** שרשור עדכונים,קישורים ועוד..... **

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
אני קורא עכשיו בעיתון שהעונה הקרובה
תהיה עונת אולסטארס כלומר דיירים מעונות קודמות
וטהוניה הייתה בפגישה.
נראה לי מאוד לא הוגן להכניס שוב לבית
דיירים שכבר זכו.
חסרים דיירים שלא זכו?
והלוואי ושני תיכנס שוב 🙏
נחמד, יכול להיות דווקא מעניין.

yoni564712

Well-known member
וטהוניה הייתה בפגישה.
דיירים שכבר זכו.
חסרים דיירים שלא זכו?
והלוואי ושני תיכנס שוב 🙏
דווקא מעניין

ראש גזר 6789809896

Well-known member
וטהוניה הייתה בפגישה.
דיירים שכבר זכו.
חסרים דיירים שלא זכו?
והלוואי ושני תיכנס שוב 🙏
שיכניסו את זהבה שוב היא ליהוק מעולה אולי היא תקבל עוד מיליון

בסדר555

Well-known member
וטהוניה הייתה בפגישה.
דיירים שכבר זכו.
חסרים דיירים שלא זכו?
והלוואי ושני תיכנס שוב 🙏
לא למדו מהמירוץ למיליון אולסטארס
זה נחמד רק לפרק הפתיחה אחרי זה זה חוזר על עצמו ומשעמם
מיוחד בפורמט כזה, יבואו יותר מוכנים מסלבים רגילים

מאז שנגמר האח הגדול רשת לא מצליחה לגרד את ה10 אחוז רייטינג, אם לא יצליחו גם להביא רייטינג בעונה של האח אפשר לסגור את הערוץ

ariela1612

Well-known member
נועם מהעונה הקודמת רמזה באיזה סטורי שאולי היא נכנסת לעונה החדשה

TalBrit

Well-known member
רמי כתב בטוויטר שהחברה נפרדה ממנו בגלל מה שהיה עם לינור ולכן הוא לא בקשר איתה.

Aye123

Well-known member
רמי כתב בטוויטר שהחברה נפרדה ממנו בגלל מה שהיה עם לינור ולכן הוא לא בקשר איתה.
הם מנסים לשקם את הקשר לדבריו.
קצת כאב לי על לינור עם מה שכתב, כמה היא הרימה לו בחוץ ..
יש להודות ולכתוב שהקרבה הייתה מעבר לידידות
ויש לכתוב ״מאז התוכנית לא הייתי בקשר עם לינור למעט כמה סמסים כי ברור לי שמה שהיה שם חרג מידידות וראבק לא הגיל ולא שום דבר אחר מתחבר פה הגיונית ואני מאוהב בחברה שלי אז מה הטעם?״

(הוא ציין שצפה בכמה פרקים)

TalBrit

Well-known member
ויש לכתוב ״מאז התוכנית לא הייתי בקשר עם לינור למעט כמה סמסים כי ברור לי שמה שהיה שם חרג מידידות וראבק לא הגיל ולא שום דבר אחר מתחבר פה הגיונית ואני מאוהב בחברה שלי אז מה הטעם?״

כואב לי גם על לינור אבל זה היה צפוי. חולה על רמי, היה ברור לגמרי שהקשר הזה הוא ניצול.
ואין שום קשר לעריכה, ככה הם היו בדיוק גם בלייב ברמה שקיוויתי שלינור תודח כדי שלא אצטרך להמשיך לראות את זה. פשוט חברות לא תקינה.
אה כן וקארין צדקה. 🙄

merilue

Well-known member

בקטע עם לינור הוא יצא הכי גועל נפש.
זה הזוי שהוא באמת האמין שאף אחד לא ראה ולא שמע את היחסים שלו עם לינור באח.
הוא באמת חושב שאנשים אידיוטים.
אני זוכרת איך הוא יצא על ליאור שרק העז לרמוז לו שזה נראה מעבר לידידות.
הוא מהאנשים שדוגלים בשיטת ה
deny deny
deny
הוא יצא אידיוט בעניין איתה גם בבית וגם בחוץ .

mariamma 86

Well-known member
יש להגיד שלינור הודחה בגללו. בשביל ללבן את שמו. היו שם יחסים לא בריאים משני הצדדים. מצידו אפילו היה יחס חולני. אם באמת החברה נפרדה ממנו כל הכבוד לה. עשתה בשכל

yoni564712

Well-known member
פחדן,
כפוי טובה.
חבל, רמי.
אין בעיה שזה מה שאתה חושב אבל מה אתה מפרסם על זה פוסט, מה אתה ילד בן 15? סוג של להשליך חרא על לינור שרק הרימה לו מאז שהודחה, ועוד הודחה בגללו ובשבילו.

רק חסר שיתחיל לעקוב אחרי קארין וזהו.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
פחדן,
כפוי טובה.
חבל, רמי.
אין בעיה שזה מה שאתה חושב אבל מה אתה מפרסם על זה פוסט, מה אתה ילד בן 15? סוג של להשליך חרא על לינור שרק הרימה לו מאז שהודחה, ועוד הודחה בגללו ובשבילו.

רק חסר שיתחיל לעקוב אחרי קארין וזהו.
דווקא אני חושב שהוא אחלה גבר.
שקיפות 100 %, כנראה נמאס לו מכל הבלבולי שכל של כולם שמדברים בשבילו.

yoni564712

Well-known member
גם אם נעזוב את כל העניין לגבי לינור,
הוא במילים אחרות מתחנן ציבורית לאקסית שלו לחזור אליו.
זה לא הציוץ הראשון שלו בנושא.
זה קצת מביך.

אם היחידה שאכפת לו מדעתה זאת אותה אקסית, אין לו שום סיבה לפרסם ציוצים ציבוריים כאלה. את אותם הדברים הוא יכול לומר לה בפרטיות. על אחת כמה וכמה כשיש עוד אישה בעסק שבכל פעם שמתראיינת, מדברת עליו טוב, כאילו שלא קרה בינהם שום דבר רע מאז שהתוכנית נגמרה כדי שאף אחד לא יחטט יותר מדי.

עכשיו דבריו הפכו לאייטם, האייטם הזה יגרור עוד תגובות.
אם נמאס לו מכל הבלבולי שכל של כולם שמדברים, עכשיו ידברו הרבה יותר.

שרי48

Active member
אם היחידה שאכפת לו מדעתה זאת אותה אקסית, אין לו שום סיבה לפרסם ציוצים ציבוריים כאלה. את אותם הדברים הוא יכול לומר לה בפרטיות.
לגבי רמי, שאני מאד אוהבת. הקשר ההדוק והצמוד מדי (תרתי משמע) שלו עם לינור הפריע לי רק בגלל שהיתה לו מישהי בבית, שהיא ומקורביה חזו בזה ובטוח לא אהבו את מה שראו. באופן טבעי התגובה הראשונה של לימור, החברה מהבית, היתה לנתק קשר עם רמי, בגלל הפדיחה הזאת. אני מניחה שרמי התפכח, הבין שהוא עשה טעות, ניסה לחזור לחברתו והתנאי שלה היה - ניתוק כל קשר עם לינור. אני מבינה אותה וכניראה שגם רמי מבין, ולכן נכנע לדרישה הזאת. הסיבה שהוא גם מפרסם ציוצים בנושא, כמו שהוא פגע בלימור בפומבי, הוא גם מפייס אותה בפומבי. הציוצים האלה מרימים לה, מסבירים למשפחתה וחבריה איך ולמה היא בכל זאת נשארת איתו. זו דעתי.
ב-TMI פורסם שרמי ורד חזר לחברתו, אז ניראה שזה הסיפור.
https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-832749
לגבי לינור, אני באמת מרחמת עליה. אני חושבת שהיא התאהבה ברמי, נהגה בחופשיות מעבר למה שהמצב איפשר, ולכן הפסידה בסופו של דבר הכל. היא ורמי יכלו להישאר ידידים טובים, אם רק היו מתנהגים בהתאם ומבינים שככה לא מתנהגים ידידים, מה עוד כשלאחד מהם יש קשר מחייב בחוץ. על הטעות הזאת לינור משלמת את מלוא המחיר ואני מאמינה שגם רמי היה שמח להישאר איתה בקשר כלשהו, אבל זה בלתי אפשרי כעת. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אז גם רמי משלם מחיר על הטעות שהוא עשה.
לגבי עצמי - חבל לי שגם לינור וגם רמי, שהיו יכולים להיות חברים טובים הפסידו אחד את השנייה בגלל שלא הצליחו לשלוט ברגשותיהם ונסחפו. אני מבינה לליבם, ולא שופטת אותם. הם אנשים חמים, ייצריים ואמיתיים ולא הצליחו להתגבר על רגשותיהם בזמן אמת.
ממשיכה לאהוב את שניהם.

yoni564712

Well-known member
לגבי רמי, שאני מאד אוהבת. הקשר ההדוק והצמוד מדי (תרתי משמע) שלו עם לינור הפריע לי רק בגלל שהיתה לו מישהי בבית, שהיא ומקורביה חזו בזה ובטוח לא אהבו את מה שראו. באופן טבעי התגובה הראשונה של לימור, החברה מהבית, היתה לנתק קשר עם רמי, בגלל הפדיחה הזאת. אני מניחה שרמי התפכח, הבין שהוא עשה טעות, ניסה לחזור לחברתו והתנאי שלה היה - ניתוק כל קשר עם לינור. אני מבינה אותה וכניראה שגם רמי מבין, ולכן נכנע לדרישה הזאת. הסיבה שהוא גם מפרסם ציוצים בנושא, כמו שהוא פגע בלימור בפומבי, הוא גם מפייס אותה בפומבי. הציוצים האלה מרימים לה, מסבירים למשפחתה וחבריה איך ולמה היא בכל זאת נשארת איתו. זו דעתי.
ב-TMI פורסם שרמי ורד חזר לחברתו, אז ניראה שזה הסיפור.
https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-832749
לגבי לינור, אני באמת מרחמת עליה. אני חושבת שהיא התאהבה ברמי, נהגה בחופשיות מעבר למה שהמצב איפשר, ולכן הפסידה בסופו של דבר הכל. היא ורמי יכלו להישאר ידידים טובים, אם רק היו מתנהגים בהתאם ומבינים שככה לא מתנהגים ידידים, מה עוד כשלאחד מהם יש קשר מחייב בחוץ. על הטעות הזאת לינור משלמת את מלוא המחיר ואני מאמינה שגם רמי היה שמח להישאר איתה בקשר כלשהו, אבל זה בלתי אפשרי כעת. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אז גם רמי משלם מחיר על הטעות שהוא עשה.
לגבי עצמי - חבל לי שגם לינור וגם רמי, שהיו יכולים להיות חברים טובים הפסידו אחד את השנייה בגלל שלא הצליחו לשלוט ברגשותיהם ונסחפו. אני מבינה לליבם, ולא שופטת אותם. הם אנשים חמים, ייצריים ואמיתיים ולא הצליחו להתגבר על רגשותיהם בזמן אמת.
ממשיכה לאהוב את שניהם.
אם לומר את האמת,
מנקודת מבטה של לימור, אני די משוכנע שהיא הייתה יכולה להתגבר על הקרבה הפיזית של לינור ורמי, במיוחד שגם באמת לא קרה שום דבר מיני מעבר לחיבוקים כאלה ואחרים.
אבל לסצנות הקנאיות שלו כלפי הקשר שלה עם יהודה ואז עם דניאל, זאת כבר נורה אדומה לכל בת זוג פוטנציאלית לרמי באשר היא. וזה, לא קשור ללינור. זה 100% הוא.

שרי48

Active member
באמת לא קרה שום דבר מיני מעבר לחיבוקים כאלה ואחרים.
אני אישית לא הייתי מסכימה שבן זוגי יתחבק חיבוקים כאלה ואחרים עם אף אחת אחרת. וזה היה הרבה יותר מזה, לשכב תחת אותה שמיכה, צמודים צמודים, נשיקות בצואר, דיבורים על סקס וחיבוקים לאין סוף. זה מה שראינו. אני בקלות יכולה להאמין שהיה גם מעבר לזה. צריך לאהוב מאד מאד כדי לקבל ולסלוח על המעשים האלה שנעשו מו כל דיירי הבית ושאר עם ישראל - צופי "האח הגדול". אני מקוה שללימור יש אהבה כזאת ענקית והם יתגברו על המשבר הזה.

yoni564712

Well-known member
אני אישית לא הייתי מסכימה שבן זוגי יתחבק חיבוקים כאלה ואחרים עם אף אחת אחרת. וזה היה הרבה יותר מזה, לשכב תחת אותה שמיכה, צמודים צמודים, נשיקות בצואר, דיבורים על סקס וחיבוקים לאין סוף. זה מה שראינו. אני בקלות יכולה להאמין שהיה גם מעבר לזה. צריך לאהוב מאד מאד כדי לקבל ולסלוח על המעשים האלה שנעשו מו כל דיירי הבית ושאר עם ישראל - צופי "האח הגדול". אני מקוה שללימור יש אהבה כזאת ענקית והם יתגברו על המשבר הזה.
מבין, מקבל.
יחד עם זאת, ללא קשר ללימור, כל בת זוג פוטנציאלית עתידית שראתה האח הגדול או לכל הפחות, את סצנות הקנאה ללינור לאור יחסיה עם יהודה ודניאל, עלולה לחשוב פעמיים אם כדאי לה להיכנס למערכת יחסים עם רמי.

TalBrit

Well-known member
אם לומר את האמת,
מנקודת מבטה של לימור, אני די משוכנע שהיא הייתה יכולה להתגבר על הקרבה הפיזית של לינור ורמי, במיוחד שגם באמת לא קרה שום דבר מיני מעבר לחיבוקים כאלה ואחרים.
אבל לסצנות הקנאיות שלו כלפי הקשר שלה עם יהודה ואז עם דניאל, זאת כבר נורה אדומה לכל בת זוג פוטנציאלית לרמי באשר היא. וזה, לא קשור ללינור. זה 100% הוא.
אני אישית לא הייתי יכולה להתגבר על זה גם אם אני יודעת שבוודאות זה לא היה רומנטי, כי זה לא מתחשב בי, לא לוקח אותי בחשבון, לא מכבד אותי, וגם באמת לא בסדר כלפי לינור.
בשתיהן הוא לא התחשב.

הסצנות על יהודה, טוב, יותר אני לא חושבת שזה היה מקנאה. יהודה באמת אמר עליה דברים נוראיים שגם לא התנצל עליהם.
עם דניאל- לא תקין בעליל.

TalBrit

Well-known member
מה גבר בזה?
להתבכיין שמדברים עליך אחרי שיצאת מבית האח הגדול? שלא ידברו עליו ועל לינור אחרי שזה 90% מה שהוא הראה בבית?
הוא אחלה גבר בהכל חוץ מבסיטואציית לינור.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מה גבר בזה?
להתבכיין שמדברים עליך אחרי שיצאת מבית האח הגדול? שלא ידברו עליו ועל לינור אחרי שזה 90% מה שהוא הראה בבית?
הוא אחלה גבר בהכל חוץ מבסיטואציית לינור.
כנראה שכואב לו הסיטואציה אפשר להבין אותו או לא ואם לא אז שיפנה לדוקטור שקשוקה הצרפתי המומחה של הבית גוסף וחלוק הנמר

מצב
הנושא נעול.
למעלה