** שרשור עדכונים,קישורים ועוד..... **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
פחדן,
כפוי טובה.
חבל, רמי.
אין בעיה שזה מה שאתה חושב אבל מה אתה מפרסם על זה פוסט, מה אתה ילד בן 15? סוג של להשליך חרא על לינור שרק הרימה לו מאז שהודחה, ועוד הודחה בגללו ובשבילו.

רק חסר שיתחיל לעקוב אחרי קארין וזהו.
סוף סוף רמי ברגע של התפכחות ולמרות שג'וזי וגם ליאור אמרו לו את זה בתוך הבית, הוא בחר ללכלך עליהם ולרדת עליהם בצורה אכזרית. אהבתי בין הציוצים שהוא ירד על האח הגדול(רועי עוז הפח), ואכן הקשר עם לינור לא עשה לו טוב, היא כן השפיעה עליו לרעה בבית וכן הרעילה אותו בכל מיני סיטואציות, אבל האשם העיקרי זה הוא ורק הוא!! וההתנהגות שלו ללינור לא יפה, למרות שאני לגמרי יכולה להבין אותו (מי שהכי נפגע כאן זה הוא מבין שניהם) מאחלת לו ולכל מי שיצא מהבית וכן גם ליהודה שישקמו את חייהם בצורה הטובה ביותר.
ואמן שלרמי יהיו עוד רגעים של דוגריות והוא יצייץ את כל השיט של רועי עוז!

yoni564712

Well-known member
סוף סוף רמי ברגע של התפכחות ולמרות שג'וזי וגם ליאור אמרו לו את זה בתוך הבית, הוא בחר ללכלך עליהם ולרדת עליהם בצורה אכזרית. אהבתי בין הציוצים שהוא ירד על האח הגדול(רועי עוז הפח), ואכן הקשר עם לינור לא עשה לו טוב, היא כן השפיעה עליו לרעה בבית וכן הרעילה אותו בכל מיני סיטואציות, אבל האשם העיקרי זה הוא ורק הוא!! וההתנהגות שלו ללינור לא יפה, למרות שאני לגמרי יכולה להבין אותו (מי שהכי נפגע כאן זה הוא מבין שניהם) מאחלת לו ולכל מי שיצא מהבית וכן גם ליהודה שישקמו את חייהם בצורה הטובה ביותר.
ואמן שלרמי יהיו עוד רגעים של דוגריות והוא יצייץ את כל השיט של רועי עוז!
זה כי אני אישית חושב שבכל פעם שהנושא הזה עלה בחדרי חדרים, עבדו גם עליו וגם על לינור שהכל בסדר ושהכל מצטייר החוצה כפי שהם רוצים שזה יצטייר החוצה.
רצו סוג של אורנה-דן 2021.

ariela1612

Well-known member
זה כי אני אישית חושב שבכל פעם שהנושא הזה עלה בחדרי חדרים, עבדו גם עליו וגם על לינור שהכל בסדר ושהכל מצטייר החוצה כפי שהם רוצים שזה יצטייר החוצה.
יכול להיות רועי עוז פח ואני לגמרי לא אתפלא, בגלל זה אני מתה שרמי יוציא החוצה את כל השיט והוא היחיד שיהיה לו את האומץ לעשות את זה

Aye123

Well-known member
יכול להיות רועי עוז פח ואני לגמרי לא אתפלא, בגלל זה אני מתה שרמי יוציא החוצה את כל השיט והוא היחיד שיהיה לו את האומץ לעשות את זה
להוציא את כל השיט אומר להפר הסכם סודיות שזה גם הרבה כסף להפסיד . הוא לא יעשה את זה

TalBrit

Well-known member
אבל בחייאת, כולנו ראינו את זה בלייב נון סטופ. גם כשלא רצינו. לפני שלינור הודחה זה היה כל שנייה רמי ולינור במיטה.
הבנאדם גם לא מאתמול בתעשייה, מה זאת ההיתממות והקורבנות הזאת!
קח אחריות על המעשים שלך!
תתנצל בפני בפני לימור בפומבי, תתנצל בפני לינור בפומבי, חלאס עם הבכיינות! אף אחד לא עשה לו כלום, הוא פשוט התנהג כמו אידיוט. אל מי הוא בא בטענות, אל אנשים שמדברים...?

ariela1612

Well-known member
שאלה: החולצה שג'וזי לובש זו לא החולצה שגל קיבלה במזוודה השניה?
ג'וזי.jpg

willing

Well-known member
היי,
3 דברים

1-רמי-לינור
אין לי שום דרך לשפוט אף אחד מהם. בתור צופה, לא הפריע לי החיבור בינהם. כמו בסרטים, כשיש חיבור בין שניים, משהו בי רצה שיממשו כשיכבו המצלמות.
האקסית של רמי נשמעת אחלה בנאדם. לשיקולה מה שיהיה הלאה.
אז רמי בחר בה ולהגן על התדמית הציבורית והמשפחה הגרעינית שלו. לא רואה מה לא בסדר בזה.
גם אם היה בוחר בלהשאר בקשר או יותר מזה עם לינור, זו חתיכת מחיר. הקהל מדי שיפוטי מכדי שבחירה כזאת תהיה ללא מחיר

אין לי מה לשפוט אותו. אני לא חושבת שהוא יצא שונה מעצמו בתוכנית, כמו שבית האח הגדול שם אנשים במצב נפשי על הקצה. וככה הוא נראה על הקצה.
it is what it is

הוא בחר לנסות לשמור על האקסית? בהצלחה. בהצלחה גם לאקסית בבחירה שנכונה עבורה
את לינור אהבתי בתוכנית. לא מושלמת. אבל בעיני אותנטית.

היצור האנושי האותנטי בעיני לפחות, לא עקבי, לא אחיד, לא נאמן, משתנה, צבוע, אוהב מסור, נאמן, מודע ולא מודע. האם לינור יוצאת דופן?
אני לא חושבת שבהכרח. לטעמי, יש כאלו שהסוו יותר טוב על חוסר העקביות שלהם. לא אכנס לזה עכשיו כי נגמרה העונה. וכי זה כנראה לא מספיק חשוב או רלוונטי

ראיתי לא מעט מהטוב בלינור ורמי. אולי אין לי דרך לבטא את זה ואו להסביר.
זו היתה אהבה מהולה במקומות מוגזמים בהם, אבל החיבור הכי חזק לדעתי העונה. בטוחה שכואב לשניהם ומבינה את זה שיש לשניהם מחיר.
אם הייתי שופטת את רמי זה על הפומביות, מצד שני, הכבוד העצמי זה אחד הדברים הכי "כבדים" בקיום האנושי. יכול להיות שכל הריקושטים עשו את שלהם וזה הכי טוב שיכל.

בהצלחה לכל אחת מהם!

2- הפקה יקרה

אם לשים בצד את הבאסה מהעונה, יש לי כמה טיפים.
תנסו לא לעשות משימות שנתפסות כמתעללות.
למשל, גיא זוארץ בהשרדות מתעלל הרבה
בעיקר בהרעבה וטיזינג אוכל

אם תוכלו בעונה הקרובה, להיות יותר נפש-פרנדלי
ואם תאמתם עם מועמד שלא ראה את אמא שלו, שיתקשרו אחד עם השני, אל תסתירו מהצופים את זה שהמועמד הסכים לזה, או יזם את זה.
זה מתעלל.
בעיקר בצופות או צופים שאכפת להם, או כאלו שיש להם מושג על יחסים לא תקינים עם הורים.

בניגוד למשל לפעמים שתלין או ההוא ששונא את תקווה ואובסס, פגשו את מי שהביעו רצון לפגוש וזה היה הדדי מהצד השני. ואנחנו הצופים ידענו על ההדדיות הזאת.

משתתפי האח שלוקחים חלק ברצון ההפקה להפגיש או להעביר מסר מהורים 'טריגריים' או לא רצויים, ומסתירים את זה מהקהל, זה ממש בעיני-חרא.
ממליצה לכם להפסיק עם זה. זה לא נראה טוב.
לא מציג טוב את ההפקה, ולא מציג טוב את המשתתפים.

3-שווה להביא לעונה הקרובה את הזוג מני ופרלה

נערך לאחרונה ב:

Aye123

Well-known member
ידוע כבר אבל בכל זאת-
היום יש מסיבת סיום מטעם ההפקה ב׳פופה׳ המסעדה של אורן. לגבי אלו שסולקו העונה, לא ברור אם יגיעו או לא (שניהם לא מעניינים אותי אז לא טרחתי לבדוק)

לא יפתיע אותי אם גם רמי לא יגיע..
כל השאר ככל הנראה מגיעים

מצב
הנושא נעול.
למעלה