** שרשור צהריים היום ה80 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
ועכשיו לעניין X אז היא מחכה לו בבית (הוא ממש חיכה למסר ממנה) למרות שהיו רק חודש ביחד, לי נראה (באופן אישי, שוב זאת פרשנות שלי בלבד) שהוא פשוט מאוד מבולבל, יכול להיות שבאמת הם יצאו ויהיו ביחד לכמה זמן, אבל ג'וזי בראש כבר מתכנן חתונה ואת זה אי אפשר לדעת, בטח לא שאתה בתוך בית סגור והמיינד שלך לא בדיוק עובד כמו שצריך.

מיק83

Well-known member
ועכשיו לעניין X אז היא מחכה לו בבית (הוא ממש חיכה למסר ממנה) למרות שהיו רק חודש ביחד, לי נראה (באופן אישי, שוב זאת פרשנות שלי בלבד) שהוא פשוט מאוד מבולבל, יכול להיות שבאמת הם יצאו ויהיו ביחד לכמה זמן, אבל ג'וזי בראש כבר מתכנן חתונה ואת זה אי אפשר לדעת, בטח לא שאתה בתוך בית סגור והמיינד שלך לא בדיוק עובד כמו שצריך.
חכי שהוא יראה את אמא שלו ואז הוא יתכנן בריחה

מיק83

Well-known member
זה יהיה הגרנד פינאלה של ההתעללות בג'וזי העונה למען הרייטינג.
מצד אחד זה אולי יצבור לו עוד קהל וייתן לו בוסט... מצד שני זה יהיה אכזרי כל כך.

לא יודעת אם זה יקרה. מה דעתך? מאמינה במיקריות? סתם במקרה פרסמו את תמונתה?

נטה אונה

Well-known member

אני כ"כ לא מחכה זה
זה ברור שעז יטחן לו את השאריות של הלימון במיקסר
בשביל שג'וזי "יזיע" בדרך לכתר

nicknick

Well-known member

אני חושדת שזה לא מקרי הפרסום של התמונה.
אני מרגישה שזה ממש לא לעניין. יש דברים שלא צריכים לקרות לעין המצלמה.
מקרים כאלה במציאות, קורים אחרי הכנה נפשית , אנשים הולכים לטיפול בגלל נתקים כאלה עם בני משפחה, סיפורי ילדות קשים כאלה.

מפגש וודאי לא יהיה, כי קורונה והכל,
אבל גם ברמת מסר....אני חושבת שזה משהו שאבוי להם אם יעשו בשידור חי בלי לשאול אותו קודם או בלי להכין אותו לכך.
במקסימום שאולי היא תשלח מסר מצולם והוא יחליט אם מתאים לו לראות את זה או לא ואם הוא מעוניין שזה בכלל ישודר או לא.
ואי אפשר לדלג על המחיר הנפשי, אין לדעת איך הוא יגיב לזה ואם מתאים לפתוח נושא כל כך כאוב ומורכב בבית הזה ובפורמט הזה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
עכשיו רמי דואג לזמן של ליאור? שאחרים מטרידים אותו. אולי אתה מטריד אותו ? אולי אתה הוא הבלתי ולא האחרים?
אולי גם שם ידרוש ממנו להיות איתו שלא ישעמם לו

מצב
הנושא נעול.
למעלה