שרשור שאלות... ותשובות

Lady Hawk

New member
הסדרה Felicity

שלום לכולם, מישהו/ייודעים לומר לי הכין אני יכולה להוריד את הסדרה Felicity שהייתה משודרת פעם בערוץ 3? חיפשתי באי-מיול, אך ללא הועיל...אין כלום. אודה לעזרתכם. גמר חתימה טובה!

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifשאלה - קרוב רחוק.

בדרך כלל ביום שבת יש שידורים חוזרים של כל השבוע.. והיום לא היו שידורים (יום כיפור). אז השידורים החוזרים לא ישודרו?

always be me mc

New member
כך זה נראה. חוץ מהפרק האחרון ששודר השבוע

והוא ישודר כנראה מחר ב-06:55 סורי

always be me mc

New member
נא לשאול מישהו במסרים../images/Emo30.gif

אסור לשאול שאלות כאלו על גבי הפורום וגם לא לענות עליהן פה אגב גם אם הייתי רוצה אני לא יודעת מה לענות לך כי אני מכירה רק תתוכנה שציינת אז יצאת מופסדת בכל מקרה ולהבא ההודעה הבאה שתדון בזה על גבי הפורום תקבל מחיקה
(כי אם קודמיי קבעו כך מי אני שאפר?)

GiRiLy

New member
את מוזמנת לקמונה של קרוב רחוק

זה אולי לא אותו דבר כמו לראות את הפרקים אבל יש שם תקצירים.

always be me mc

New member
שרשור שאלות... ותשובות../images/Emo35.gif

וזהו, עד סוף השבוע משרשרים לפה שאלות ולא פותחים הודעה חדשה

EFI189

New member
סדרת נעורים ישנה- דחוףףףףףףףףףףףף

בערך לפני 4 שנים הייתה מיני סדרת נעורים אני ממש לא זוכרת את השם שלה ... היו לה משהו כמו 7 פרקים (או אולי יותר) והמרתון שלה שודר בחג שני של סוכות באותה שנה הסדרה עצמה היא על חברה שלומדים בקולג' או בביה"ס ,ויש שם בחורה שמתחזה לבן ולומדת איתם בביה"ס.... אשמח אם תעזרו לי לדעת את שם הסדרה תודה רבה ושנה טובה

frikin shin

New member
מישהו רואה הפרקליטים ?

הסתיים עכשיו בEXTRA HOT ואני לא יודעת באיזה ערוצים אחרים, אם בכלל, משודרת הסדרה. אשמח לכל מי שיענה לי :) האם באסקטרה הוט עומדים לשדר מחדש בקרוב את הסדרה?

YaEl 15

New member
אני רואה לפעמים - בטוח שלא ישדרו את שאר

העונות באקסטרהוט? יש 8 עונות... ולא ידוע לי על עוד ערוצים. זו סדרה דיי ישנה.

always be me mc

New member
אוקי דבר ראשון לא פותחים לזה הודעה חדשה

ובאשר לשאלותייך-> אני רואה הפרקליטים
או לפחות ראיתי עד שהפסיקו לשדר
והאמת שאם אני זוכרת נכון פעם Star World שידרה את הסדרה אבל כיום היא לא אז זו בעיה כי שאר הערוצים או ברוסית, צרפתית, ערבית ואטאבר או עוסקים בטלנובלות, סדרות בריטיות וכדומה אז אי אפשר לשדר בהן תסדרה. אבל תאמיני לי שאם אמצא ערוץ שבו משדרים את הסדרה(הבאמת ישנה) אז לא רק שאני אגיד לך אלא אני גם אקפוץ על המציאה בעצמי
(מחר אני אפילו אבדוק בערוץ הערבי כי נכון יש כתוביות בערבית אבל באפי אז הייתה באפי לכל דבר וגם תיקים באפלה
)

always be me mc

New member
אה ובאשר להאם אקסטרא ישדרו תסדרה

את זה כדאי לך לשאול בפורום הרשמי של הוט כי באמת שאנחנו אובדי עצות בקטע הזה כמו השאר

סתם שאלה...הפסקתם לראות קיילXY

חבל..היה פרק נחמד
הנה תקציר למי שפיספס ונראה לי שיהיה ש.ח בשישי: קייל נוסע עם דקלן לאוניברסיטת וושינגטון בסיאטל, שם לימד הפרופסור המנוח קרן, שחקר את מיקסום כוח המוח. בהמשך מוצא קייל תמונה שבה נראה מישהו שמאוד דומה לו שנעדר משנות ה-80. [מפורום קייל] ונכון שדקלן הוא חמוד
אפילו חתיך ברמות
חח

always be me mc

New member
ברור שלא הפסקנו../images/Emo70.gif

פשוט חיכינו שיפתחו שירשור פרק וסופסוף פתחו אז אפשר להגיב. ובאשר לדקלן דיי כבר עם החתיך חח יש לו מראה ממוצע משהו אבל בחמוד אני מסכימה

למעלה