שרשור פתיחה- מקיף מילאנו!

YossihNew

Well-known member
יום עצמאות שמח! אז שנה אחרי שנאיה בינשטוק הציגה לנו את הרפתקאותיה בפלמ"ח, השנה אנחנו נראה את הרפתקאותיה בסדרה קצת אחרת. סדרה שאמורה להיות הדגל של החינוכית החדשה. סדרה שאמורה להתעסק בנושאים הכי חשובים של הנוער. סדרה צבעונית, מרגשת, מצחיקה ומנתצת סטריאוטיפים, שחוגגת את האושר שבביטוי עצמי, בין אם זה דרך מה שאנחנו לובשים או איך אנחנו בונים את רכב החלומות שלנו.

סדרה שתעסוק בחוויות האמיתיות של בני נוער: אהבות ראשונות, משפחות מתפרקות, דימוי גוף, להט"בופוביה, גזענות, חברויות במבחן, פרטיות ברשתות חברתיות, יחסי מין – והכל עם מלא לב, פאן ופאשן. מקיף מילאנו!

מה יהיה? : הסדרה מגוללת את סיפורה של מגמת עיצוב אופנה יוקרתית, שנוחתת בעל כורחה בתיכון מקצועי מחוספס, עליו שולטת ביד רמה המנהלת מנואל. בוקר אחד, מגיעים מלכות ומלכי אינסטגרם, פשניסטים ומובילי טרנדים בעיני עצמם, ובראשם מעצב האופנה של ישראל בדימוס רפאל, אל מסדרונות בית ספר שמלא מוסכניקים, מתכנתים ומנהלי לשכה לעתיד. מתוך הכאוס החברתי נולדות התחלות חדשות, אהבות גדולות וסגירת חשבונות. ובעיקר שמישהי אחת עושה בלגן בלב למישהו מהמכונאים...

מי יהיה? אקי אבני, משה אשכנזי, בת אל פאפורה, קים אור אזולאי, יונתן ווקס, נאיה בינשטוק, אור יעקב, מיקה צור, עילי צ׳פמן, לירון וייסמן, גיא לואל, גיא אריאלי, גל ניסים, עדי טנא, תומר גרשטיין, תאיר בוחבוט, אלי נוס, רן מושיוב, יוני מלס, בר כהן, דניאל גרנט ורבים נוספים.

דעת הצופה לפני הצפייה: נשמע נפלא. הגיע הזמן לראות על מה כולם מדברים, מה יהיה במקיף מילאנו. אגב, במהלך הסדרה תהיה הפתעה קטנה שאני שומר לכם בסוד! אבל פרט לכך, הסדרה האמיתית תתחיל ב-19.4. אבל הפרק הראשון כבר עלה לאינסטגרם של החינוכית!

צפייה נעימה וחג שמח!

פרק 1- יש לו את זה |שמלה|

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שיר m

Well-known member
פרק ראשון! יאי! תכף אתארגן ואצפה לי בכיף! הציפיות גבוהות :-):

Roei152

Well-known member
מנהל
אגב אינסטוש ,, אני מבין שיש לך, לפי הערות יוסי , ולפי שאת יכולה לצפות באינסטגרם ...

שיר m

Well-known member
אכן... (אבל עם קישור ישיר גם למי שאין יכול לצפות)

Roei152

Well-known member
מנהל
ואו ואו ואו
כבר בפרק הראשון - דיבור על יחסי מין ?
באיזו סדרה אמא מוציאה את הבן שלה שהוא סטרייט מהארון בכוח?
אגב ממת,י מעבירים בנאדם ממגמה למגמה (מבורך) בתיכון כזה \ זה לא אמור להיות בחירה חופשית?

YossihNew

Well-known member
זה הורג אותי שאין פתיחים נורמליים. פשוט מעצבן. אם הפתיח של הזירה שלי יהיה רק צלצול פעמון ולוגו, תהרגו אותי בבקשה.

פעם ראשונה שאני רואה את רפאל. לא ראיתי את ניב ביש לה את זה... סורי... מסכנה הילדה שרפאל ירד עליה... הוא מוזר. וגם אני נמשך אליו ומקיא בו זמנית. אל תסתבך עם נאיה, רפאל. ואם הדוד של החברה הטובה שלה יהפוך לראש ממשלה? הם גם ככה השתלטו על החינוכית... כרגיל קים עם פרוטקציות. רגע, היא גנבה מאימא שלה? ומצד שני, אלי נוס. ממתי אתה מעצב אופנה, צוק צוקרברג? כן, בדיוק בגלל זה אתה לא מעצב אופנה. בדיוק בגלל זה. לפחות זה עדיף על פני מה שקרה לתיכון המקיף בראש גדול...

אין מי שמשחק אידיוט יותר טוב ממשה אשכנזי. עומר, זה מטריד. כרגיל מיקה הכי חכמה. לא מפתיע אותי.

תראו מה זה. מנור חקק מתבגר והופך לחרדי, ואור יעקב מתבגרת והופכת ל... אוקיי, היא הפכה ליוטיוברית, אבל הבנתם אותי. אוי. כן, חשבתי שהם ידברו על זה... בדיוק. בתיכון השיר שלנו גם דיברו על זה, אבל ממש לא טוב. אוי, להזמין? בן אדם, דפקת את עצמך. אולי את סופי... כן, עומר, מסיבה רק שניכם. אל תשכחו לעבור בבית מרקחת לפני...

גיא, אולי תעשה משהו ותשיר איזה שיר. משהו על קפיצות למים. אולי אפילו עם מבורך. למזלה של מיקה, קראו למחצית השנייה עונה שנייה. הם בכוח מנסים לשבור את קללת העונה השנייה שלה. אמנם הבאר שברה את זה כבר, אבל בואו, הבאר הביאה קללות אחרות...

היי, זאת מישהי שמזכירה את אגם בוחבוט... לא משנה. אוי ואבוי, אני מבין שליאור מדבקת וגורמת להמון נשים לג'נגל בין חברות. למרות שאני חייב להזהיר- חבר'ה, האביטל הזאת? היא ניסתה להיבחן לפלמ"ח. עכשיו, היא לא התקבלה, אבל היא חשפה בפניי שיהיה משהו שמאוד לא תאהבו עם הדמות שהיא הייתה אמורה לשחק. סתם אומר. מצד שני גם לפלמ"חניקית של הסדרה פה יהיה בחור שיעשה בלגן. די, שובל, מה גיי? מה את מדברת...

צ'יקי צ'יקי דאם דאם זה שם קוד ל... לא משנה. מבורך גאון. מה תעשה עם העין כבר? רבע שעה? מה כבר יקרה?

נשמע שסופי דווקא הדמות הראשית. ובטח נורי לא תאהב את זה כי יש רק מיקה צור אחת בחיים שלה. היי, הנה מר הפוך על הפוך! ומנואל. זיו מתנשאת. "רות"? זה כמו הבובה להחייאה בתחנה? איך קראו לה, אגב? שכחתי. אואזיס כי אתם מחולקים לשניים כמו במשחקי הפסטיגל. אני כבר מרגיש שירדו למנואל על הגובה. כן, שירן, זאת המיתולוגית. תשאלי את יוני מלס והוא יסביר לך. מנואל מצחיקה. וגם שירן.

הקטעים עם הסטורי מוזרים.

תגידו, מי מתווה לכם את המדיניות כנגד מיקה?! שיר?!

סנובית הזיו הזאת. רפאל מוזר. מושך אבל מוזר.

אבל למה לא ישר לקדם את סופי לתפקיד מנהיגותי-פוליטי בכיר?! טוב, המאבקים של ההנהלה מעניינים אותי ממש. ומנואל שולטת בהכול. אני מבין שזיו כבר הרעילה את רפאל בנושא סופי.

שאני אבין- אביטל אומרת רק "לא יודעת"?

למה זיו וגל רוקדים?! זאת התנגשות עלילות כפולה שלא אמורה לקרות בכלל!

גיא מצחיק. עיוור לגמרי אבל מצחיק.

מה זה "ידעתי שראיתי אותך"? עשיתם שלום... אז נורי מכירה אנשים. יש לה משיכה לאנשים בשם עומר. יש לו את זה? רק רפאל מחליט... רפאל, אני לא מסכים איתך. כולנו פתיתים של השלג, שונים קצת במזג.

עכשיו תגידו לי כי הזיכרון שלי קצת מתעתע בי איפה ראינו את אבא של עומר? רגע... זאת... זאת זאת זאת... כןןןןןןןןןןןןןןןן! שירי גדני!!!!!!!!!!!!!!!!! שהיא הרבה יותר מהמדבבת של ארתור, בואו נודה בזה, כן? מזכיר קצת את העלילה של בנרו בפלאשבק. כל כך לא פמיניסטי מצידך, שירי גדני. או גוני. איך שלא יקראו לך.

איזה סרט? סרט בצבע מסוים אולי? הייייייייי גיאאאאאאאאאאאא... פתאום קלטתי למה נאיה עושה סדרות ביום העצמאות. הסמל של יום העצמאות זה תפוח מסוכר וכולנו יודעים מה הקטע עם זה... שירן עם הכרזת בעלות.

רגע, אבל מיקה צור השנייה לא תעשה צרות לנורי? את תהיי בשקט, זיו. לא סלחנו לך. היא לא סלחה לך. אבא שלך נעל אותה באזור מבודד ללא קליטה וללא קרינה! ואז כאילו זה לא מספיק, הוא שלח את הבן שלו לפתות אותה כדי לקחת את הצמיד! המבריח בגמלים הזה! אגב, כשראיתי את זה בהצצה סימנתי לעצמי "כשזיו תגיד שהיא תהיה דונטלה להכניס בדיחת צבי הנינג'ה". ומה קרה? נכון, סופי החליטה לספר את הבדיחה בעצמה. למה? כי היא חכמה. מצד שני רפאל שולט פה במגמה. תמיד העדפתי אותו כצב נינג'ה. עד שהתברר שהוא בוגד. אגב, החולצה של סופי- היא הייתה פעם של יונתן מיטראני. כן כן...

היי! ריבת שלווה! איזה קטע... הן אחיות?

אני לא מאמין שזה הסיפור המרכזי של הפרק... ממש אובדן בתולין... זה ממש מעליב, אגב. ולמה יש לשירן כרית עם האילומינטי?

אני מת, הם ניגנו את "דני גיבור" ברקע... אז יש תלבושת.

מסכנונת.

רגע... אוקיי, זה קצת קיצוני. לא לא לא, אייל, הבדיחות על אסי והראל תמיד רצויות במחוזותינו. גם על רפאל. יוסי וג'אגר? בוא'נה, הם כאלה עם דעות קדומות... גוני קרעה אותי.

שירן מצטטת את אריאנה גראנדה. יפה. מי שווה את זה? מר הפוך על הפוך? טוב, מצד שני עכשיו היא תצטרך קצת הפוך על הפוך. אוי לא. ושוב אביטל לא יודעת.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
אה, שיר, היה לי יום קשה מאוד וניסיתי לעבוד על כתיבת פרקים שאתם בכלל לא תקראו!

איך הייתי אמור לזהות את בעלה של ליאת?!

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה צריך להשתמש בהומור שלך לבדיחות יותר מצחיקות משחקן שראינו לפני יומים בסדרה אחת , ויומים אח"כ מופיע בסדרה אחרת ..

YossihNew

Well-known member
לא, באמת לא זיהיתי. הייתי באאוט קצת. גם את שירי גדני לא היית בטוח עד שהיא דיברה.

שיר m

Well-known member
פשוט לא רגילה להזכיר לך דברים אדון יודע כל |טמבל|

YossihNew

Well-known member
אתה אולי לא יודע, אבל גם פרוגי הסבירו על קללת העונה השנייה של מיקה וטענו שהבאר שברה את הקללה.

Roei152

Well-known member
מנהל
הבאר לא בטוח שברה קללה. מיקה לא בטוח ממשיכה..
עוד פעם חבורה ראשית!!!!

YossihNew

Well-known member
אבל פרוגי אמרו! לא אני!!!!!!!!!!!!!!!

אל תהרוג את השליח שמסביר שנגמרה לה הקללה, בן אדם!!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה יודע שאני אוהב את מיקה.. בהשקת תברחו - ההשקה האחרונה של דרמה רצינית לפני קללת הקורונה , העדפתי להצטלם איתה , מאשר עם אגם...
פשוט להגיד שהבאר שברה את הקללה של ה המשכיות הסדרות שלה , פחות מתאים מאר מקיף מילאנו, במילאנו היא ראשית , וכבר יש עונה שלישית למילאנו ... אחרי פיצול תקופת ...

YossihNew

Well-known member
אבל זה לא אני אמרתי, זה פרוגי אמרו!

חוץ מזה, ברור שהבאר שברה קללה, זאת המהות של הבאר- ששוברים קללות...

YossihNew

Well-known member
רשימת שחקנים מלאה:

נאיה בינשטוק- נורי

יונתן ווקס- עומר

גל ניסים- גור קליימן

קים אור אזולאי- זיו כץ

עילי צ'פמן- גיא גופר

אורי ביטון- פלג חביב

מיקה צור- סופי מבורך

אלי נוס- גל רון

עדי טנא- מלי תלם

אור יעקב- שירן בן משה

רן מושיוב- רועי רזיאל

יוני מלס- אשר

תומר גרשטיין- שובל זליס

לירון וייסמן- מיכל

הדס קלדרון- רווית

בת אל בורנשטיין- מנואל

גוני- שירי גדני

דורון בן דוד- איתי

משה אשכנזי- ציון

גיא לואל- אלעד

גאלה קוגן- אביב בוסתן

לנא זריק- מנר

גיא אריאלי (שיר?! שיר?! שמעת?!)- אסי

בועז קונפורטי- אייל (הזיכרון שלי לא היה משהו היום, מסתבר. סליחה, הבעל של ליאת)

שירה קדם קצנלבוגן- ליאת

בר כהן- עדן

לילי הראל- לילי

אילנית גרשון- קארין

תאיר בוחבוט- אביטל

דפנה לוסטיג- טליה

דניאל גרנט- כפיר

מיקה פיבלסקי- קסם עצמון

רום ברנע- נייטרו (הוא יעשה מהלך על זיו)

איתן גימלמן- יונתן

אקי אבני- רפאל אוזן

חייב להגיד שיש כאן שמות שאני ממש מחכה לראות. לירון, הדס, גיא לואל, גאלה, שירה המהממת... יהיה שמח שמח...

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
אפרופו שידור במקביל לסקיי , אילנית גרשון היא לא בילי?

למעלה