**שרשור ערב - היום ה46 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

אלזה4

Well-known member
אני קצת מכלילה ,בטוחה שלא לכולן ככה , אבל לא פעם נראה שלנשים הנשואות שנכנסות לתוכנית זה כמו גן עדן...
חופש מהמחוייבות שבחוץ ,הילדים,הבית,הבעל.
אני בטוחה שגם אני עכשיו קצת מכלילה...אבל הנשים הנשואות, האימהות לילדים, שנכנסות לבית האח הגדול..הן נשים/אימהות...מסוג מסוים מאוד..

Aye123

Well-known member
לא ראיתי היום
עד כה הבנתי רק שיהודה קיבל הכי הרבה קולות ,
ידעתי שזה מה שיהיה. שגוזי ימית ודרור יבחרו ביהודה בליינד ושכל השאר יבחרו באנשים שונים...
וככה הוא יהיה עם רוב קולות. ואח״כ יגידו שתום גל קארין וכו אסטרטגיים. 0% אסטרטגיה. סורי אבל יצאו ממש לא חכמים בלשון המעטה .
הם חייבים להתחיל לחשוב קצת על המשחק בדברים הקריטיים האלה או שימצאו את עצמם בחוץ (חוץ מגל שלה זה לא קריטי)

בוייאקה מאן

Well-known member
לא ראיתי היום
ידעתי שזה מה שיהיה. שגוזי ימית ודרור יבחרו ביהודה בליינד ושכל השאר יבחרו באנשים שונים...
וככה הוא יהיה עם רוב קולות. ואח״כ יגידו שתום גל קארין וכו אסטרטגיים. 0% אסטרטגיה. סורי אבל יצאו ממש לא חכמים בלשון המעטה .
הם חייבים להתחיל לחשוב קצת על המשחק בדברים הקריטיים האלה או שימצאו את עצמם בחוץ (חוץ מגל שלה זה לא קריטי)
מה נעשה שאנחנו אוהבים אנשים שהם לא אסטרטגים ולא מחושבים ולא עושים הצגות למצלמה
עונה הבאה

Aye123

Well-known member
מה נעשה שאנחנו אוהבים אנשים שהם לא אסטרטגים ולא מחושבים ולא עושים הצגות למצלמה
עונה הבאה
נכון אני בעד אבל צריך לחשוב על זה שיש מצב שיהודה יהיה חסין וזה הדבר האחרון שהם צריכים כי אוטומטית הוא שם את תום. או שככל הנראה שניהם יהיו מועמדים בלי קשר. כשהיא הבינה שהוא עם רוב קולות היא הופתעה.. זה נראה לי כמו דבר מינימלי לחשוב עליו

דפניה34

Well-known member
לא ראיתי היום
גל לא מוכנה לחשוב אסטרטגי בהעמדות. וזה חכם, כי האסטרטגיה לא עוזרת תמיד. ראה מקרה יהודה משבוע הקודם.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
רועי עוז בקבוצה של רמי ורד😂😂
וסתם שתדעו שאני סתם בקבוצות לראות מה קורה
צפה בקובץ המצורף 11478
איזה קבוצה יש לרמי חוץ מהדף העסקי שלו?...לא שמתי לב אפילו...זה בפייס או אינסטוש...הולכת לחפש
ואולי אזרוק כבר על הדרך כמה מילים לעוז...

מצב
הנושא נעול.
למעלה