** שרשור ערב 2 היום ה80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
רמי מחפש את ג'וזי כבר כמה ימים, מאז שהעז להעמיד להדחה את ביתו הנסיכה לינור ולראיה הריב על מטלות הבית שהוא הכניס את ג'וזי, למרות שהוא מנקה ומבשל. והיום בבוקר ואני כותבת לכם את השעה המדוייקת שלא תגידו שאני מסלפת 10:32, אופיר הכין לג'וזי קפה, קארין הקניטה את אופיר על כך, רמי בתגובה "אני יכול לשפוך עליו קפה לא להכין לו קפה"
והעניין עם המביך שוב אני אכתוב לג'וזי יש חושים חדים, הוא יודע מה הוא אומר ועוד ליאור הסכים איתו שזה מה שרמי אמר(ולליאור ג'וזי מאמין) הוא לא לקח מילה וננעל עליה סתם, אבל בגלל שתום הכחיש אז ג'וזי ירד מזה.

אבל אין ספק שרמי מחפש את ג'וזי מאז העמדה של לינור

ראש גזר 6789809896

Well-known member
רמי מחפש את ג'וזי כבר כמה ימים, מאז שהעז להעמיד להדחה את ביתו הנסיכה לינור ולראיה הריב על מטלות הבית שהוא הכניס את ג'וזי, למרות שהוא מנקה ומבשל. והיום בבוקר ואני כותבת לכם את השעה המדוייקת שלא תגידו שאני מסלפת 10:32, אופיר הכין לג'וזי קפה, קארין הקניטה את אופיר על כך, רמי בתגובה "אני יכול לשפוך עליו קפה לא להכין לו קפה"
והעניין עם המביך שוב אני אכתוב לג'וזי יש חושים חדים, הוא יודע מה הוא אומר ועוד ליאור הסכים איתו שזה מה שרמי אמר(ולליאור ג'וזי מאמין) הוא לא לקח מילה וננעל עליה סתם, אבל בגלל שתום הכחיש אז ג'וזי ירד מזה.

בדיוק לינור הרעילה אותו במשך 3 ימים והוא נפל לזה כמו טמבל

dotan282872

Well-known member

גם ג'וזי מחפש את רמי. אין שם אהבה וזהו

ariela1612

Well-known member
גם ג'וזי מחפש את רמי. אין שם אהבה וזהו
הוא דווקא ממש לא, השבוע נראה לי בחמישי או בשישי, רמי בא למיטה של אורן ונתן לו חיבוק בבוקר, היית צריך לראות את הפרצוף של ג'וזי אך הוא רצה שרמי יחבק אותו גם, ג'וזי קרא לרמי ורמי לחץ לו יד חברית.
ג'וזי מאוד מאוד אוהב את רמי, אבל הוא גם לא אוהב שמחפשים אותו ולינור הרעילה את רמי כמה ימים, השיחה המפורסמת בשבת עם הקללות מפה עד לתיאלנד, מבחינת רמי הוא ננעל על ג'וזי רק כי העמיד אותה להדחה ועוד בסוף היא באמת הודחה

dotan282872

Well-known member
הוא דווקא ממש לא, השבוע נראה לי בחמישי או בשישי, רמי בא למיטה של אורן ונתן לו חיבוק בבוקר, היית צריך לראות את הפרצוף של ג'וזי אך הוא רצה שרמי יחבק אותו גם, ג'וזי קרא לרמי ורמי לחץ לו יד חברית.
ג'וזי מאוד מאוד אוהב את רמי, אבל הוא גם לא אוהב שמחפשים אותו ולינור הרעילה את רמי כמה ימים, השיחה המפורסמת בשבת עם הקללות מפה עד לתיאלנד, מבחינת רמי הוא ננעל על ג'וזי רק כי העמיד אותה להדחה ועוד בסוף היא באמת הודחה
אני לא חושב שאפשר להגיד אהבה כשכל פעם שרמי עושה משהו קטן הוא מתהפך עליו.

ariela1612

Well-known member
לכלך עליו בכל הבית עם מילים קשות ומאיימות זה משהו קטן ולמה רמי מתהפך על ג'וזי רק כי העמיד את לינור?! מה הם תאומים סיאמיים, אם ג'וזי בסדר עם רמי הוא חייב להיות בסדר גם עם לינור מה נסגר איתו

dotan282872

Well-known member
לכלך עליו בכל הבית עם מילים קשות ומאיימות זה משהו קטן ולמה רמי מתהפך על ג'וזי רק כי העמיד את לינור?! מה הם תאומים סיאמיים, אם ג'וזי בסדר עם רמי הוא חייב להיות בסדר גם עם לינור מה נסגר איתו
מאז ההשלמה רמי ליכלך עליו במילים קשות? זאת הייתה לינור
ורמי לא אוהב את ג'וזי, אחרי 80 יום זה ברור. אבל לרמי אין עניין לריב איתו.

ariela1612

Well-known member
מאז ההשלמה רמי ליכלך עליו במילים קשות? זאת הייתה לינור
ורמי לא אוהב את ג'וזי, אחרי 80 יום זה ברור. אבל לרמי אין עניין לריב איתו.
גם רמי השתתף בחגיגה, לא כל כך בטוחה שלרמי אין עניין לריב עם ג'וזי (הכל בגלל לינור)

Moiya_1

Well-known member
אני שמעתי אתמול מאוחר בלילה איך יודה מנסה בפעם המי יודע כמה להרעיל את ג'וזי על רמי.
כמובן שרמי אינו טלית וזה וזה, אבל ספציפית אתמול הייתי עדה לנסיון ההכפשה של יודה באוזניי ג'וזי.
כמובן שמנגד, במשך שלושה ימים לינור המתוקה טפטפה ללא הרף הרבה ארס באוזניי רמי על ג'וזי שהעז להעמידה להדחה.

בקיצור, השעמום מטריף להם במוח והם מזמן יצאו מהשוליים וחרגו מגבול הטעם הטוב.
רק על הקווים, רק על הקווים!פ

fleabag

Well-known member
הוא דווקא ממש לא,
עם העיקרון מסכימה ,ג'וז אין שנאה לרמי ומעולם גם לא חיפש את רמי
לא יודעת כמה אהבה יש שם אבל מצד ג'וז בהחלט יש רצון שרמי יקבל אותו
להרגיש שרמי סגור עליו ולא כל הזמן יחס מתנדנד של עקיצה ליטוף

ariela1612

Well-known member
עם העיקרון מסכימה ,ג'וז אין שנאה לרמי ומעולם גם לא חיפש את רמי
לא יודעת כמה אהבה יש שם אבל מצד ג'וז בהחלט יש רצון שרמי יקבל אותו
להרגיש שרמי סגור עליו ולא כל הזמן יחס מתנדנד של עקיצה ליטוף
בדיוק הוא רק רוצה שרמי יאהב אותו זה הכל

valkyrie2021

Well-known member
היא לא הודחה אבל בגלל ההעמדה של גוזי בסוף.

לך!

Well-known member

הפוך גוטה,הפוך
שגוזי שמחפש
גם עיוור יכול לראות את זה

לך!

Well-known member
ג'וזי לכלך עם כל הבית על רמי?
ג'וזי רוצה לשפוך קפה על רמי?
ג'וזי אמר שרמי יכול להכנס לו לתחת ועוד קללות עסיסיות?
כן,גוזי מלכלך
רק היום הוא לא הפסיק
ומתברר שעל כלום.
רמי ממש לא צדיק
אבל מאז שהם בטוב אני לא רואה שהוא נגדו
זה גוזי שתמיד מתהפך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה