** שרשור ערב שבת - היום ה84 בבית -עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
קארין אוהבת להשמיע את מה שהיא רוצה שישמעו. עלאק לא רציתי את ג'וז ( עפה על עצמה)
קארין לא עשתה שום שינוי, פשוט נוח לה המקום שלה כרגע בבית בלי המון נשים . היא יותר מסתדרת עם עולם של גברים ולא עם נשים בטח לא עוצמתיות .
היא לא אוהבת אף אחד בטח לא את גל, אצל גל היא רק הייתה בוכה, מרכלת, מתמסכנת דבוקה לתום ומתישה אותה. מעניין שעכשיו היא בהיי, מחייכת ואין לה שום קושי אם כל זה שנשארה ללא חברים קרובים !

מאחלת כשהיא תצא..שתדע שהיא באח הגדול עד עכשיו או בגמר בחסד ולא בזכות !
אז כשג׳וזי פתאום אומר שהוא לא רוצה את קארין ויש מישהי בחוץ שנזכר בה אחרי שבוע נשיקות וחיבוקים עם נועה זה בסדר והיא שמתחילת העונה לא זרמה איתו זה לא בסדר... ברור שיש ביניהם מתח לא מוסבר סוג דל משיכה אבל דווקא אני מאמינה לה היא אוהבת אותו הכי הרבה בבית אבל בקטע חברי.. לא זכור לי אף שיחה שאמרה שהיא רוצה אותו, זוג לא יהיו אף פעם. אבל אני מאמינה שיהיו חברים טובים בחוץ

haya sol

Well-known member
אז כשג׳וזי פתאום אומר שהוא לא רוצה את קארין ויש מישהי בחוץ שנזכר בה אחרי שבוע נשיקות וחיבוקים עם נועה זה בסדר והיא שמתחילת העונה לא זרמה איתו זה לא בסדר... ברור שיש ביניהם מתח לא מוסבר סוג דל משיכה אבל דווקא אני מאמינה לה היא אוהבת אותו הכי הרבה בבית אבל בקטע חברי.. לא זכור לי אף שיחה שאמרה שהיא רוצה אותו, זוג לא יהיו אף פעם. אבל אני מאמינה שיהיו חברים טובים בחוץ
לפחות הוא הודה שבשבועיים הראשונים נדלק עליה . וגם היא נדלקה עליו בביצה עד שראתה את שאר הגברים.

באיזה שלב ראית שהיא נדלקה על יהודה??? היא תמיד הייתה מחממת עליו שהוא פרזיט לא עושה כלים, העצבים שלו, זה שהוא שחקן. היא "נדלקה" ועדיין דלוקה עליו רק על זה שהוא עובר הדחות ומתי שהחדשים נכנסו ועפו עליו ! לא קונה אותה במשחק הזה בכלל. היא מתאימה את עצמה לאנשים ולפי ההתקדמות של המשחק !

dorya

Well-known member
אני חייבת להבין יהודה כבר המון זמן מלין על זה שתום אסטרטג הגיע מוכן בגלל שחבר שלו היה בעונה הקודמת, יש משהו יותר לגיטימי מלהתייעץ עם חבר טוב שכבר היה בבית?! מה רע בזה?! עזבו שבאמת כולם באים מוכנים כבר כמה עונות והתמימות אבדה אחרי העונה הראשונה..

yoni564712

Well-known member
אני חייבת להבין יהודה כבר המון זמן מלין על זה שתום אסטרטג הגיע מוכן בגלל שחבר שלו היה בעונה הקודמת, יש משהו יותר לגיטימי מלהתייעץ עם חבר טוב שכבר היה בבית?! מה רע בזה?! עזבו שבאמת כולם באים מוכנים כבר כמה עונות והתמימות אבדה אחרי העונה הראשונה..
אני זוכר שיחה של יהודה שאמר שלאורך השנים, היו הרבה אנשים שהוא מכיר שהשתתפו באח
הוא לא ציין שמות

מיק83

Well-known member
זאת תזכורת לצופי 2025
מישהי שהיתה פקצה שהודחה וחזרה במשימה מיוחדת אחרי שצפתה בהכול והתחילה להתעלל בהם במשימה ועקצה אותם (היתה משימה ממש מגניבה של מונופול עצום)
לא בטוחה שצופי 26 יראו את גל ולינור... אלא רק את החלטות שלהן?

ariela1612

Well-known member
זאת תזכורת לצופי 2025
מישהי שהיתה פקצה שהודחה וחזרה במשימה מיוחדת אחרי שצפתה בהכול והתחילה להתעלל בהם במשימה ועקצה אותם (היתה משימה ממש מגניבה של מונופול עצום)
לא ראיתי את התוכנית לא התחברתי לתוכנית הזאת

מצב
הנושא נעול.
למעלה