שרשור פ
יי
יסט יום א'

שרשור פ../images/Emo131.gifיי../images/Emo131.gifיסט יום א'

שלום חברים, לונג טיים לא היה לנו פלייליסט שבועי אותו בונים חברי הפורום, וכדי לעודד תכנים חיוביים בפורום אני מציג בפניכם קאמבק מטורף פשוט!!! אז הפלייליסט השבוע יעסוק בשירים שבאים במטרה להביא שינוי, שירים שאומרים די לאלימות, תפסיקו להילחם, הגיע הזמן להתאחד. בלי שום מסחריות, כוונות טובות וגוד וייבס seeeen דווקא עכשיו אנחנו נראה לכולם שאנחנו לא באים לפגוע באף אחד, שיש לנו מטרות יותר טובות בחיים! ואני בוחר בטיון האולטימטיבי מבחינתי כשעוסקים בנושא הזה, על הריל רוק רידים Dennis Brown - Stop Fussing And Fighting שימו גם אתם את הטיון שלכם בנושא ונרכיב פלייליסט חדש שנושאו שירים עם מוטיבים של חיוביות! שבוע טוב כולם!

s h i d a n

New member
שתי המלצות יש לי אליכם

כל השבת התנגנו אצלי 2 דברים במערכת horace andy - in the light אלבום מדהים!!! אולי אחד הטובים שיצאו בשנות ה70 יש שמה שירים כמו do you love my music fever ו-leave rasta פשוט אלבום מצויין והשני הוא johnny clarke - dreader dread אוסף של ג'וני קלארק בין השנים 76-78 כל מי שאוהב את המחתרת, את הרגאיי מהגטאות החשוכים של קינגסטון זה האלבום!! משו מפוצץ השיר האהוב עליי משם הוא In The Roots Of The Ghetto תהנו

s h i d a n

New member
וואלאק לא שמתי לב אבללל

האלבום של ג'וני קלארק זה בדיוק אבל הדברים האלה גם להורס אנדי לא חסר

vigiman

New member
כמה המלצות לפלייליסט בפוסוטויב וויבס

Luciano - for the leaders (על הדרופ ליף רידים) Groundation - each one teach one pato banton - my opinion

Carcass

New member
Richie Spice - Blood Again

blood again.... they say dat anada 25 beg up again suaside bomber dem a who send them dis a one a gon straight to all good servent how much more youth you a go make loose dem head how much more youth we a gon chap down dead cabo sama shata and they dont have no head one a man ya come from them a must live in dead comin with the fire ya wen reader than red

bigwill

New member
Positive Vibrations!

King Kong - I Feel A Joy Jah Mason - Togertherness Bob Marley - One Love (חובה?
) Stay Positive

bigwill

New member
Earl "Chinna" Smith - We Got Love

במקור של Abyssinians =] בכלל הבנאדם מוכשר בטירוף ואני ממליץ על כל האלבום שלו Earl " Chinna" Smith - Inna De Yard שירים טובים שלו ושל חברים אחרים :}

למעלה