שרשור שאלות ותשובות

hotpot

New member
מי זוכר ???

סידרה בערוץ 3 על עו"ד צעיר ורווק שטיפל בכל מיני מקרי סעד מטעם המדינה. משהו בסגנון עבודות שרות. ולאבא שלו הייתה חברת עורכי דין??? מישהו זוכר את שם הסידרה

coralline

New member
מה היה מספר הפרק של הסדרה המשרד (עונה 3)?

ששודר היום ב9:40 תודה לעונים
ואם כבר.. אז מישהו צופה בסידרה הזו וגם רואה במקרה טניס של ATP?

always be me mc

New member
מספר הפרק הוא 21(לעונה 3 כמובן)

שם הפרק: Product Recall ולא אני לא רואה את שני הדברים

brother luka

New member
שאלה

היי...אני מחפשת כבר מלא זמן פורום או משהו של ערוץ extra hot כי אני מחפשת פרטים על סדרה שמופיעה שם כרגע...קוראים לה "סטודנט חופשי". אם מישהו יכול לתת לי פרטים על השחקנים או עוד פרטים על הסדרה אני ממש אשמח! תודהה:)

brother luka

New member
אני יודעת...

זה מה שאמרתי- שלא מצאתי...בכל מקרה אם מישהו יכול לתת לי תשובה אני ממש ממש אשמח...!

brother luka

New member
תודה...!

אבל כבר חיפשתי שם...אין שם את הסדרה הזאת ואין לי מושג למה... תודה בכל מקרה...!

always be me mc

New member
למה לוותר? יש לי רעיון!

כדי למצוא עוד מידע מה לעשות צריך מידע באנגלית וזה בטוח יש! ואיך נדע מה השם של הסדרה באנגלית?(כי לפעמים מעוותים ומשנים שמות), אין בעיה! ברגע שהפרק ישודר אז אני אראה בממיר שלי מה השם שלו באנגלית על פס התצוגה(ששיניתי לאנגלית בניגוד למדריך) וכך אדע מה השם ואחפש איתו. או במילים אחרות אל דאגה.. ברגע שאני אגלה משהו(ואני בהחלט אנסה) אז אני כבר אגיד במסרים
כי נו מה לעשות? הבקשה נגעה לליבי

Nadav1989

New member
טלנובלות ברצף

אני מחפש את הפרק (אני חושב במיכאלה) שבו הברמנית ועוד אחת אומרות במשפטים את כל הטלנובלות הישראליות ברצף (לגעת באושר לחיי האהבה וכו') זה היה או במיכאלה או בטלנובלה בע"מ אשמח גם אם תוכלו לומר לי איזה טלנובלה זה היה... ומס פרק בכלל ליגה
תודה רבה! (מראש)

hagit19791

New member
שאלה ליאליכם

לפני מספר ימים היו תוכניות חוזרות של פלורנטין העונה השלישית אני וחברה התערבנו לגבי משהו מסוים ואודה לכם אם מישהו יודע... היה פרק שאיילת זורר הלכה ברחוב עם קניות ופגשה ילד שנתן לה שוקו הוא ליווה אותה לבית, והתחיל איתה השאלה היא כזו: האם הילד הוא איתי תורגמן או ציון ברוך?? אודה לכם על התשובה

למעלה