שרשור שאלות לאפרת כהן

שרשור שאלות לאפרת כהן

היא מגיעה היא באה זה מגיע... אפרת כהן תתארח ביום חמישי LIVE ב - BlogTV של תפוז אנשים בשעה 20:50. שרשרו שאלות כאן.

moton

New member
שאלות לאפרתי!

קודם רק רציתי להגיד שאת שחקנית מדהימה ואת אחת הסיבות שצפיתי במיכאלה שנה שעברה!!! והשאלות: - איך הגבת כשביקשו ממך להתצטלם לתפקיד אורח בטלנובלה בע"מ? - האם את צופה בסדרה? מוטי

שאלה לאפרת!

קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית ממש מוכשרת ואת מאוד חמודה ומתוקה!! והנה השאלה: איזה דמות היית רוצה לשחק בטלנובלה בע"מ אם היו אומרים לך להשתתף בטלנובלה הזאת?? מתה עלייך: רעות.. אני אשמח אם תמסרי לי ד"ש...

לאפרת

1. איך היה לחזור לנווה אילן?? 2. איך היה לפגוש שוב את טלי שרון?? 3. איזו טלנובלה בעת מעדיפה? מיכאלה או טלנובלה בע"מ? 4. באיזו טלנובלה היה יותר כיף לשחק? מיכאלה או טלנובלה בע"מ? ד"ש לשרונושששששש בבקשהההההההההההההההההההההההה

שאלות

למה נהנית יותר לשחק במיכאלה או בטב"ע 2. איך היה על הסט של טב"ע 3. האם את ביקשת מדרור תפקיד או שהוא הציע לך? 4. היה פעם שנמאס לך ללמוד טקסטים לסידרה? 5.היה לך ריב אם אחד מהשחקנים בטב"ע 7. האם קיבלת אותו חום ואהבה מפורום מיכאלה כמו שהשחקנים של טב"ע מקבלים פהה?? אסי שחר מתה עליך

../images/Emo41.gifשאלות לאפרתוש../images/Emo41.gif

-לאחת ששיחקת בתפקיד אורח מה את חושבת כללית על המיקצועיות שבטלנובלה? -נהנת לשחק בתור תפקיד אורח בטלנובלה? -עם איזה מהפרטנרים על הסרט התחברת במיוחד? -מה התוכניות שלך להמשך?

bnitribe

New member
../images/Emo106.gif../images/Emo106.gifשאלות לאפרת../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

הצופים רוצים לדעת את התשובות לשאלות הבאות:: 1-מה את עושה היום?במה את עובדת?? 2-"מיכאלה" לא יצרה באזזז כמו שמכנים בערוץ,בכאילו כולם אמרו ש"השיר שלנו" עשתה יותר באזז.. האם את מסכימה?? האם היית חוזרת להצטלם לטלנובלה?

bnitribe

New member
../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

bbenben

New member
תשובה למוטי

היי ראיתי את מה ששאלתה אותי הייתי מאוד שמחה שביקשו ממני לשחק בטלנובלה בע"מ אני מקווה שעניתי לך על השאלה שרציתה ביי

yooshy

New member
את למדת משחק? ואם כן אז איפה??

את למדת משחק במקום מסוים? ואם כן אז איפה?? בבקשה תעני לי!

illy4

New member
שאלות לאפרת כהן

קודם כל אני רוצה להגיד שאת שחקנית מדהימה, ואני רוצה לראות אותך עוד על המסך. שאלות: 1.לפני כמה זמן הצטלמת לתוכנית מתבחבחים בערוץ פוקס קידס? חחחחחח 2.מה את חושבת על שחקני הסידרה טלנובלה בע"מ? 3.באיזו מהטלנובלות היית רוצה להשתתף בתפקיד קבוע בנוסף למיכאלה? לחיי האהבה. טלנובלה בע"מ.או משחק החיים. בבקשה תימסרי ד"ש לאילי(זה כמו הילי רק עם א', חחחחח)

sapirushhhhhhh

New member
שאלות :

1. איך היה להשתתף בקדם אורוויזיון? 2. מה את מעדיפה לשיר או לשחק? 3. מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו לך? 4. מה את עושה בימים אלה? את משחקת איפשהו?

../images/Emo41.gifהשאלות שלי../images/Emo41.gif../images/Emo98.gif

יצא לך להכיר את הדס מורנו?
איך הגעת לשחק בט"ב?
היית צריכה לעבור אודישנים?
איך זה להיות בסט של ט"ב?
יש לך חבר?
את מתכוונת לשחק גם בטלנובלה הבאה?
ד"ש לליר

למעלה