה מככב.
תמונה מחובקת עם רועי עוז - כן, אנחנו מאמינים שראית איך העלים אותך בפרקים ובלייב ושאת מטורפת עליו, יאללהההה
תמונה מחובקת עם איילון - בעעע
צמודה לזהבה כל הלילה - ידעה מההתחלה איפה מרוחה החמאה
אפילו החולצת פיג'מה במימון דלתא שבחרה ללבוש (שוב)
ן לא הבנתי למה בחרה ללבוש את חולצת הפיג'מה למסיבת סיום ..מביך וממוחזר..

Aye123

Well-known member
המשפחות מתערבבות...
אורן עם מירה אמא של גל. הוא פשוט מתוווק ברמותתתת

ולינור רוקדת עם בן (הבן של זהבה, אחיה למחצה של גל חחחח) 👀😉

ACA78D79-32D0-4620-8FA2-F8F4B9C611F1.jpg 02ED2FC6-EAEF-48DD-B8B8-F83538D30538.jpg

Aye123

Well-known member
גל לא זזה מזהבה כל הערב, מעריצה מס׳ 1 😂

8F24D998-A04C-4547-9AE9-883028742CA2.jpg 2D04807D-403E-472F-BB0A-F32ADCC74227.jpg

ולסיום- קארין ודיוויד האיחוד המרגש 😂
לילה טוב

40C96B74-8F97-47D9-8672-7DC23AF9D79D.jpg

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member

ziniozi

Well-known member
ראיתם את הפוסט שיימינג שעשו למסעדת פופה? הפוסט מספר על עקיצה, שחייבו אנשים ב-6000 ש"ח ונתנו שירות גרוע, מנות קטנות, מחירים מעבר למצוין בתפריט וכו' וכו'.
מתחבר לי לאופי המעפן של אוסידו, אין פה הפתעות.

Aye123

Well-known member
ראיתם את הפוסט שיימינג שעשו למסעדת פופה? הפוסט מספר על עקיצה, שחייבו אנשים ב-6000 ש"ח ונתנו שירות גרוע, מנות קטנות, מחירים מעבר למצוין בתפריט וכו' וכו'.
מתחבר לי לאופי המעפן של אוסידו, אין פה הפתעות.
קודם כל- ממש לא מתחבר לאופי של אורן, ההפך הוא הנכון. ואם דבר כזה היה קורה היה הרבה יותר מפוסט אחד בעיקר כשאורן דמות ציבורית. ודבר אחרון אני מתקשה מאוד להאמין שאורן היה מסכן את שמו בצורה כזו

מצב
הנושא נעול.
למעלה