** שרשור צוהריים היום ה-77 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

mariamma 86

Well-known member
האמת התרשמתי שאברהם אמר שלא אהב איך ספיר אספה את כולם על הספה לנזוף בסתיו. אמר - מי היא? דון קורליאונה?
לא ציפיתי ממנו
הופתעתי

-

Droritt

Well-known member
האמת התרשמתי שאברהם אמר שלא אהב איך ספיר אספה את כולם על הספה לנזוף בסתיו. אמר - מי היא? דון קורליאונה?
לא ציפיתי ממנו
הופתעתי

-
כןן כאילו רוצה להגן עליה אבל פותח עליה כאילו השיחה הזאת לא מצולמת חח

Pakapaka123

Well-known member
לא ציפיתי ממנו
הופתעתי

-
מה התרשמת? אני התרשמתי מזה שהוא דיבר לסתיו שאני לא חלק מהעליהום שנעשה עלייך היא עשתה את זה על דעת עצמה עם ליאל.
ניקה את עצמו .
הוא הוציא את ספיר פה בשיחה לא אמיתית , אסטרטגית ובריונית.

mariamma 86

Well-known member
מה התרשמת? אני התרשמתי מזה שהוא דיבר לסתיו שאני לא חלק מהעליהום שנעשה עלייך היא עשתה את זה על דעת עצמה עם ליאל.
ניקה את עצמו .
הוא הוציא את ספיר פה בשיחה לא אמיתית , אסטרטגית ובריונית.
אבל אז הוא באמת ניסה למנוע ממנה לעשות את זה. היא לא הקשיבה לו

KAPSULA1

Well-known member
לא ציפיתי ממנו
הופתעתי

-
כי גם הוא חושב איך זה מצטייר בחוץ. אמר בנתה פה מדהו 70 יום (הכוונה לחברויות ומעמד) ובשניה הורסת. הוא עשה חה שטיפה אחרי זה. והיא באמת כבר התפוצצה ודיברה מדם ליבה, הוא רוצה להיות הדון קורליאונה היחיד והשולט במערכת היחסים הזאת

KAPSULA1

Well-known member
רואה את ספיר שרה והיא ממש צוחקת, ליד אברהם היא מתוחה ודרוכה ונכונה לרצות ולהצטדק כל הזמן, לא מבינה מה היא מצאה בו. היא היחידה שמושקעת בקשר הזה. לאברהם אין בעיה לספר ליד כולם על המגרעות והחולשות שלה ואף מדסקס עם כולם על אופיה וצורת האהבה ביניהם.

Pakapaka123

Well-known member
רואה את ספיר שרה והיא ממש צוחקת, ליד אברהם היא מתוחה ודרוכה ונכונה לרצות ולהצטדק כל הזמן, לא מבינה מה היא מצאה בו. היא היחידה שמושקעת בקשר הזה. לאברהם אין בעיה לספר ליד כולם על המגרעות והחולשות שלה ואף מדסקס עם כולם על אופיה וצורת האהבה ביניהם.
היא מצאה בו דרך להתקדם

KAPSULA1

Well-known member
זה הזמן של עוז להראות לה את אחת ממיליון הכתבות שדיברו על מערכת היחסים שלהם, או אפילו את הפוסט של הפשוטע או הטיקטוקרים שאומרים לה לברוח. צריך להוריד לאברהם קצת את האוויר
והכי מצחיק שמדברים על זה שהיא מלבישה אותו. הגבר שאמר לה שלא תלך לרופא נדים כי הוא גבר ולא הסכים לה ללבוש בגד ים ואמר לה על חולצה שהיא חושפנית מדי ושתחליף אותה

מצב
הנושא נעול.
למעלה