**שרשור ערב לילה- היום ה45 בבית- עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

21Corbin

Member
לפני יומיים, בזחיחות פוצית, הצרפתייה והיורקת תכננו עם גרשון לשלוח ליתר חבילות נפץ ביום ראשון. הכי אלים וכוחני שיש. הקהל ראה, לא הלך, ומאז הם מתנהגים כמו דובוני אכפת לי, כולל סיפורי אבאל'ה וסצנות בכי בגשם בחצר. גם אם זו לא הצגה, זו התגנדרות מעושה של ילדים שנשבר להם הצעצוע. מישהו קונה את זה חוץ מזהבה? אז עכשיו בגלל שהם מלרלרים בלי סוף, תום אמור להעמיד את קארין וקארין את רמי? בחלומות הלילה בצאת הכוכבים.

nicknick

Well-known member
כן אבל זה נראה שהאח מתכנן עליה בקשר לכניסה השניה.
זה נדמה שמתכנן עליה,
אבל לזייף הצבעות הוא לא יכול, ואם היא קיבלה בהדחה הקולקטיבית הקודמת הכי פחות קולות, יכול להיות שזה עדיין ככה
זה לא שהוא מקדיש לה יותר מדי פוקוס חיובי שמצבה אמור להשתפר פלאים בקהל.

אולי יוכל להציל אותה בכל מיני טריקים של חסינויות והדחות כמו שנוהג לעשות כשיש דיירים שרוצה להשאיר.

8LIBI8

Well-known member
איך נפלו "גיבורים"?! מתייחסת לרמי
הולך ומתדרדר הקוריצה הזקנה שלא מודעת לעצמה ועסוקה ברוע והסתה....בעע בא לי להקיא
אותו דבר לגבי דרור.
ויהודה...עם חברים כאלה מי צריך אויבים...זה לא מהיום אבל הוא נותן קבלות כל הזמן על הטפילות שלו לג'וזי. תופס עליו טרמפ להיות צדיק על חשבונו, מחקה אותו מצד אחד ומנסה להקטין אותו ולהיות השדרוג שלו מצד שני בעיני אחרים. גועל נפש פר אקסלנס :sick:

אני שוקוו

Well-known member
איך נפלו "גיבורים"?! מתייחסת לרמי
הולך ומתדרדר הקוריצה הזקנה שלא מודעת לעצמה ועסוקה ברוע והסתה....בעע בא לי להקיא
אותו דבר לגבי דרור.
ויהודה...עם חברים כאלה מי צריך אויבים...זה לא מהיום אבל הוא נותן קבלות כל הזמן על הטפילות שלו לג'וזי. תופס עליו טרמפ להיות צדיק על חשבונו, מחקה אותו מצד אחד ומנסה להקטין אותו ולהיות השדרוג שלו מצד שני בעיני אחרים. גועל נפש פר אקסלנס :sick:
הראו את השיחה של דרור ורמי ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה